HCL.HR

Turniri

• 1 Odgovora
  • 873 Hitova
Turniri
« : 31. Ožujak, 2008., 13:57 »
Mislim da onaj topic di su turniri malo neuredan. Bas se i nezna kad i gdje su turniri osim ako ne potrazis. Mislim da bi trebali na glavnoj stranici staviti negdi di pise 5 sljedeci turnira u hrvatskoj, koji datum u kojoj igrici. Mislim da bi to puno pomoglo

*

Ementaler

• Administrator
  • 39472
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Re: Turniri
« Odgovori #1 : 31. Ožujak, 2008., 15:01 »
HCL kao udruga i HCL.hr kao njezin portal promoviraju većinu turnira koji se održavaju u Hrvatskoj, neke i sponzoriramo, ali u zadnje vrijeme baš i ne organiziramo sami turnire. Tako da taj podforum HCL Turniri služi trenutno kako bi organizatori kakvih turnira u Hrvatskoj došli na HCL forum i tu se izreklamirali.

Često nakon toga i napišemo vijest na portalu o turniru, neke i posjetimo pa napravimo reportažu. U podforumu za turnire možeš vidjet po datumu postanja kada je netko najavio nekakav turnir, a u samom topicu obično piše datum i mjesto održavanja turnira. Kada HCL organizira kakav turnir to izpromoviramo i putem foruma u već spomenutom podforumu za turnire i putem vijesti na portalu i putem posebnog boxa na portalu. Tako da kada budemo organizirali sljedeći turnir bit će posvuda reklame za njega pa ti sigurno neće promaknut.  :piva:

Do tada u vijestima na portalu će biti najavljeni svi veći LAN partyi, ali još prije toga će sve bit objavljeno na forumu u podforumu za turnire... pa samo to prati i nema šanse da ti promakne  ;)

Dobrodošao na forum btw  :piva: