HCL.HR

Hearthstone

  • 542 Odgovora
  • 262807 Hitova
*

BoBD

  • *
  • 94
Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #525 : 30. Siječanj, 2017., 15:20 »
Brawl.
Prvi turn.
Izgubio sam mec.



*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #526 : 28. Veljača, 2017., 14:03 »
Opa, izgleda odlicno ova nova ekspanzija, jedva cekam da vidim kakve ce karte imat, ova prosla ekspanzija mi nije bila bas nesto, nisu mi neke karte. Al opet mi je glupo da vec dodaju novu ekspanziju, nisam se jos naviknuo ni na ovu proslu.

Ovi questovi izgledaju odlicno.

http://youtu.be/xAHwjbKQi04

*

G1ML1

  • *
  • 130
  • MP: Hearthstone & SAMP & Armored Warfare
Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #527 : 05. Ožujak, 2017., 01:33 »
Ben Brode je tako mocan ;O jedva cekam YotM da pokupim sav dust od disenchantanja wild karti.

*

BoBD

  • *
  • 94
Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #528 : 05. Ožujak, 2017., 20:03 »
Nova arena je ludilo. danas sam odigrao dvije, prvu s priestom zavrsio 10-3(mislim da sam mogao doc do 12 cak, imao sam jako dobar deck ali sam usred igre nekako blesavo, ne znam ni sam kako uspio s nogom ugasit komp  :fpalm: ) drugu s mageom 7-3.

*

BoBD

  • *
  • 94
Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #529 : 09. Ožujak, 2017., 12:13 »
http://blizz.ly/2mbwRT8

Eto ljudi pa glasajte, ako nista drugo bar zbog besplatnog packa.

*

DuMbLeDoRe

  • n00b
  • 1
Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #530 : 31. Ožujak, 2017., 19:03 »
Code 1: 6473722299102939901056632
Code 2: 1792594262184338754763454
Code 3: 8723591265929694050399886
Code 4: 0658880156691797070303424
Code 5: 0208671519610946570831271
  :piva:

*

BoBD

  • *
  • 94
Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #531 : 25. Lipanj, 2017., 22:11 »
Eto i ovaj treci mjesec se blizi kraju.. Kako vam se svidio Un'Goro? Sto najvise volite igrat u po mnogima najzdravijoj meti do sada? Sto ocekujete od iduce ekspanzije?

*

9mlg9

  • Gost
Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #532 : 25. Lipanj, 2017., 22:34 »
Ne znam koliko je najzdravija meta. Evo, nakon godinu i pol aktivnog igranja, 3-4 frenda i ja istovremeno skoro pa u potpunosti prestali. Curin brat i njegova ekipa isto tako. Ne znamo zašto, ali jednostavno nam nije sjelo nimalo.

*

BoBD

  • *
  • 94
Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #533 : 26. Lipanj, 2017., 23:14 »
Djelomicno bi se slozio, dok se meta nije uspostavila to je bila definitivno najzabavnija ekspanzija, od kad su poceli vladat aggro druidi, evolve shamani, burn mageovi vise uopce nema zabave. Ali to je tako bilo uglavnom sa svakom metom do sada. Nije vam sjela bas ova, Un'Goro ekspanzija, ili opcenito nedostatak noviteta, cak i zabave?

*

9mlg9

  • Gost
Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #534 : 27. Lipanj, 2017., 07:20 »
Ne znam za njih, ali eto, sasvim slučajno smo pričali nedavno na jednom rođendanu i shvatili da je nas 5-6 prestalo igrati dolaskom ove ekspanzije. Igra nam jednostavno više nije zabavna, forsiraju se ti aggro deckovi, control ako igraš pobijediš 1/10, a ne da nam se to. Good old Control Warrior mi, osobno, jako nedostaje. Ako se i vratim u HS igrat ću samo Wild jer mi je trenutna meta izrazito odbojna.

Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #535 : 10. Kolovoz, 2017., 12:09 »
najljepši prizor u HS-u  :clap:



Inače ovo je sretni pack od jučerašnjeg brawla, mislim da nikad prije nisam otvorila kombinaciju packa od  legendary, 2 rare, epic i common (šteta što nisu bile malo bolje, al ne mogu se požalit  :mrgreen: )



Bloodmage Thalnos uopšte nije loša karta, ali ne mogu sakriti blago razočaranje jer sam očekivala nešto, pa... golemije  :mrgreen:
Možda bude više sreće u nadolazećoj expanziji, skupilo se nešto golda, a ako im je vjerovat u prvih 10 packova je zagarantovana jedna legendary.
Non temete l'oscurita - accettate il suo abbraccio (Fear not the darkness - but welcome its embrace).
 – Ezio Auditore da Firenze

Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #536 : 10. Kolovoz, 2017., 12:12 »
Možda bude više sreće u nadolazećoj expanziji, skupilo se nešto golda, a ako im je vjerovat u prvih 10 packova je zagarantovana jedna legendary.

I ne samo to, kad ekspanzija sutra starta, prvo treba riješiti prolog misije, nakon čega se dobije jedan legendary card (random DK heroj) a tek nakon toga otvarati paketiće gdje će u prvih 10 biti još jedna legenda.  :piva:

A Thalnos je inaće odlična karta, ide u mnoge deckove (mage, shaman)... dobro će doći  :thumbs:
« Zadnja izmjena: 10. Kolovoz, 2017., 12:18 Tanelorn »

http://card.psnprofiles.com/1/tane666.png
Steam: tanelorn666, PSN: tane666, XBLA: tanelornius, Origin: tanelorn666
Never have I encountered such corrupt and foul-minded perversity! Have you ever considered a career in the church?!
-Bishop of Bath and Wells, Blackadder II

*

G1ML1

  • *
  • 130
  • MP: Hearthstone & SAMP & Armored Warfare
Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #537 : 10. Kolovoz, 2017., 14:03 »
Možda bude više sreće u nadolazećoj expanziji, skupilo se nešto golda, a ako im je vjerovat u prvih 10 packova je zagarantovana jedna legendary.

I ne samo to, kad ekspanzija sutra starta, prvo treba riješiti prolog misije, nakon čega se dobije jedan legendary card (random DK heroj) a tek nakon toga otvarati paketiće gdje će u prvih 10 biti još jedna legenda.  :piva:

A Thalnos je inaće odlična karta, ide u mnoge deckove (mage, shaman)... dobro će doći  :thumbs:
Mislim da se dobije Paladinov heroj

Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #538 : 10. Kolovoz, 2017., 14:20 »

Mislim da se dobije Paladinov heroj

Random heroj DK karta bi se trebala dobiti... 

Single-player missions cost nothing and finishing them will reward you with 3 Knights of the Frozen Throne card packs. Completing the prologue mission will reward you with a random Death Knight hero card.

Goledn Paladin heroj pada nakon što se pobijedi sam Lich King sa svim klasama:

They do reward a golden Paladin hero (Arthas) after you defeat the Lich King with all classes. The idea is that the missions explain the lore behind the new expansion and do not force players to do the content if they are not interested in it.



« Zadnja izmjena: 10. Kolovoz, 2017., 14:23 Tanelorn »

http://card.psnprofiles.com/1/tane666.png
Steam: tanelorn666, PSN: tane666, XBLA: tanelornius, Origin: tanelorn666
Never have I encountered such corrupt and foul-minded perversity! Have you ever considered a career in the church?!
-Bishop of Bath and Wells, Blackadder II

Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #539 : 11. Kolovoz, 2017., 10:30 »
Dragi naši Hearthstoneovci, izašla nova expanzija, a ja se jutros osjećam baš lakerski  :mrgreen: Otvorilo se nešto packova a među njima i par legendarnih. Iz prologa sam dobila Valeeru The Hollow, poslije Druidovog DK kojem sam se najmanje nadala jer nisam naročito igrala s tom klasom. Tek sam nedavno napravila Burgle Rogue deck jer je užasno zabavan. No dobro, poklonu se ne gleda u zube, jel  :mrgreen:

Očistila sam prvo krilo i moram priznati da su mi se mnogo dopali bossovi, čak sam ponovno morala praviti deckove specijalno protiv njih kao što sam nekad protiv bossova u starim expanzijama (ove nove su bile znatno olakšane), a pojačana doza izazovnosti uvijek dobro dođe. I dopalo mi se što Blizzard pokušava da nam donekle ispriča lore WoW-a, pa sam se dala dodatno istraživati priču o Lich Kingu i ostalima.

Nakon toga sam otvorila 16 packova u kojim su bile 3 legendarne, a to definitivno nisam očekivala nakon što mi je prijatelj rekao da je u 50 packova otvorio samo 1 legendarnu (i to neka po imenu Rotface  :hihi:)

Bila sam presretna kad sam vidjela da je u pitanju Lich King, upravo mi je on donio pobjedu protiv Lord Marrowgara  :thumbs:


...još jedan DN, fino će se uklopit u moj Midrange Demon deck


Savršena za Elemental Mage deck  :mrgreen:


Kako se vama posrećilo sa packovima i prologom? I gdje da uvrstim Valeeru The Hollow, sa kojim deckovima se najviše uklapa?
Non temete l'oscurita - accettate il suo abbraccio (Fear not the darkness - but welcome its embrace).
 – Ezio Auditore da Firenze

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9