HCL.HR

FIFA 13

  • 618 Odgovora
  • 175966 Hitova
Odg: FIFA 13
« Odgovori #90 : 11. Rujan, 2012., 10:12 »

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: FIFA 13
« Odgovori #91 : 11. Rujan, 2012., 10:17 »
to je pitanje licenci, neće tu nikakva peticija pomoći. prije bi pomoglo da osobno obratiš DAVORU ŠUKERU.

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: FIFA 13
« Odgovori #92 : 11. Rujan, 2012., 10:19 »
rula reklama  :mrgreen:

jel netko skinuo ovaj redikulozno velik demo?
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

Odg: FIFA 13
« Odgovori #93 : 11. Rujan, 2012., 10:32 »
Moram skupit ps3 u brata, valjda ću to sutra napravit il nešto  :hiha:
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: FIFA 13
« Odgovori #94 : 11. Rujan, 2012., 12:19 »
mrvicu brži gameplay (ili je to samo do klubova s 4,5-5 zvjezdica?)
malo teže upravljanje loptom (mislim da je čak assist za dodavanje po defaultu prebačen na semi-auto ili nešto)
rekao bih bolji protivnički ai - mnogo češće koriste finte i sprintove. al opet, dugo već nisam igrao protiv cpu nego samo online.
najznačajnija novina je first touch, sve ostalo je manje-više kao i prošle godine - impact engine, obrana i tako. nisam primijetio nikakav pametniji teammate ai s VIZIONARSKIM protrčavanjima.
da i zanimljivi su skill games u loadingu, premda se na pc-u to louda za pet sekundi pa sad koliko zapravo ima smisla trošit vrijeme na to.
« Zadnja izmjena: 11. Rujan, 2012., 12:22 wyzard »

*

BlueHell...

  • *
  • 16
  • One Team, One Mission
    • FIFA-eXpert
Odg: FIFA 13
« Odgovori #95 : 11. Rujan, 2012., 17:18 »
mrvicu brži gameplay (ili je to samo do klubova s 4,5-5 zvjezdica?)
malo teže upravljanje loptom (mislim da je čak assist za dodavanje po defaultu prebačen na semi-auto ili nešto)
rekao bih bolji protivnički ai - mnogo češće koriste finte i sprintove. al opet, dugo već nisam igrao protiv cpu nego samo online.
najznačajnija novina je first touch, sve ostalo je manje-više kao i prošle godine - impact engine, obrana i tako. nisam primijetio nikakav pametniji teammate ai s VIZIONARSKIM protrčavanjima.
da i zanimljivi su skill games u loadingu, premda se na pc-u to louda za pet sekundi pa sad koliko zapravo ima smisla trošit vrijeme na to.
Tko zna kakva mrcina od kompa mora biti da to pokrene :;)
Na drugim forumima sam procitao da sve ide ko po spagi :)

Inace, eto nista od Hrvatske u FIFI13, nista od Camp Noua, nista od Napolia...
Nadam se da nas vise nece sokirati losim vijestima :)
FIFA 13 Natjecanja!
Ukoliko Vas zanima o čemu se radi, kontaktirajte na PM :)

*

PavleC

  • *
  • 136
Odg: FIFA 13
« Odgovori #96 : 11. Rujan, 2012., 23:46 »
Probao demo ali ne bih nikom preporucio da ga skida, iz prostog razloga jer zahteva origin koji je  :fpalm: , nema mnogo napredka u odnosu na fifu 12, bolja jeste ali nema nekih znacajnijih novina, ono sto me najvise nervira u fifi jesu lica igraca, dosta poznatih igraca izgledaju kao k***c. To me izuzetno nervira, ne moraju bas biti 100% isti ali bi bar trebalo da lice.

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: FIFA 13
« Odgovori #97 : 11. Rujan, 2012., 23:53 »
kao npr?
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

seedorf

  • ****
  • 970
  • My mision is destroy love on planet Earth
Odg: FIFA 13
« Odgovori #98 : 12. Rujan, 2012., 00:43 »
Probao maloprije rula jako,"first touch" je odlicna novina,osjeca se mala promjena kod kretanja i driblanja lakse je dosta igrati u odnosu na predhodnika.Grafika je mrvicu bolja,rula mi sto mozes postaviti vrijeme igranja u koliko god hoces.Tactical defending je jos uvijek najlosija stvar u historiji gaminga nemoguce je cuvati protivnika na zadnjem levelu jednostavno nemoguce.


Jel jos ko ima problema sa ovakvim bugovima..





Plako sam prvi put.. :hihi:

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: FIFA 13
« Odgovori #99 : 12. Rujan, 2012., 08:21 »
Igra je poboljšana u gotovo svim segmentima, protivnici full bolje grade napad i sada to izgleda kudikamo bolje.
Sviđa mi se što koriste dribling napokon koji je ne isforsiran, nego ga naprave i ispadne višak ili proigraju suigrača. Jako zadovoljan svime.

Odg: FIFA 13
« Odgovori #100 : 12. Rujan, 2012., 09:48 »
Zna li iko neku stranicu odakle mogu narucit a da nije origin jer bi narucio da mi dode sa kutijom?

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: FIFA 13
« Odgovori #101 : 12. Rujan, 2012., 10:08 »
Svejedno će ti trebat Origin za pokretanje.  :wildboy:

Odg: FIFA 13
« Odgovori #102 : 12. Rujan, 2012., 10:24 »
@seedorf : jel ima još uvik legacy defending? Ja sam s tacticalom igra tipa pola godine i onda rekoh ZAJEBI OVO SRANJE i vratia na legacy. Jednostavno je sranje glupo, pogotovo uz kombinaciju toga da su svi igrači predobri u kontroli lopte
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: FIFA 13
« Odgovori #103 : 12. Rujan, 2012., 11:04 »
Odigrao s tweakerom par utakmica i oduševljen sam. Unaprijeđenje u svim pogledima. Neznam kako ljudi ne vide poboljšanje, kada je ono pristuno u svim segmentima. First touch rula križeve. Protivnički napadi imaju puno više smisla i ne igraju više "barca" nogomet. Sve je nekako uglađenije i fino. Najviše me impresionirao protivnički AI i njihove akcije. Oduševljen ovim nogometom. @koza - ima LD.

 :ementaler:

*

PavleC

  • *
  • 136
Odg: FIFA 13
« Odgovori #104 : 12. Rujan, 2012., 11:21 »
tTactical defending ima smisla jedino protvi "zivog" protivnika, protiv AI na vecoj tezini (world class) x puta napravim sam od sebe majmuna. Ovo se vise odnosi na fifu 12 jer ovu novu nisam mnogo igrao, najvise zbog toga sto me izbacuje iz igre kad god treba da izvedem predik?!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9