HCL.HR

prijedlog

• 8 Odgovora
  • 1231 Hitova
*

latz

• **
  • 350
prijedlog
« : 07. Lipanj, 2009., 17:11 »
jedan prijedlog vezan za podforume i igre

da se mozda otvore podforumi za najpopularnije igre, recimo: wow, wc, sc, diablo, cod, cs, itd i podforum za zanrove za igre koje recimo nisu toliko popularne: RPG, FPS, sportske simulacije, simulacije letenja i voznje, RTS... nesto slicno kao sto je imao i gamer.hr forum

barem po meni lakse je tako pratiti neke omiljne teme, igre, jer znam gde cu sto naci, jer je koliko toliko kategorizirano, a ne ovako u podforumu "Multiplatform Gaming" cu naci sve moguce zanrove igara, sigurno po 3-4 teme na isti kalup, isto tako i za podforum "PC Gaming" i to je razlog sto ne pratim niti jedan drugi podforum osim podforuma vezanog za TF2, eventualno ako vidim neku zanimljvu temu na dnu stranice pod "Recent Posts"

eto toliko od mene

poz

*

Ementaler

• Administrator
  • 39208
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Re: prijedlog
« Odgovori #1 : 07. Lipanj, 2009., 17:28 »
Razmisljam jedino napraviti child forume za sve postojeće podforume u tom pogledu kao sto govoris ( kategorizacija po žanrovima ). Ali nove podforume, brisajući ove stare baš i ne. Loše bi nam sjelo brisanje dosadašnjih podforuma i rađenje novih, puno mrtvih linkova bi se stvorilo i još par problema bi se stvorilo al nvm...

Enivej, za takvo što još nema potrebe, budući da niti jedan forum nije dovoljno popularan da mu uopće treba neka takva detaljnija kategorizacija ( dakle nije ništa zagušeno sa previše postova itd ). Pod kratkim opisima podforuma stoji što se piše u tom i tom podforumu, a i sam naziv podforuma je prilično jasan, tako da se sve da pratiti prilično efikasno, ti si samo lijen :P.

Uglavnom, plan je napraviti child forume za svaki podforum koji postane dovoljno popularan da se razvije potreba za takvom kategorizacijom. Da se rade novi podforumi za svaki žanr to bi bilo malo previše nepregledno jer i ovako imamo podosta podforuma, a i multiplatformski smo portal pa bi opet dolazilo do zabuna jer neke igre znaju biti jednoga žanra za jednu platformu, a drugoga žanra za drugu ( i općenito bi bilo teže jednom Xboxašu primjerice pogledati njemu zanimljive teme ako samo uđe u podforum "RPG" ili nešto tome slično ).

O ovome smo razmišljali još prije dvije-tri godine kada smo originalno radili podforume, i ovakav raspored podforuma je napravljen temeljem mnogo razmišljanja kako bi se pokrile potrebe što više gamera. I da radili smo ih u ovom obliku sa namjerom da jednomn otvorimo child podforume za najaktivnije žanrove i slično.

Što se tiče podforuma specijaliziranog za igre, kao što imamo Team foretress 2 podforum, to je druga stvar i to također definitivno planiramo. Plan je napraviti još par community podsajtova koji će ili imati vlastiti odvojeni forum ili će njihvo forum zapravo biti podforuma HCL foruma.

Ako netko ima prijedlog za podforum za neku igru slobodno ga recite (ovdje u topicu, meni na pm ili mail, svejedno), ako se pokaže dovoljno dobar interes možemo bez problema otvoriti taj podforum, sredit koji sticky topic, pozvat ekipu itd. i ubrzo će i to biti aktivno i puno postova.

*

netko

• **
  • 319
  • This is job for... Captain Weldar
« Odgovori #2 : 07. Lipanj, 2009., 19:35 »
1. Slažem se s Ementalerom
2. Search opcija?
3. Hoću Quake Live i UT3 community!

*

Ementaler

• Administrator
  • 39208
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
« Odgovori #3 : 07. Lipanj, 2009., 19:44 »
Heh, neloši prijedlozi za communitye.. Quake Live igrača ima ovdje, a ima i UT-aša. U svakom slučlaju bi bilo zanimljivo napravit sajt i pokrenut podforum barem za svaku od te dvije igre ( kao i za TF2 jel ).

Treba nam doduše netko sposoban tko bi to vodio nakon što se sve tehnički i dizajnerski riješi... Mah, kad vratimo sve stvari na sajt, pokrenemo jos neke stvari koje planiramo, vise cemo se orijentirati i na takve stvari. Bit ce novih communitya i svega  :piva:

*

latz

• **
  • 350
« Odgovori #4 : 07. Lipanj, 2009., 20:02 »
dobro onda znaci osudjen sam na tf2 comm i recent post

« Odgovori #5 : 07. Lipanj, 2009., 20:12 »
Call of duty  :(

*

Damien

• 584
  • kurwa^.^
« Odgovori #6 : 07. Lipanj, 2009., 20:14 »

kolko se dobro sijecam,a neznam dal je jos uvijek tako,hcl je nudio SVIMA da uz odredjenu ekipu podignu community za odredjenu igru.a ti ako si zainteresiran i imas znanja javi se ementaleru  :ementaler:
Music is love. <3

*

netko

• **
  • 319
  • This is job for... Captain Weldar
« Odgovori #7 : 07. Lipanj, 2009., 20:20 »

kolko se dobro sijecam,a neznam dal je jos uvijek tako,hcl je nudio SVIMA da uz odredjenu ekipu podignu community za odredjenu igru.a ti ako si zainteresiran i imas znanja javi se ementaleru  :ementaler:
Ekipa je ovdje, zainteresiran sam i nemam znanja. :wildboy:
Za UT3 prekrižite ovo prvo.

*

Ementaler

• Administrator
  • 39208
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
« Odgovori #8 : 07. Lipanj, 2009., 20:44 »
dobro onda znaci osudjen sam na tf2 comm i recent post

Ili bi mogao malo rpatiti podforume pa bi se bilo lako ubacii gdje god hoces, ne kuzim kako bi ti dodatni podforumi pomogli da se snađeš il nešto.

kolko se dobro sijecam,a neznam dal je jos uvijek tako,hcl je nudio SVIMA da uz odredjenu ekipu podignu community za odredjenu igru.a ti ako si zainteresiran i imas znanja javi se ementaleru  :ementaler:

Istina, istina, ako imate ideju neku mi imamo resurse i znanje da ju pokrenemo za vas i zajedno tako jačamo hrv gaming u jednu ruku.  :piva: