HCL.HR

HCL community articles?

  • 5 Odgovora
  • 8415 Hitova
HCL community articles?
« : 17. Siječanj, 2018., 18:19 »
Dobar dan HCL ljudi.   :piva:

(Prije nego sto pocnem, zelio bi reci da ako na HCL-u vec postoji nesto slicno se duboko ispricavam zbog svoje neinformiranosti)

U zadnje vrijeme je bilo dosta novosti na gaming sceni. Tako, zbog velikog broja informacija, HCL-u su promakle neke novosti, ponekad cak i velike.

Da to svedemo na minimum, predlazem da se uvedu HCL community articles. To jest da bilo tko moze napisati clanak, ali da ga urednici HCL-a prvo moraju pregedati i procijeniti ako je primjeren za stranicu.
Ako se slazete, ne slazete ili imate drugo misljenje napisite to u komentare.

Hvala na vesem vremenu!  :clap:

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: HCL community articles?
« Odgovori #1 : 17. Siječanj, 2018., 18:23 »
Na koje velike novosti misliš da su nam promakle?

Odg: HCL community articles?
« Odgovori #2 : 17. Siječanj, 2018., 19:11 »
Recimo prije par dana niste rekli da je mozda leakana godina u kojoj dolazi The Elder Scrolls 6

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: HCL community articles?
« Odgovori #3 : 17. Siječanj, 2018., 20:13 »
Koliko god Donald trampao o fake newsima, takve stvari su doista naša stvarnost.

Kažeš i sam "možda". Ne volimo prenositi baš bilo kakve glasine. Da svoj posao ne uzimamo za ozbiljno, onda bi i sami izmišljali te glasine. To sam mogao i ja reći - TES 6 izlazi 2019! Ili 2020!

Industrija baš i ne funkcionira tako da se može "leakati" godina izlaska neke igre. Developeri barem 50% razvojnog procesa neke igre ne znaju koliko će im dugo trebati da tu igru dovrše. Zato, između ostaloga, igre bivaju odgađane toliko puta. Neke dvaput, triput... Dakle, ne možeš leakati nešto što nije točno određeno, definirano ni zacrtano u kamenu. Druga stvar je ako to dolazi iz nekog financijskog plana izdavača, pa stoji - u Q4 FY 2018 lansirat ćemo nenajavljenu igru 1. I onda mi nagađamo da je to TES 6. Možemo mi nagađati, ali to nije vijest. to je nešto za spomenuti u prolazu, postati na forum i sl.

Ok, nekad se i na samom portalu bavimo spekulacijama, no vjerovao ili ne - nije svaka glasina jednako uvjerljiva. Prije prenošenja glasine u obzir se uzima broj izvora, kredibilnost izvora, prijašnje glasine i svi okolni pokazatelji uz koje se može racionalno zaključiti uzročno-posljedičnu vezu onoga što se glasinom prenosi... Eto ti primjer današnje Fable vijesti gdje Eurogamer samouvjereno kaže - mi možemo potvrditi da je ta igra u razvoju. Eurogamer je mreža portala koja ima dugogodišnji rad iza sebe i ne prenosi bilo kakve gluposti, ima svoju mrežu kontakata unutar industrije i ondje rade profesionalni ljudi, a ne nekakvi sranjandoi s jutuba koji šire laži i dezinformacije za osobnu dobit.

*

IvanHR

  • **
  • 225
Odg: HCL community articles?
« Odgovori #4 : 17. Siječanj, 2018., 21:42 »
sranjandoi s jutuba koji šire laži i dezinformacije za osobnu dobit.
Navodno mu je YouTube nakon brojnih pritužbi možda i samog Rockstara obrisao kanal.
Victory loves preparation

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: HCL community articles?
« Odgovori #5 : 17. Siječanj, 2018., 22:50 »
Ma ima takvih koliko hoćeš. Onaj neki radi fejk trailere za filmove, 15 milja pregleda po videu pobere.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9