HCL.HR

Hearthstone

  • 542 Odgovora
  • 263700 Hitova
*

BoBD

  • *
  • 94
Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #510 : 02. Prosinac, 2016., 20:20 »
Da, tek na 10 mane.. Druidi su do sada igrali Arcane Giante(8/8) vecinom isto besplatno, mogu se odigrat i prije po potrebi.. Ali ajde, nova ekspanzija i sve pa se mozda nesto promjeni. U svakom slucaju mislim da ta karta nije bas tako dobra kako izgleda.

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #511 : 02. Prosinac, 2016., 21:47 »




Sent from my HTC Desire EYE using Tapatalk


Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #512 : 12. Prosinac, 2016., 13:16 »
Super igra igram ju od pocetka ali sa novom ekspanzijom su mi ubili volju za igrat. Riga mi se kad vidim hearthstone ikonu:)
C

Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #513 : 19. Prosinac, 2016., 19:54 »
Evo maloprije otvorih 10-ak packova ove nove expanzije i samo jednu epic, ostalo sve rare  :fpalm: :fpalm: :fpalm: duboko razočarana...a taman se vratih igri nakon duže pauze, mogli su me obradovati jednom legy, nisam dobila nijednu ima i pola godine  :wildboy: bartule, kakvim se ti to vradžbinama baviš, pa svako malo fališ se da si otvorio legendary (još je ova zadnja i zlatna)  :hihi:
Non temete l'oscurita - accettate il suo abbraccio (Fear not the darkness - but welcome its embrace).
 – Ezio Auditore da Firenze

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #514 : 19. Prosinac, 2016., 19:57 »
Hahah neznam ni ja, jednostavno me ide..Slabo i ja igram zadnjih dana, evo cekam novi tavern pa se onda vracam, mozemo bacit koji mec, da te opet pobjedim.

Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #515 : 19. Prosinac, 2016., 20:02 »
Vidi ga što širi dezinformacije, fale ti ogromni navodnici na tom tvom "pobijedim"  :mrgreen:  samo zato što nisam odavno igrala, ne znači da nisam u formi :P možemo naravno, ja sam uvijek raspoložena za izazov, samo nemoj da ti bude povrijeđen muški ponos kad te cura ispraši  :hihi:
Non temete l'oscurita - accettate il suo abbraccio (Fear not the darkness - but welcome its embrace).
 – Ezio Auditore da Firenze

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #516 : 19. Prosinac, 2016., 20:05 »
S ponosom cu prihvatit poraz, vidimo se u areni.

*

9mlg9

  • Gost
Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #517 : 19. Prosinac, 2016., 20:36 »
Neki dan otvorio 3 packa, dočekao me Kazakus, pa sam si složio handlocka. Budući da ih sad ima jako mnogo na ladderu, nešto manje zoolocka, stavio sam i Sacrificial Pact u deck. Danas sam napokon dočekao da ga upotrijebim na protivniku kad se pretvorio u Jaraxxusa. Vrlo, vrlo zadovoljavajući osjećaj  :ementaler:

*

funkyfish

  • n00b
  • 3
Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #518 : 22. Prosinac, 2016., 00:48 »
Kao prvo čestitke da si uspio upotrijebiti Sacrificial Pact na Jaraxxusu, to mora da je vrhunski osjećaj!  :ave:
 Moje pitanje je samo koliko je pametno imati takvu kartu u decku koja će se u veeeeelikom broju slučaja pokazati kao mrtva ? Naime trenutno je cca 15% warlocka na ladderu od kojih je 99% RenoLock deck koji vrti Leeroy-Faceless-P.O. combo ( 20 damage-a + možda čak i Soulfire tj. 24 u totalu )  za pobjedu što znači ako je protivnik odigrao Jaraxxusa, nema drugog izbora i vjerojatno je spreman izginuti idući potez.  Da ne kažem kako je protiv ostalih 85% protivnika praktički neupotrebljiva karta ( 5 života za svog demona te vjerojatno neće spasiti ) :bonk:

Ako želiš iznenaditi protivnika ja bi rađe ubacio Corruption u deck. Ta ti karta može spasiti guzicu, a da ne kažem kako čini čuda u kombinaciji sa Dirty Rat-om. Nitko ne očekuje da igraš Dirty Rat na trećem potezu jer bi te moglo koštati glave ako im iz ruke izvučeš krivu kartu tipa Mountain Gianta, Flamewreathed Facelessa, Drakonid Crushera... ali to više nije problem ako imaš Corruption. Plus u mirror matchu RenoLocka ideš na to da po mogućnosti prvi odigraš Gianta i da zadržiš u ruci vrijednije karte koje će Corruption "pojesti" i eto pola bitke dobiveno već na trećem potezu, a i rekao bi da je statistička šansa puno veća da ćeš imati koristi od Corruptiona nego što ćeš opet uspjeti razvaliti Jaraxxusa Sacrificial Pactom :ave:

*

9mlg9

  • Gost
Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #519 : 23. Prosinac, 2016., 22:37 »
Pa ne bih se složio. Sacrificial na vlastitog 1-1 impa koji padne iz imp mastera zbilja puno znači, 5hp-a je dosta, heala više od Refreshment Vendora :). Jaraxxus se apsolutno ne igra kada misliš da si izgubio, dapače, protiv npr. Dragon Priesta ga igraš što prije kako bi s hero powerom radio veći value. Corruption je smeće. Prespora je karta, protivnički giant garantirano napada barem jednom. To se rješava minionima+shadow boltom/siphonom/blastcrystal potionom. Dirty Rata kombiniram s Doomsayerom ili još veći kombo Brann+Dirty Rat+Mind Control Tech. Daleko od toga da Corruption ne može biti korisna karta, može, ali je prespor removal.

*

BoBD

  • *
  • 94
Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #520 : 24. Prosinac, 2016., 17:28 »
Ono kad nemas Leeroya pa moras eksperimentirat.


*

funkyfish

  • n00b
  • 3
Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #521 : 31. Prosinac, 2016., 17:38 »
Pa ne bih se složio. Sacrificial na vlastitog 1-1 impa koji padne iz imp mastera zbilja puno znači, 5hp-a je dosta, heala više od Refreshment Vendora :). Jaraxxus se apsolutno ne igra kada misliš da si izgubio, dapače, protiv npr. Dragon Priesta ga igraš što prije kako bi s hero powerom radio veći value. Corruption je smeće. Prespora je karta, protivnički giant garantirano napada barem jednom. To se rješava minionima+shadow boltom/siphonom/blastcrystal potionom. Dirty Rata kombiniram s Doomsayerom ili još veći kombo Brann+Dirty Rat+Mind Control Tech. Daleko od toga da Corruption ne može biti korisna karta, može, ali je prespor removal.

1) Nisi me razumio, Jaraxxus je očajnički potez u mirror matchu jer si otvoren na protivnički combo, a i općenito nije najbolja karta u trenutnoj meti ( mrtva karta protiv aggro i OTK deckova tj. debelo preko 50% slučajeva, bar na nižim rankovima )

2) Ako si Corruption upotrijebio na protivničkom Giantu znači da nemaš bolji odgovor u tom momentu i u tom slučaju možda si primio 8 damagea ako nemaš taunt i to je to, bez njega si primio puno više.

3) Brann+Dirty Rat+Mind Control Tech je fun combo koji ćeš izvesti možda jednom u 50 partija i to sa kojekakvim rezultatima ( probao sam ) osim u iznimnim slučajevima protiv OTK deckova.

Doomsayera više ni ne koristim jer rijetko izvučem value od njega. Protiv aggro deckova ga moraš odigrati T2/3 a i onda često ne uspije ( 2xSTB + oružje ili Patches ), kasnije ti je mrtva karta u ruci + protiv control deckova si otvoren na protivničkog Dirty Rata kad ga odigraš. Da ne kažem kako se prečesto dogodi kako ga resurrectaš sa Kazakusom kad ti najmanje treba.

Sve u svemu to su sve tech izbori koji ovise od igrača do igrača, njihovih iskustava i ciljeva ( igraš li samo da bi se zabavio, dohvatiš nekakav rank ili nešto treće). Drago mi je da Sacrificial Pact funkcionira kod tebe i da postižeš dobre rezultate sa tom kartom, ja se jednostavno ne usudim koristiti jer brojke govore drugačije.

Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #522 : 01. Siječanj, 2017., 18:27 »
Ono kad Barnes ubode  :thumbs:

Non temete l'oscurita - accettate il suo abbraccio (Fear not the darkness - but welcome its embrace).
 – Ezio Auditore da Firenze

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #523 : 18. Siječanj, 2017., 18:38 »

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #524 : 28. Siječanj, 2017., 18:47 »
Dobro jehttp://cloud.tapatalk.com/s/588cd9136670b/Screenshot_20170128-184537.png?


Sent from my HTC Desire EYE using Tapatalk


 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9