HCL.HR

Nagradni natječaj 2012.

• 9 Odgovora
  • 973 Hitova
*

black_out

• 4204
  • #IgračVrata
Nagradni natječaj 2012.
« : 24. Listopad, 2012., 20:49 »
Mislim na ovaj novi - NAGRADNI NATJEČAJ RUNDA #1 - Dijelimo Half-Minute Hero satove!

Čestitke na YT partnerstvu i pohvala za nagrade, ali dajte pripazite na sljedeće...

Proš'o voz za ovu rundu, ali pobrinite se da u sljedećoj opet ne bude ekipe koja je otkrila pretraživanje slika preko Googlea igrala igricu prije 2-3 mjeseca i uspjela se iste sjetiti prije nego što netko stigne pojesti jabuku. Osobno čak ni ne sudjelujem u tim nagradama baš, ali ipak mi je pomalo bijedno...

Par savjeta:

1. ne koristiti dijelove na internetu već objavljenih slika
2. prije objavljivanja slike na natječaj probajte gorenavedenom metodom utvrditi da se ne može doći do nagradnog odgovora

:piva:
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

Odg: Nagradni natječaj 2012.
« Odgovori #1 : 24. Listopad, 2012., 21:49 »
prevare, mito i korupcija na HCL vlada :D

« Odgovori #2 : 24. Listopad, 2012., 22:33 »
HCL ne zna napraviti normalnu nagradnu igru. Uvijek naprave ko prvi što me jednostavno isfrustrira jer u to vrijeme nisam kod kuće etc. Daj malo pogledajte kako to radi ekipa s gamereporta, uvijek nešto kod njih moraš konstruktivno napraviti da biš dobio nagradu.

*

Ementaler

• Administrator
  • 38839
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
« Odgovori #3 : 24. Listopad, 2012., 23:20 »
HCL ne zna napraviti normalnu nagradnu igru. Uvijek naprave ko prvi što me jednostavno isfrustrira jer u to vrijeme nisam kod kuće etc. Daj malo pogledajte kako to radi ekipa s gamereporta, uvijek nešto kod njih moraš konstruktivno napraviti da biš dobio nagradu.

Si ti ozbiljan ili?  :hihi:

@black_out Tnx, ali znamo za to naravno. Bilo je i prije nego je google to uveo takvih shema, a znaš vjerojatno i sam da smo slične nagradne natječaje sa slikama i prije radili. Uglavnom, prva runda je uvijek najlakša da se ekipa malo aktivira, a kombinacija pitanja i daljnjih slika će kasnije biti malooo teža za odgonetnuti  :piva:

*

des3iny

• 1520
  • xD xD xD
« Odgovori #4 : 24. Listopad, 2012., 23:28 »
bilo bi lijepo kad bi stavili da iz komentara random izabirete pobjednika sa točnim odgovorom, da nije "samo za odabrane brzopotezne ljude koji samo vise na internetu"

em ćete imati više komentara, em će većina ljudi biti zadovoljnija sa ovakvim raspletom :)

*

Ementaler

• Administrator
  • 38839
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
« Odgovori #5 : 24. Listopad, 2012., 23:33 »
I ja bi rađe da je tako, ali ne radimo nagradnu IGRU ovaj put, nego baš nagradni NATJEČAJ.

*

des3iny

• 1520
  • xD xD xD
« Odgovori #6 : 24. Listopad, 2012., 23:39 »
a onda ništa, šteta što je tako ispalo.

hm, jel najavite da će bit natječaj sat-dva prije njega samog? i neko točno vrijeme? :D

*

Ementaler

• Administrator
  • 38839
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
« Odgovori #7 : 24. Listopad, 2012., 23:50 »
Da, inače će biti mala najava na Facebooku/Twitteru neko vrijeme prije otvaranja nove runde. Zato je ovaj put i bilo ovako "lakše" organizirano, jer je sve zajedno malo iznenada objavljeno.

Ali i sada da kažem da inače možete očekivati nove runde otprilike u periodu od 16 do 19 sati, iako ćemo probat bar jednu održat i u jutarnjim satima.  :piva:

*

mr-newization

• **
  • 363
  • What`s up!
    • hcl.hr
« Odgovori #8 : 26. Listopad, 2012., 14:51 »
Jedino je šteta što u većini nagradnih igara, onaj koji je prvi, taj pobijedi.  :(  Bolje je da stavite neki nagradni natječaj ili igru u kojoj treba uključiti moždane vijuge ili biti kreativni.

*

Ementaler

• Administrator
  • 38839
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
« Odgovori #9 : 26. Listopad, 2012., 15:45 »
Pa koliko god je ova prva runda bila lagana, nije kao da smo vam rekli odgovor odmah i tražili samo da ga što prije copy-pasteate u komentare :D

U prijevodu - koncept i je takav da se moraš što prije snaći i odgonetnuti ono što se traži.