HCL.HR

Hearthstone

  • 542 Odgovora
  • 263142 Hitova
*

mixer

  • *
  • 43
Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #210 : 25. Ožujak, 2015., 09:35 »
Dragon's Breath je combo karta, mozda combo deck u koji bi pasala ne postoji niti ce tak brzo postojati, ali svaki efekt koji je besplatan ima potencijal igrati se u pravim uvjetima.

Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #211 : 25. Ožujak, 2015., 16:30 »
mislite li da je Dr. Boom op karta s obzirom na svoje koštanje i neproporcionalno velik potencijalni dmg ?

 mislim, možda bi čak još i bilo donekle ok da ima 1 bombu sa sobom, ali 2.... definitivno  previše  :hiha2:

Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #212 : 25. Ožujak, 2015., 16:40 »
mislite li da je Dr. Boom op karta s obzirom na svoje koštanje i neproporcionalno velik potencijalni dmg ?

 mislim, možda bi čak još i bilo donekle ok da ima 1 bombu sa sobom, ali 2.... definitivno  previše  :hiha2:
najjača karta jest,ali op diskutabilno. u podjednak broj deckova se koristi kao i njegov counter što je big game hunter i slične karte tako da ga se nije problem riješit. dva bota su svejedno problem ali su rng. recimo jučer sam razmišljao kako bi bilo da dobiješ u ruku boom botove umjesto na battlefield. možemo na sličan način reć da je i sylvanas op jer joj je deathrattle odličan, samo shadow word: death ju rješava i još je moraš silenceat,znači minimalno dvije karte moraš potrošit da biš je se adekvatno riješio jer 5/5 minion je dosta jak.
sve u sve dr. boom je jaka karta i negdje na granici sa op.

Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #213 : 25. Ožujak, 2015., 16:54 »
tehnički gledano, ako ga se ne ubije u prvom turnu, on radi 9 do čak 17 dmg !!    s kojom kartom ili kombinacijom karti se još može napraviti toliko dmg za samo 7 mane  :hiha2:

 silvana mi nije ni približno problematična..

Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #214 : 25. Ožujak, 2015., 17:04 »
Ja bih kod Dr.Boom-a samo smanjio boom bot-e na 0-1 i to je to :thumbs:

*

mixer

  • *
  • 43
Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #215 : 25. Ožujak, 2015., 18:17 »
Po meni je ok Dr. Boom zasad, samo treba više dobrih 7 dropova. Kad to dobijemo, a ako se Boom i dalje igra previse, onda možemo pricat o nerfu.

Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #216 : 25. Ožujak, 2015., 23:47 »
Zavrsen najduzi potez u Hearthstoneu ikad. :D Oko 45 sati trajanja.  :ave:
"How do you do it?"
"Do What?"
"Forget."
"You don't, you just learn to live with it..."

Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #217 : 26. Ožujak, 2015., 14:34 »
tehnički gledano, ako ga se ne ubije u prvom turnu, on radi 9 do čak 17 dmg !!    s kojom kartom ili kombinacijom karti se još može napraviti toliko dmg za samo 7 mane  :hiha2:

 silvana mi nije ni približno problematična..
dao sam ju kao primjer koliko karti ti treba karti i mane da biš efektivno neutralizirao nekog miniona.

Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #218 : 26. Ožujak, 2015., 18:25 »
došle nove karte.
Nefarian - 9 za 8/8 thoughtsteal je jako dobro. mislim da će ovo biti jaka karta.
crusher - čini mi se da je ovo ok deal 6 za 6/6 mi se čini dobro. i ako opponent ima manje 15 healtha je 9/9. odličan late game minion.
volcanic drake - dosta mehasta karta. ne volim takve baš. vidim ga u ovim sadašnjim paladinima. može ga se već na 4 turnu stavit. al 4 healtha je dosta shitty

Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #219 : 26. Ožujak, 2015., 22:59 »
Napokon su stavili i zmajeve!!!

Volcanic Drake- 6 mane 6/4 zmaj- Cost (1) less for each minion that died this turn- karta mi se cini dobra, mozda cak i odlicna, vjerovatno ce se lagano moci baciti pod 4 mane a za sve nize od toga se dobiva ogromna vrijednost! jedva cekam da je isprobam. :D

Drakonid Crusher- 6 mane 6/6 zmaj - Battlecry: If your opponent has 15 or less health gain +3/+3- ne znam, djeluje ok-samo to, mislim da ce se koristiti samo u pocetku jer je zmaj ( a i nova karta :P ) a za 6 mana miniona i nije nesto. Vidjet cemo.

Nefarian- 9 mane 8/8 zmaj- Battlecry: Add two random spells to your hand(from your opponents class)- ne svidja mi se, nema sanse da cu koristiti njega prije ysere, slab na BGH-a i dobijes random spellove od protivnikove klase- znaci da se moze dobiti jako slabi spellovi. Za platit 9 mane (!) za obicnog 8/8 da MOZDA dobijes nesto korisno mi se cini jako slabo. :ne:
« Zadnja izmjena: 27. Ožujak, 2015., 11:52 Piccolo »

*

nuke

  • ***
  • 879
  • The Elephants will destroy you!
Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #220 : 28. Ožujak, 2015., 13:31 »
Dobra expanzija :P
Elephants guide me

Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #221 : 29. Ožujak, 2015., 08:32 »
šta su rekli kako će dodavat nove karte u arenu, kako wing izađe ili sve odmah?

Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #222 : 30. Ožujak, 2015., 20:02 »
Eto i preostalih karata - KLIK

Emperor Thaurissan je novi Loatheb, slutim da će ovo svi živi igrat. Uz 9 karata u ruci, odigrat njega i eto 9 mane gratis. Kao Mechwarper za sve zivo. Još ako ga se conceala/stealtha...
Također očekujem i Chromaggusa viđati češće u meti....
 
Ima dobrih i neugodnih karata.... Gang Up za roguea npr...
 
Sve u svemu, koliko god je falilo u prvim najavama korisnih karata, sad ih ima :)

Kakvi su vaši dojmovi?

http://card.psnprofiles.com/1/tane666.png
Steam: tanelorn666, PSN: tane666, XBLA: tanelornius, Origin: tanelorn666
Never have I encountered such corrupt and foul-minded perversity! Have you ever considered a career in the church?!
-Bishop of Bath and Wells, Blackadder II

*

nuke

  • ***
  • 879
  • The Elephants will destroy you!
Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #223 : 30. Ožujak, 2015., 20:32 »
Moji dojmovi su da ce svi igrat control deckove da probaju ove fun karte, i onda ce uletit neki tard ala Xixo sa svojim cancer fast deckovima samo da countera sve te deckove i bude mega prvi koji je doso u legendary koji je postao bitan ko i beletristrika Nives Celzijus.:bonk:
Elephants guide me

Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #224 : 30. Ožujak, 2015., 21:03 »
Katre izgledaju jako zabavno i jedva cekam da ih sve isprobam u svim mogucim kombinacijama :thumbs:
Majordomo mi izgleda najbolje, stavit svoga heroja za ragnarosa zvuci fantasticno, valjda ce biti 8hp i hero power 8dmg random enemy-ju? Karta je najvjerovatnije shit ali djeluje pre-zabavno :clap:
Aggro paladin ce biti jos jaci s Solemn Vigil, nece vise ovisiti samo o divine favor :D

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9