HCL.HR

ArcheAge

• 2 Odgovora
  • 22825 Hitova
*

poire

• *
  • 72
  • Život borba
ArcheAge
« : 25. Listopad, 2015., 03:03 »
Uopće ne znam jesam li pogodio podforum,ako nisam premjestite pardon. :hihi:

Uglavnom vec sam napisao u podforumu za MMORPG igre kako niste spominjali ArcheAge, niste je recenzirali, niste je komentirali, izgleda strano igra ovdje, a steta stvarno igra je za mene fantasticna i kad bi vi probali, ocijenili malo prokomentirali, itd.. Mislim da bi je dosta ljudi pocelo igrat. Pozdrav!

*

Ementaler

• Administrator
  • 39190
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: ArcheAge
« Odgovori #1 : 25. Listopad, 2015., 10:53 »
Pa, ovo je podforum za pitanja/rasprave vezane za rad HCL-a, pa je ovakvo pitanje čak i u dobrom podforumu :piva:

Osim što si naslov trebao onda malo drugačije napisati (samo ArcheAge nije baš dovoljno).

A što se same igre tiče, teško da ćemo to sada pokrivati kakvim videima ili tekstovima - igra je izašla prije nekoliko mjeseci, nema baš neke pretjerano pozitivne recenzije na Steamu i nema baš neke pretjerane uzbuđenosti oko igre u našoj regiji, bar ne koliko sam ja vidio. A i nema nas puno ovdje, pa se ne možemo posvećivati bilo kakvim igrama - pogotovo sada pred kraj godine kada smo puni stvari za recenzirati.

A ne možeš jedan MMO poput Archagea samo odjednom prokomentirati - treba uzet bar 10 sati vremena, istražiti igru itd. Za takvo što nemamo vremena.

*

poire

• *
  • 72
  • Život borba
Odg: ArcheAge
« Odgovori #2 : 25. Listopad, 2015., 14:34 »
A dobro, tek sam došao tu, pa ne znam baš kako stvari stoje.

Onda jedino preostaje čekat te nove i uživat dalje, a vi ako uhvatite vremena probajte. :piva: