HCL.HR

Hearthstone

  • 542 Odgovora
  • 263122 Hitova
Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #105 : 30. Siječanj, 2015., 03:15 »
Za constructed Healbot je fkt pain in the ass i dobar je combo sa Recomb jer 3/3 za 5 mane je veoma slabo. Efekt mu je Battlecry tako da poslije healanja je beskoristan po mom misljenju. Zato ga Recombam i 90% slucajeva dobijem jaceg miniona s 5 mane. Jednom mi se desilo da sam nakon tranformacije dobio Venture Co. tako da je taj combo genijalan po mom misljenju.
Medjutim u areni health nista ne znaci ako draftas los deck. Mozes imati i 60 hp medjutim ako protivnik ima bolji deck, ti tu ne mozes nista. Tako da je ta karta u areni po nekom mom misljenju beskorisna.
"How do you do it?"
"Do What?"
"Forget."
"You don't, you just learn to live with it..."

Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #106 : 30. Siječanj, 2015., 21:29 »
Ne bih da editujem post gore jer nije povezan sa ovim.
Kruze neke glasine da bi sljedeca Hearthstone ekspanzija mogla izaci u Aprilu ove godine i da bi mogla kao Naxx biti PvE nastrojena. Cak se spominje i 2v2 mod. Koliko je vjedorodostno, ne znam.
http://firstadopter.tumblr.com/post/109489028909/exclusive-activision-blizzard-insider-says
"How do you do it?"
"Do What?"
"Forget."
"You don't, you just learn to live with it..."

*

nuke

  • ***
  • 879
  • The Elephants will destroy you!
Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #107 : 30. Siječanj, 2015., 21:31 »
Da, bas sam komentirao negdje vec da je taj isti leak bio i za cijene za Naxx, i sve su tocno rekli, pa se nadamo da je i to istinita glasina :) :clap:
Elephants guide me

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #108 : 30. Siječanj, 2015., 21:56 »
2v2 bi moglo biti zanimljivo, podržavam u svakom slučaju

Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #109 : 31. Siječanj, 2015., 23:29 »
jedno pitanje - da li inače kopirate deckove s neta od drugih koji su dokazano učinkoviti, ili nastojite napraviti nešto potpuno svoje ?

*

StreetFigter88

  • **
  • 409
  • Neki n00b mi je ukrao prethodni avatar :(
Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #110 : 01. Veljača, 2015., 09:06 »
Ja sad radim challenge da ne kopiram iz neta, ranket sam rank 8 i ne mogu dalje, ali sa ću uskoro morati da pribegnem internetu, inače  moj špil je na foru da imam samo 10 miniona od kojih su većina po 1 mana, a sa spellovima mu unistavam njegove minione i dilam mu damage.
Dokazano iznervira protivnika!
Skrilex je Mocart 21. veka !!!!

Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #111 : 01. Veljača, 2015., 11:41 »
jedno pitanje - da li inače kopirate deckove s neta od drugih koji su dokazano učinkoviti, ili nastojite napraviti nešto potpuno svoje ?

Hm kopiram deck s HearthPWn-a , i naravno kad složim takav deck . Uvjek izmjenim min.5 karti. I također moraš odigrati par gejmova da bi vidio dali to sve funkcionira te po potrebi izbacivati i ubacivati karte.

Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #112 : 01. Veljača, 2015., 13:05 »
Ne znam ni sam da li da nazovem to kopiranjem jer pogledam deckove na internetu i pokušam napraviti taj ali uvijek dodam koju izmjenu jer moram prilagoditi svom načinu igranja..

Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #113 : 01. Veljača, 2015., 14:20 »
Kao i kolege ispred... pogledam kompetitivne deckove jer nemam vremena testirat svoje kreacije deckova (i razmišljat jesam li skroz profulao deck ili samo nemam srece sa card drawom). Pokupim neki sa hearthpwn pa ga modificiram prema trenutnom metagameu oko ranka na kojem jesam. To se uvijek odnosi na 2-3 izmjene tipa silence vise, BGH ili black knight... kako kada :)

http://card.psnprofiles.com/1/tane666.png
Steam: tanelorn666, PSN: tane666, XBLA: tanelornius, Origin: tanelorn666
Never have I encountered such corrupt and foul-minded perversity! Have you ever considered a career in the church?!
-Bishop of Bath and Wells, Blackadder II

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #114 : 01. Veljača, 2015., 15:12 »
jedno pitanje - da li inače kopirate deckove s neta od drugih koji su dokazano učinkoviti, ili nastojite napraviti nešto potpuno svoje ?

Mislim da je dosta jadno prepustiti internetu da ti obavi 90% posla

Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #115 : 01. Veljača, 2015., 15:16 »
osobno uopće se ne konzultiram sa bilo kakvim internetskim rješenjima.....    ovako mi je daleko veći gušt

Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #116 : 01. Veljača, 2015., 16:32 »
E de mi recite koja je fora sa ranked, proslu sezonu  sam kreno sa rank 25 i nisam mogo pasti ispod rank 20 a ovu sezonu sam rank 23 i neda mi pasti ispod 23.

Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #117 : 01. Veljača, 2015., 17:23 »
E de mi recite koja je fora sa ranked, proslu sezonu  sam kreno sa rank 25 i nisam mogo pasti ispod rank 20 a ovu sezonu sam rank 23 i neda mi pasti ispod 23.
kad si ispod 20 ranka ne možeš gubit rankove. znači gubiš zvjezdice al ne rankove. kad odeš preko 20 najniži rank koji možeš past je 20.

*

G1ML1

  • *
  • 130
  • MP: Hearthstone & SAMP & Armored Warfare
Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #118 : 03. Veljača, 2015., 22:46 »
:piva::mrs::fpalm:


Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #119 : 04. Veljača, 2015., 00:46 »
Nisam imao više karti i bio sam na redu, izvukao sam Unstable Portal što je več samo po sebi bila sreča (od 13 karti koje su mi još ostale) i onda je bacio ovo:

Each King has his rightful throne.
And when he sits upon it, he sees what he chooses to see.
Or perhaps, it is the throne, which shows the king only what he want

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9