HCL.HR

Burnout Paradise

  • 43 Odgovora
  • 10682 Hitova
*

--HS--

  • ****
  • 1078
  • :tired:
Burnout Paradise
« : 22. Prosinac, 2007., 15:47 »
Evo igrah i zakljucak je . JEBO te EA. Sto god taknu sjebu..
Uglavnom cijela igra vuce na Pro Street i opcenito da retardirani NFS dizajn . Imas grad ides ovo od ducana do ducana, utrke do utrke ma debilana. Auto mos jebeno razbiti ali  njemu nema vozca pa glupo zgleda .. grafički je sve to pet al ga je EA sjebo..
easy-forex-basics.blogspot.com

Re: Burnout Paradise
« Odgovori #1 : 22. Prosinac, 2007., 15:51 »
A i nije baš tako loše.

Bar je zabavno.
I dalje bih volio da imam neki popis utrka ili nešto tako, a ne da tumaram po raskrižjima, ali eto...

*

--HS--

  • ****
  • 1078
  • :tired:
Re: Burnout Paradise
« Odgovori #2 : 22. Prosinac, 2007., 16:07 »
ma ne kazem da je lose sam kazem da ga je EA ujebo...
easy-forex-basics.blogspot.com

Re: Burnout Paradise
« Odgovori #3 : 22. Prosinac, 2007., 16:20 »
Pa s obzirom na Burnout 3 i Revenge, da, ovo je drugačije i u prvu ruku lošije.
Ali opet, sakalo bi kad bi opet napravili igru na istu šemu kao zadnja 4 nastavka.  :wildboy:

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Re: Burnout Paradise
« Odgovori #4 : 04. Veljača, 2009., 15:59 »
izašla jučer PC verzija pa da oživimo topic malo
probah i ok mi je igra, valjda prvenstveno jer na PC-u baš i nema neki izbor igara ovog žanra. a need for speed tjera na povraćanje.
uglavnom, pristojno je optimizirana igra, tog sam se najviše bojao računajući na katastrofalne portove open-ended igara u zadnje vrijeme. sa 8800 serijom i dual core ide u 1680x1050 na high, 4X AA bez ikakvog stajanja, trzanja, trokanja; kak se već kaže.

Re: Burnout Paradise
« Odgovori #5 : 04. Veljača, 2009., 18:46 »
EA u zadnje vrijeme ima predorbe igre i jako se popravio a neznam koji ti je jel burnout je prezakon igra meni.

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Re: Burnout Paradise
« Odgovori #6 : 04. Veljača, 2009., 19:19 »
pa owna igra, jebeni su sudari. nadam se samo da će biti onih filmskih sudara kao, to mi je najbolja stvar ikada.



ima li toga?  :wildboy:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Re: Burnout Paradise
« Odgovori #7 : 04. Veljača, 2009., 19:46 »
Ne znam baš kako misliš filmskih sudara.  :wildboy:

Re: Burnout Paradise
« Odgovori #8 : 04. Veljača, 2009., 19:52 »
vjerovatno misli na one slow motione koje imaš kad pobereš nekog u road rageu, i slično

Re: Burnout Paradise
« Odgovori #9 : 04. Veljača, 2009., 19:56 »
To sam i ja mislio, al to se, kolko se sjećam, događa pri više manje svakom sudaru, tak da sam zaključio da je to već vidio.

Očito na neš drugo misli.  :wildboy:

*

Egi

  • *
  • 120
Re: Burnout Paradise
« Odgovori #10 : 04. Veljača, 2009., 20:35 »
Po meni, sve u igri rula osim utrka :D jbt pa ne da se meni trazit odavde do tamo najbrzi put...Ko da mirror's edge igram
Inače, sve ostalo je jebeno, motori  \:D/
Svaka cast  \:D/

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Re: Burnout Paradise
« Odgovori #11 : 04. Veljača, 2009., 23:26 »
Ispričavam se za štur opis. Kreativnost mi je otišla u kurac otkad sam dobio programski zadatak za matlab  :wildboy: :tired:

Dakle, mišljah na sljedeće:

Onako, startate 3,2,1,go i krećete prema nekakvoj skakonici najčešće koja owna i letite onako pecto metara u zraku pa upravljate autom malo dok leti (stvarno malo, cim simo tamo) i pokušavate napraviti što ekstremniji sudar sa što više štete (baci vas u prometnu zonu pa možete hvatati pravi tajming da baš naletite na kamion, koji se onda izvrne i pokupi pecto drugih auta). I onda vam se bodovi zbrajaju svakim sudarom, kaosom... Je ima toga? Takav mod igre?  :wildboy:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Re: Burnout Paradise
« Odgovori #12 : 04. Veljača, 2009., 23:32 »
Crash mode?

Dadadda, naravno da ima.
Dapače, to ovdje možeš raditi u svakoj ulici, i za svaku ulicu ti se posebno sejva hajskor.
E sad... kako to točno aktivirat na kompu, ne bih znao.  :wildboy:

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Re: Burnout Paradise
« Odgovori #13 : 04. Veljača, 2009., 23:45 »
Skužih!

Stisnete 'S' i onda sa shift bouncate od zemlje. Upravo sam zaradio 470.000 dolara olololo

Igra owna previše  :clap:

1300000 dolara, sa suzama u očima. Koji efekti e  :wildboy:

Ovakav carmageddon bi bio najbolja igra ikada ikada
« Zadnja izmjena: 05. Veljača, 2009., 00:17 Dragster »


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Re: Burnout Paradise
« Odgovori #14 : 05. Veljača, 2009., 10:22 »
igra owna skroz, totalno je zakon :thumbs:
Dođite, okrijepite duh i tijelo glasovitim tramincem, kušajte graševinu, chardonnay, rajnski rizling, bijeli pinot, frankovku i druga vina iločkih vinara

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9