HCL.HR

Hearthstone

  • 542 Odgovora
  • 263141 Hitova
Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #195 : 20. Ožujak, 2015., 13:55 »
Mozda sam nahvalio Lava Shock jer je interesantna karta, ali realno, Shamani vec imaju previse spellova koji dilaju damage. Tako da je ovo samo visak po men, al' et'. Vidjecemo.

Flamewalker za Magea je definitivno OP. Vec u glavi zamisljam kako protivnik igra Millhousea, pa da pocne ludilo. Muaahahah :D Salu na stranu, Mageovi imaju OP spellove nebitno kol'ko kostaju. Vidim u jednu ruku i povratak Arcane Explosion za board clear uz Arcane Missiles. :D Karta se jednostavno moze koristiti i za rush i za board control deckove. I u areni ce biti, po mom misljenju, veoma korisna. :)

Core Rager mozda izgleda kao losa karta jer vjerovatno jeste losa karta. Ali pored silnih rush hunter deckova, moze biti i poprilicno korisna. Al' je previse situacionalna za koristenje tako, ne bih joj davao sansu.

Imp Gang Boss je pokusaj za povratak Zoolocka, ali licno, karta mi i nije bas nesto. Mogla bi biti korisna ali ni njoj ne bih davao sansu. Ipak bih npr. prije stavio Implosion u deck iako je 1 mane vise. Al' ce biti interesantna meta poslije ove avanture. :D Hu ha, Mage ftw. :D
"How do you do it?"
"Do What?"
"Forget."
"You don't, you just learn to live with it..."

Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #196 : 20. Ožujak, 2015., 15:33 »
U ponedeljak pre-order Blackrock mountain, can't wait :3

BATTLE.NET : Dodo#21272

Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #197 : 20. Ožujak, 2015., 18:35 »
Preorder je poceo kol'ko sam ja vidio na sluzbenoj stranici. Kol'ko sam shvatio, odes u in-game store i prednarucis ga.
"How do you do it?"
"Do What?"
"Forget."
"You don't, you just learn to live with it..."

Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #198 : 20. Ožujak, 2015., 21:24 »
pa znam da je poceo al ja kazem da cu ja pre orderat u ponedeljak..

BATTLE.NET : Dodo#21272

Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #199 : 21. Ožujak, 2015., 18:26 »
Izjava ti je takva da sam pomislio da govoris da u ponedjeljak pocinje pre-order. :D Moja greska onda, izvini.
"How do you do it?"
"Do What?"
"Forget."
"You don't, you just learn to live with it..."

Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #200 : 21. Ožujak, 2015., 20:27 »
Jedan od najšugavijih deckova s kojim sam imao 12 pobjeda :D
U jednome trenutku je bio na 1-2 pa se popeo na vrh :D

« Zadnja izmjena: 21. Ožujak, 2015., 20:28 Piccolo »

Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #201 : 23. Ožujak, 2015., 13:13 »


Sad samo cekati da izade :D

BATTLE.NET : Dodo#21272

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr

*

StreetFigter88

  • **
  • 409
  • Neki n00b mi je ukrao prethodni avatar :(
Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #203 : 23. Ožujak, 2015., 21:39 »
:ave: :loludara: Onaj  čovek nije normalan... Ali će ući u guinness-eovu knjigu rekorda...
Skrilex je Mocart 21. veka !!!!

*

gringo_okocha10

  • **
  • 401
  • ...svaki dan je nova škola...
Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #204 : 24. Ožujak, 2015., 10:15 »
Pozdrav! Ako netko ima volje i vremena bilo bi lijepo da otvori temu sa turnirima u koju bi igraci mogli pisati ako saznaju ua kakav turnir, a i da se mogu pohvaliti svojim rezultatima. Otvorio bih ja, ali zbog obaveza na fakultetu i Minecraft podforumu ne stignem nazalost. Pa, eto ako ima netko volje i vremena, bilo bi odlicno. ;)
fino alla fine forza juventus

Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #205 : 24. Ožujak, 2015., 21:21 »
Objavljene još dvije karte (mage i common) sa kojima vjerujem da neće bit previše oduševljenih :ne:




http://card.psnprofiles.com/1/tane666.png
Steam: tanelorn666, PSN: tane666, XBLA: tanelornius, Origin: tanelorn666
Never have I encountered such corrupt and foul-minded perversity! Have you ever considered a career in the church?!
-Bishop of Bath and Wells, Blackadder II

Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #206 : 25. Ožujak, 2015., 01:34 »
Blackwing corruptor- izgleda kao slabija verzija fire elementala s tim da je fire ele. fantasticna i klasna karta, a on je neurtalan. Kosta 1 mane manje od fire ele. ali je uvjetovana i ono najvaznije ima zdravlje 4! Mislim da previse stvari pogadja tu brojku 4 da bude dobar (truesilver, death's bite, frost+ping, bomb lobber, flamecannon, cak i ova nova mageova karta....). Karte koje kostaju 5 mane trebaju raditi vise kao belcher,loatheb,azure drake, harrison, healbot od neutralnih, nekako mi se ne cini da ce blackwing corruptor moci imati toliki utjecaj. Mozda ce zapravo biti i super karta a ja samo serem bezveze :kava:
Zanimljiv mi je ovaj novi "ako drzis zmaja" nacin funkcioniranja karti.

Dragon's Breath-shit, komboi sa flamestrike-om me ne zanimaju, ovo je shit. Lijepa slika ako nista :D
« Zadnja izmjena: 25. Ožujak, 2015., 01:38 Piccolo »

Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #207 : 25. Ožujak, 2015., 02:25 »
http://www.hearthpwn.com/decks/213423-snake-trap-v2-85-win-rate

bacite pogled ko voli igrat huntera :D

ugl. frend mi je malo pomogo oko decka :D

BATTLE.NET : Dodo#21272

*

mixer

  • *
  • 43
Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #208 : 25. Ožujak, 2015., 08:22 »
Izuzevsi ovu Alexstrazu nema tu nista previse neobicno, midrange hunter sa par nestandardnih karata. Ali curve ti i nije neki, fale ti 4 dropovi.

Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #209 : 25. Ožujak, 2015., 08:27 »
corruptor dosta meh. kao što je piccolo rekao, 4 je loš broj. da ima 5 healtha e onda još još. ja mislim da je 5 za 5/5 i "if" battlecry sasvim solidno.
ova mage karta...ajme majko. loše za krepat. skup flamecannon koj možeš ciljat. ne hvala. ionako je frost bolt puno bolji od flamecannona. mislim...1 manje za svakog miniona...jedino možda al možda u određenim situacijama kod mech magea kad protivnik ima dva sludge belchera na boardu ili nešto slično, ali ni onda nije ništa posebno. ko što rekoh dosta loša karta
« Zadnja izmjena: 25. Ožujak, 2015., 10:26 venom11 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9