HCL.HR

Prijedlog

• 4 Odgovora
  • 947 Hitova
*

Phylip

• **
  • 344
  • Zakon
Prijedlog
« : 23. Listopad, 2009., 09:40 »
Imam prijedlog da se ova stranica baci i na recenziranje komercijalnih freeware igara a posto ih ima puno da se podijeli među najmanje 10 clanova koji bi svojevoljno pristali na taj prijedlog mislim da bi bilo fora recenzirat freeware igre na malo vise od pol strane.
Evo popis s wikipedije
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_commercial_games_released_as_freeware
Zast nitko nece samnom na kavu?

*

Ementaler

• Administrator
  • 39478
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Prijedlog
« Odgovori #1 : 23. Listopad, 2009., 10:17 »
U zadnje vrijeme ima previše igara koje treba recenzirati, a osim toga ima i drugih special i sličnih tekstova koje valja napisati, a ni pripremanje redizajna portala ne pomaže, tako da za freeware igre poput tih mi iz uredništva baš i nemamo vremena. Doduše, neke od njih smo već i recenzirali...

Ipak, ako je netko sa foruma zainteresiran da napiše recenziju neke od tih igara, slobodno se potrudite napisati svoj objektivni opis koje od njih, pošaljite mi recenziju igre na forumski PM ili na e-mail admin(at)hcl.hr, pa ukoliko recenzija bude dobra svakako ćemo je objaviti na HCL-u, a autor recenzije, ukoliko želi, može postati dio uredništva HCL-a i recenzirati i "normalne" igre, pisati vijesti itd.

*

Phylip

• **
  • 344
  • Zakon
« Odgovori #2 : 23. Listopad, 2009., 11:38 »
U zadnje vrijeme ima previše igara koje treba recenzirati, a osim toga ima i drugih special i sličnih tekstova koje valja napisati, a ni pripremanje redizajna portala ne pomaže, tako da za freeware igre poput tih mi iz uredništva baš i nemamo vremena. Doduše, neke od njih smo već i recenzirali...

Ipak, ako je netko sa foruma zainteresiran da napiše recenziju neke od tih igara, slobodno se potrudite napisati svoj objektivni opis koje od njih, pošaljite mi recenziju igre na forumski PM ili na e-mail admin(at)hcl.hr, pa ukoliko recenzija bude dobra svakako ćemo je objaviti na HCL-u, a autor recenzije, ukoliko želi, može postati dio uredništva HCL-a i recenzirati i "normalne" igre, pisati vijesti itd.

Dobro to je u redu nek samo netko napise, ako oce recat, koju igru zeli izabrat da ne bi bilo
zabune
Zast nitko nece samnom na kavu?

« Odgovori #3 : 23. Listopad, 2009., 17:47 »
Dajte Phylipu da recenzira nešto. Baš me zanima na što bi to ličilo.  :hihi:
Why is your...

*

Zapi

• Gost
« Odgovori #4 : 23. Listopad, 2009., 17:57 »
 :hihi: