HCL.HR

Prodajem Xbox 360 + 5 originalnih igara + Punjac za baterije za joystick

  • 7 Odgovora
  • 2621 Hitova
Konzola je u odličnom stanju. Uz nju se dobije 5 originalnih Xbox360 igara : Fifa 11, Gta 4: Episodes from LC koji sadrži dvije igre sa pojedinačnim misijama i cijelim gradom za istraživanje, Tony Hawk's Project 8, Pes 2010 i Dark Sector, te punjač za baterije za joystick sa dvije punjive baterije. Cijena: 1500 kn. Razlog prodaje: Kupujem novi pc  :D
Javite se na e-mail [email protected]
« Zadnja izmjena: 21. Siječanj, 2012., 19:17 thegodfather »

*

3v1lcl0n3

  • *
  • 137
  • Undercover Anarchist
aj,reci koliko Watti ima napajanje (203,175,150) te dal ima HDMI output ?

Ne bih znao, ne razumijem se u hardver.. Konzola je kupljena u Sophoslabu, to je sve sto mogu rec :kava:
EDIT: Proguglah malo, ova verzija ima HDMI izlaz, al nema kabel.. mozes ga kupiti ako ti je toliko potreban http://www.sophoslab.hr/kablovi/32/x360-kabel-hdmi-hdmi/1308/
« Zadnja izmjena: 21. Siječanj, 2012., 21:52 thegodfather »

*

3v1lcl0n3

  • *
  • 137
  • Undercover Anarchist
pise iza na konzoli, koliko Watti ima,bar bi trebalo.

Na adapteru pise za output da je 150 W , to bi trebalo biti to.

*

3v1lcl0n3

  • *
  • 137
  • Undercover Anarchist
Na adapteru pise za output da je 150 W , to bi trebalo biti to.

hmmm,onda je to jasper maticna... imam jos jednu ponudu od frenda,samo sta je drugi model maticne (falcon),ali je jeftinije,pa malo moram pogledat sta mi je bolj uzet. kolika je sansa da dobije rrod,etc..

Sanse za RROD su ti gotovo nikakve, nisam nikad imao nikakvih problema s konzolom, kod Jasper maticne su vrlo rijetki slucajevi s RROD-om...
« Zadnja izmjena: 22. Siječanj, 2012., 12:32 thegodfather »

Na adapteru pise za output da je 150 W , to bi trebalo biti to.

hmmm,onda je to jasper maticna... imam jos jednu ponudu od frenda,samo sta je drugi model maticne (falcon),ali je jeftinije,pa malo moram pogledat sta mi je bolj uzet. kolika je sansa da dobije rrod,etc..

Isplativije je Jasper uzet zato sto je to treca serija sa kojom je otklonjen problem RROD dok su oni cesti kod Falcona (2 serija)

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9