HCL.HR

Hearthstone

  • 542 Odgovora
  • 263710 Hitova
*

G1ML1

  • *
  • 130
  • MP: Hearthstone & SAMP & Armored Warfare

Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #121 : 04. Veljača, 2015., 20:08 »
@G1ML1   i  Valentkane69:
 mislim da je mage overpowered već duže vrijeme, a naročito su ih pojačali s G&G kartama (imo).   Sve druge klase već nekako pobjeđujem, ali vs Mage je nekako uvijek upitna situacija, neovisno koliko su dobri igrači..

 btw,
jeste li i vi primijetili kao da postoji nekakav bug prilikom dobivanja početnih karti  tj. mulligana.    Meni se prečesto događa (u sigurno oko 30% situacija) da karta koju izbacim, nađe se opet među top 3 karte u decku tako da ju ubrzo ponovo izvučem, što bi zapravo trebalo biti malo vjerojatno s obzirom na to da se u decku nalazi još 26-27 karata   ?   


Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #122 : 05. Veljača, 2015., 00:36 »
Meni se to dogodi podjednako za sve karte.
Each King has his rightful throne.
And when he sits upon it, he sees what he chooses to see.
Or perhaps, it is the throne, which shows the king only what he want

*

G1ML1

  • *
  • 130
  • MP: Hearthstone & SAMP & Armored Warfare
Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #123 : 05. Veljača, 2015., 10:52 »
@G1ML1   i  Valentkane69:
 mislim da je mage overpowered već duže vrijeme, a naročito su ih pojačali s G&G kartama (imo).   Sve druge klase već nekako pobjeđujem, ali vs Mage je nekako uvijek upitna situacija, neovisno koliko su dobri igrači..

 btw,
jeste li i vi primijetili kao da postoji nekakav bug prilikom dobivanja početnih karti  tj. mulligana.    Meni se prečesto događa (u sigurno oko 30% situacija) da karta koju izbacim, nađe se opet među top 3 karte u decku tako da ju ubrzo ponovo izvučem, što bi zapravo trebalo biti malo vjerojatno s obzirom na to da se u decku nalazi još 26-27 karata   ?
To se najcesce dogadja sa Mirror Imageom, Abusive Sergeantom, Clockwork Gnomeom, Arcane Missleom barem meni.

Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #124 : 05. Veljača, 2015., 11:54 »
:ave: Flamestrike :piva:


'sap homiz? Vana kil sam zombis?

Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #125 : 06. Veljača, 2015., 22:38 »
primjetio sam da ljudi neznaju da zombie chow kad rikne dok je achenai soulpriest na polju radi -5. desilo se par puta da su bili ljudi uvjereni da su se sakrili iza par tauntova i onda spucam zombie chowa i gg

*

StreetFigter88

  • **
  • 409
  • Neki n00b mi je ukrao prethodni avatar :(
Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #126 : 06. Veljača, 2015., 22:52 »
venom11
hah, uradili meni par puta, uradio ja njima par puta, dobra forica.
Skrilex je Mocart 21. veka !!!!

*

Fuker

  • **
  • 153
Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #127 : 07. Veljača, 2015., 18:30 »
Evo i ja vec par dana igram HS. Mene jedina stvar koja muci je sto treba cojela vjecnost da se skupi malo golda. Inace sam gola karina u areni i max mi je bilo 3 win tako da nemam neki profit od nje. Danas sam prvi put winao 6/3 i dobio 100 golda,po obicaju 4 sjebane karte  i zlatni Mech-Bear-Cat. Sa svojim šit kartama vrtim se oko ranka 19.

Ako me netko zeli dodati Fuker#2580

Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #128 : 07. Veljača, 2015., 23:25 »
samo polako i strpljivo, trebat će ti još puno obavljenih daily questova da si možeš složiti neki pošteniji deck...

Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #129 : 08. Veljača, 2015., 09:33 »
Evo i ja vec par dana igram HS. Mene jedina stvar koja muci je sto treba cojela vjecnost da se skupi malo golda. Inace sam gola karina u areni i max mi je bilo 3 win tako da nemam neki profit od nje. Danas sam prvi put winao 6/3 i dobio 100 golda,po obicaju 4 sjebane karte  i zlatni Mech-Bear-Cat. Sa svojim šit kartama vrtim se oko ranka 19.

Ako me netko zeli dodati Fuker#2580

ako ti trebaju karte i ako ti nije važan taj zlatni mech bear cat disenchantaj ga u dust i craftaj si neke dobre karte za deck. ja sam pred par dana disenchantao tako nevažne karte i napravio odličan deck. prošlu sezonu sam tek na kraju se popeo do 15 ranka sam sa već 14.

*

Saviour

  • *
  • 31
  • Alice In Chains
Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #130 : 08. Veljača, 2015., 11:31 »
Ja sam pre mozda 15-20 dana igrao HS, i igrao sam je mozda 3-4 dana i reinstalirao sistem i nikako da se setim da je skinem, a tako mi se igra, pa sam video temu sad i hvala bogu idem odmah... Inace ja nemam pojma sa HS-om imam mozda 5-6 pobeda i quick play-u, i uglavnom glupave karte.
This is the end, beautiful friend
This is the end, my only friend, the end
Of our elaborate plans, the end
Of everything that stands, the end
No safety or surprise, the end
I'll never look into your eyes, again

Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #131 : 08. Veljača, 2015., 14:39 »
što se tiče disenchantanja gold karti, nekako sam uvijek imao dojam da se ne isplati baš jer se dobije premalo dusta, osim za epic i legendary gold.  Nekako mi draže imati gold kartu koju ću možda nekad koristiti nego je pretvoriti u nešto malo dusta kojeg ću ionako dobiti eventualno

Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #132 : 08. Veljača, 2015., 14:59 »
što se tiče disenchantanja gold karti, nekako sam uvijek imao dojam da se ne isplati baš jer se dobije premalo dusta, osim za epic i legendary gold.  Nekako mi draže imati gold kartu koju ću možda nekad koristiti nego je pretvoriti u nešto malo dusta kojeg ću ionako dobiti eventualno
istina. dosta se slabo općenito dobije dusta sa disenchantanjem. jedan legendary da 1 epic šta je dosta loše. da je recimo 600 dusta rekao bi ok.
taj bear cat bi se dao dobro ukomponirat sa Gazlowom u decku.

*

Fuker

  • **
  • 153
Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #133 : 08. Veljača, 2015., 18:18 »
Onda nista,ostavit cu ga. Hvala na informacijama :)

*

Switch

  • n00b
  • 3
Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #134 : 09. Veljača, 2015., 08:41 »
što se tiče disenchantanja gold karti, nekako sam uvijek imao dojam da se ne isplati baš jer se dobije premalo dusta, osim za epic i legendary gold.  Nekako mi draže imati gold kartu koju ću možda nekad koristiti nego je pretvoriti u nešto malo dusta kojeg ću ionako dobiti eventualno

Naravno da nećeš disenchantati dobre gold karte koje ćeš i igrati. Ali smeće karte koje ne igraš kakve koristi od njih da ih imaš uopće a kamoli da su gold. Kao ovaj Mech-Bear-Cat, karta je glupost i naravno da bi to trebao odmah disenchanati. Mogu je igrati samo početnici koji još nemaju prave karte, ali čim skupe nešto bolje ona leti van i neće vidjeti nikakvog decka.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9