HCL.HR

Hearthstone

  • 542 Odgovora
  • 263120 Hitova
*

jimmeey

  • n00b
  • 3
Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #90 : 26. Siječanj, 2015., 19:50 »
EFGHI....ebeš takvo skupljanje karata, trebalo je izbacit craftanje legendarnih.
znam znam, ekonomija zarada kapitalizam... proljev

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #91 : 26. Siječanj, 2015., 20:59 »
Ja dobio zlatnu legendarnu, disčentovo je i dobio 1600 dusta. Prvobitno sam planirao craftat bolju legendarnu ali kad sam skontao da mogu napravit 10-ak vrlo korisnih karata koje će mnogo više pojačat deckove nego jedna legendarna nisam se više dvoumio. Ali valjda ljudi koji kupuju za pravi novac imaju mnogo više duplikata koje mogu disčentovan pa se njima isplati craftat legendarnu ali nama casualnim igračima se ne isplati. Ali da slažem se s vama. Kada sam prvu legendarnu dobio nisam mogao vjerovati, a kasnije sam skontao da i nisu toliko rijetke koliko bi trebale biti.

*

nuke

  • ***
  • 879
  • The Elephants will destroy you!
Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #92 : 26. Siječanj, 2015., 21:05 »
Pazi, ako ti fali dosta karata, vise ce ti znaciti 4 epic karte nego jedna legendary, tako da si svakako napravio dobar potez.

Dugorocno nije isplativo, ali prije ces popuniti deck po deck koji zelis.

Prosjek legendarya je u grubo 1 legendary na 20 packova
Elephants guide me

Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #93 : 27. Siječanj, 2015., 13:59 »
Ja sam isto neki dan odjebo legendarnu za 1600 dusta i craftao 10 karata koje su mi digle warlockov deck za jedno 30 posto. Btw casual sam igrac tako da mislim da mi je to bio dobar potez.

*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #94 : 27. Siječanj, 2015., 14:51 »
Jel igra netko neki meta deck? Ja trenutno runnam mill druida i to mi je glavni deck, i makar game traje otprilike 10 minuta win je kasnije zagarantiran, nitko se ne moze nositi sa primanjem fatigue damagea prije tebe pogotovo kad si se sposoban healati za sveukupno 69 hpa (ozbiljno, tree of life, healing touch x2, antique healbot x3) pa i ako zagusti izvuces se bez problema. Za sad najbolji deck koji sam imao, puno wavecleara, aoe, minioni su OKEJ, nista posebno ali ni ne treba ti jer on tebe ne moze damageati, pa ne moras ni ti njega. Stvarno savrsen deck, kosta 3000 dusta i zahtjeva samo prvi nax wing, evo link ako netko zeli isprobati, topla preporuka :thumbs:

http://www.hearthpwn.com/decks/140918-natural-remedies
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #95 : 27. Siječanj, 2015., 15:58 »
Poludim na takve deckove jet warlock ima ozbiljnih problema sa svime sto si nabrojao... mozda sam danas protiv tebe igrao :p

Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #96 : 27. Siječanj, 2015., 17:48 »
Pozdrav ekipa!
Evo za sve one koje se muce s craftanjem deckova ili kojima je nemoguce doci do leg. ranka :thumbs: http://www.hearthpwn.com/

Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #97 : 27. Siječanj, 2015., 18:37 »
Eh hvala na ovoj stranici :)

Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #98 : 27. Siječanj, 2015., 20:37 »
I tako ja danas dobih Dr. Booma u packu pa me zanima s kojim klasama ima dobru sinergiju i u kakvim deckovima da se igra? Cuo sam da je dobar za mech magea i vidim da ga pojedini igraju u Priest deckovima. Neki govore da se moze igrati u bilo kojem decku.
"How do you do it?"
"Do What?"
"Forget."
"You don't, you just learn to live with it..."

*

nuke

  • ***
  • 879
  • The Elephants will destroy you!
Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #99 : 27. Siječanj, 2015., 20:49 »
Mislim da je viable u apsolutno svakom decku koji bi inace runnao 7-dropove, jer je daleko najjaci 7 drop po meni.

Elephants guide me

Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #100 : 29. Siječanj, 2015., 00:23 »
Sta mislite jel treba healbot dobit nerf?

*

G1ML1

  • *
  • 130
  • MP: Hearthstone & SAMP & Armored Warfare
Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #101 : 29. Siječanj, 2015., 00:41 »
Sta mislite jel treba healbot dobit nerf?
Da treba mu battlecry bit 5 hpa restore.

Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #102 : 29. Siječanj, 2015., 00:47 »
Sta mislite jel treba healbot dobit nerf?
Da treba mu battlecry bit 5 hpa restore.
Ma jos bi se mogao pomirit sa 6 hp restore ovako spaja druidov heal i creatura u jednu kartu za jako dobar value,,,

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #103 : 29. Siječanj, 2015., 08:15 »
Healbot treba zakonom zabraniti :hiha2:
Al realno, trebao bi healati 5 healtha za 5 mane i još k tome bi trebao biti 2 2 minion

Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #104 : 29. Siječanj, 2015., 15:12 »
Strasno je kako ljudi imaju opasne deckove. Sa basic mos se slikat. Nema sanse dobit. Vidim lik njab al ima karte jace i nemos protiv toga.

Dobro je da nemogu pasti ispod ranka 20. Jer jedva sam doso do 17 i sad poceo gubiti. :D

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9