HCL.HR

Najava, komentar, recenzija, osvrt? - AGDQ 2016

• 4 Odgovora
  • 38999 Hitova
*

level

• **
  • 238
  • Bitches be like...
Najava, komentar, recenzija, osvrt? - AGDQ 2016
« : 11. Siječanj, 2016., 11:49 »
Zdravo,

eto zanima me kako to da jedan event kao AGDQ 2016 moze proci, a da jedan, vjv i jedini relevantan Gaming portal u Hrvatskoj bas nista ne napise o takvom eventu, gdje je odigrano masu igara na svim platformama, sruseno nekoliko svjetskih rekorda u speedrun disciplinama, gdje su dva igraca na jednom kontroleru prolazila Metroid, igrao se Super Mario Maker 2015 sa super hard levelima, i jos cudo dogadaja u 6 dana 0-24 streama na Twitchu. Skrolanjem, a ni preko trazilice nisam nasao nista osim isti event prosle godine u nekoj Humble Bundle prici. Povrh svega prikupljeno je preko milijun dolara u humanitarne svrhe, odnosno prevenciju raka.

Svaki gamer je igrao neku igru koja se tamo prolazila, a siguran sam i vise od toga. Mozda nije svima zanimljivo gledati kako covjek u nesto vise od sat i pol prode Diablo II: LoD, a mi se mucili mjesecima. Ali svakako bi ljudi trebali znati o tom.

lp

*

Ementaler

• Administrator
  • 39190
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Najava, komentar, recenzija, osvrt? - AGDQ 2016
« Odgovori #1 : 11. Siječanj, 2016., 12:03 »
Ako nas pratiš redovito znaš da smo pisali o GDQ eventima prije, a ovaj je pomalo preskočen uglavnom zbog manjka vremena s naše strane jer zbog redizajna i dalje radimo na nadoknađivanju sadržaja koji nismo mogli objaviti u ranim danima nakon objave redizajna.

Sad se već polako vraćamo u standardnu rutinu sa sadržajem pa očekuj pokrivanja i takvih evenata češće. AGDQ je završio jučer pa smo danas mislili i objaviti neki kraći osvrt ako se stigne, ali iskreno - po iskustvu pisanja takvih članaka prošlih godina, malo je publike ovdje zainteresirana za čitanje o tome pa u ovom trenutku kada moramo pažljivo balansirati vremenom, takve vrste tekstova koje mi želimo napisati unatoč tome što znamo da neće biti pretjerano čitane, su prve koje će izvisiti.

*

level

• **
  • 238
  • Bitches be like...
« Odgovori #2 : 11. Siječanj, 2016., 12:13 »
Shvacam, ipak mozda bi se trebalo naci i malo vremena i prostora za *zahtjevniju* publiku (ne znam di su mi navodnici na minitipkovnici od taba, sry). Naravno da se sve relevantno moze procitati na drugim stranim portalima, ali ne bi imali nikakav uvid u to sto nasi ljudi misle o tom. Na kraju krajeva, ako cemo tako onda se i sve drugo moze procitati na stranim portalima.

Eto, onda drugo pitanje ako moze. Koji je najpraceniji sadrzaj na portalu? Naravno, ako nije tajna.

*

Ementaler

• Administrator
  • 39190
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
« Odgovori #3 : 11. Siječanj, 2016., 12:24 »
Što naši ljudi misle o tome? Po dosadašnjim člancima se nisu iskazali pa ti mogu samo reć da ne razumiju što je zabavno u praćenju tog eventa ili impresivno u speedrunanju općenito. Ali opet, posjećuje nas stvarno hrpa gamera mladih i starih, a često ovi malo mlađi stvaraju (krivu) sliku o tome što naši posjetitelji općenito misle o nečemu... jer stariji i zreliji nisu toliko fanovi komentiranja. Ne da im se.

Najpraćeniji sadržaj na portalu? Nema takvog :) Općenito, najimpresivnije i najbogatije AAA igre, bilo da se radi o recenzijama, vijestima ili nečemu trećem o takvim igrama. Mislim, to si znao i prije pitanja  :)

*

level

• **
  • 238
  • Bitches be like...
« Odgovori #4 : 11. Siječanj, 2016., 13:10 »
Ako nista bar mi je malo lakse sad kad znam da si svjestan situacije, te iako nesto ne pise, to ne znaci da se barem od vodstva nije popratilo. Iako i taj speedrun u zadnje vrijeme brzo raste. Nista, mi stari, odnosno stariji, cemo i dalje u tisini citati i stajati sa strane. Mozda otvoriti offtopic - Dom umirovljenika, cista da tu i tamo ponekad uzdahnemo uz "u ono vrijeme"..

:piva: