HCL.HR

Hearthstone

  • 542 Odgovora
  • 263183 Hitova
Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #30 : 26. Siječanj, 2014., 19:40 »
Treba nerfati priesta :wildboy:
A ja koji igram s mageom sa svakim novim mečom priželjkujem dodatno buffanje jer je sasvim nezahvalan

Warrior mi je nešto čudo bolji u zadnje vrijeme, ne znam zašto
Priest je totalno OK, nit prejak, niti preslab.

nije mi jasno sta blizzard izvodi sa patchevima. umjesto da nerfaju mage-a , svaki patch ga buffaju ,a warlock ( kojem je 60% karti beskorisno ) dobije nerf skoro svaki patch. jebemu , zelim pocet koristit sve one kulerske demone sa warlockom , a ne da mi skoro citav deck budu neutrali. vrijedi i napomenit da je Murloc lolrush takodjer ocajan postao (pogotovo protiv hunter rusha) , tako da imaju mozda 1-2 nacina  za igrat warlocka.
Ni mage više nije nešto, Pyroblast na 10, Blizzard na 6 i Cone of Cold na 4 su usporili deck baš jako.

Imam osjelaj da su svi heroji OP (osim Warlocka naravno te Priesta u neku ruku) što čini igru dosta (ne)balansiranom. Meni se to osobito ne sviđa, više bi volio da su svi heroji UP!!! 
« Zadnja izmjena: 26. Siječanj, 2014., 19:42 manfromshadow »

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #31 : 31. Siječanj, 2014., 21:10 »
Dopušta li Blizzard da 2 PC-a koriste isti Battle.net račun?
Pitam jer kako sad imam drugih stvari za raditi na računalu, a cura želi igrati Hearthstone sa svojim Hunterom (na mom accu), volio bih da se ona prebaci na svoj laptop, a mene pusti na miru :hihi:

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #32 : 31. Siječanj, 2014., 21:14 »
Nisam siguran, no što joj ne napraviš novi račun, ionako cura igra bolje od tebe, možda i postigne nešto :hiha:

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #33 : 31. Siječanj, 2014., 23:22 »
Nema smisla kad je već 28lvl s Hunterom tu, ima masu rare karti i ono... neda joj se isponova

Zna tko?

Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #34 : 07. Veljača, 2014., 15:46 »
Uz arenu, practice, casual i ranked, igra ima novi mod: epileptic.




Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #35 : 16. Veljača, 2014., 18:14 »
evo sad maloprije sam iso igrat jednu rundu, nasla mi je igra protivnika, i prije nego mi je onaj dwarf reko "garrosh vs. ....", protivnik se drito predao i zavrsio sam quest :loludara:
''The curse of much knowledge is often indecision.'' - Paarthurnax, Skyrim

*

Deyo22

  • **
  • 485
Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #36 : 17. Veljača, 2014., 13:43 »
Key sam dobio još dok je bila closed beta,igru malo isprobao i činila se ok,no nisam išao dublje ispo površine,prije nekih tjedan dana se uhvatio igre za ozbiljno i mogu reći da je stvarno zarazna i kad si čovjek da truda i pogleda neke taktike i kombinacije po internetu stvarno je užitak igrati,dogurao sam do 15 ranka i mainam paladin deck.Ovi manji vizualni bugovi koji se dese jednom u 15 mečeva su zanemarivi,a igra definitivno nije p2w,pošto masa igrača u top 5 rankova,nije dala ni centa za igru,a neki su dogurali do tamo bez ijedne legendary karte u decku.

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #37 : 15. Ožujak, 2014., 21:04 »
Evo i recenzije za one koji se još pitaju trebaju li uložiti svoje vrijeme u Hearthstone

Hint: Besplatno je probati!

Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #38 : 21. Ožujak, 2014., 17:46 »
12 - 2 ARENA - fuck yeah!!!!!!!!!
prije zadnjeg meča je bilo 11 - 2 te ne mogu opisati koliko je zadnji meč bio napet, kao da mi se radilo o životu i smrti. Savršeno nešto...

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #39 : 15. Listopad, 2014., 19:40 »
Igral se ovo još uvijek ovdje na HCL-u, ili ste je mladu poslali u vječna lovišta? Još po izlasku iz bete sam čitao samo hvalospjeve o ovoj igri ali se nikako nisam mogao natjerati da je probam, nikad prije nisam igrao CCG igru i mislio sam da to nije za mene. Ali kad sam je napokon probao zarazio sam se ko Kongoanac ebolom :mrgreen:. Moje skromno mišljenje je da je ovo najbolja besplatna igra u historiji besplatnih igara :ave:. Igra za svakoga koja je jednostavna a u isto vrijeme kompleksna. Sve je u igri prekrasno počevši od artističkog dizajna karata i heroja, zvučne podloge, animacija i efekata koji svi zajedno čine da imate osjećaj da heroji i minioni ožive kada ih odigraš. Stvarno mi je gotovo sve ovdje savršeno i da me ko pita ne znam da li bi išta mijenjao. Možda jedino zna zasmetat što sreća ponekad odluči pobjednika, ali tako je valjda u svakoj kartaškoj igri.

Et ako još neko ovo igra nek me doda (BattleTag je: Asko#2104) pa možemo i poneku prijateljsku razbacit ;).

*

nightback

  • n00b
  • 2
    • Bleach Online
Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #40 : 17. Listopad, 2014., 07:41 »
I have not play it for a long time

Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #41 : 17. Listopad, 2014., 08:04 »
Nakon nekoliko stotina gejmova jednostavno mi je dojadila. Mozda kad izbace nesto novo opet uletim.

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #42 : 20. Listopad, 2014., 09:18 »
Cura mi ponovno počela igrati pa tako i ja malo pomalo s njom
Igramo na istom accu Me666#2491

Nismo pretjerano dobro (ok, ona je bolja od mene jedno 30 puta) :hihi:

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #43 : 07. Studeni, 2014., 23:49 »
Nova ekspanzija narednog mjeseca Goblins vs Gnomes:
Goblin vs Gnomes Trailer

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #44 : 26. Studeni, 2014., 16:26 »
Jel kome drugom ikad izrasla čizma u vrtu na ovoj podlozi? :hihi:


 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9