HCL.HR

The Amazing Spiderman

  • 24 Odgovora
  • 5355 Hitova
*

Shazaam

  • *****
  • 2278
  • But it was so artistically done...
The Amazing Spiderman
« : 13. Srpanj, 2012., 17:17 »


THE AMAZING SPIDERMAN 2012:

Ovaj film NIJE 3D, prevara živa, ima 3-4 scene u 3D-u ostatak filma se komotno može gledati bez naočala, ako vam titlovi ne trebaju.

Film:
*odlični efekti  \:D/ =D> :thumbs: :piva: , atmosfera solidna, 3 dobro odrađena lika upotpunjena dobrim glumcima; Aunt May, Uncle Ben i Gwen Stacy
*Dosadna, spora radnja i ispraznost, nedovršenost.  :tired:
*Vrh filma je u zadnjih 20 min, sve prije toga je čekanje da se nešto dogodi... Peter Parker je "Skejter"  :fpalm: :fpalm: :fpalm:  :kava:  :fpalm:
*transformacija Peter Parker => Spiderman površna i razočaravajuća  :tired:
*Andrew Garfield je pogodio osobnost Spiderman-a  :thumbs:, Peter Parker-a je promašio i odradio katastrofalan posao (krivim njega osobno zato što gledajući intervjue s njim sam zaključio da ima mozak veličine oraha i to kada mu natekne)

*Prijelaz scena nepovezan, kao da je sve spojeno u zadnjih 5 min pred produkciju.  
*Kurt Connors/Lizard - osnovni motiv je tu, dublji motivi i profil lika nerazrađeni, tip je totalna enigma (glasovi u glavi???)
*Dizajn Spidermanovog odjela odvratan.
 *Nedostaje puno scena u kino verziji koje će biti nadopunjene Director's Cut-om.


Ukratko:
Spiderman od Sam-a Raimi-a je puno bolji film u smislu razrade likova, scena i magije vezane uz samog Spidermana. Sve što je bilo jako u prvom Spidermanu iz 2002., je slabo u The Amazing Spiderman-u, a sve što je loše u prvom je bolje u novom. Na veliku žalost Mark-a Webb-a malo je stvari loše u Spiderman filmu iz 2002.



plusovi:
*Radnja vjerno prati strip što je veliki plus. Iako promašena, radnja je "realnija" i mračnija od 2002. Spiderman-a.
Web-shooteri, First Person (Point of View) kadrovi kada Spiderman skace i web-a po gradu dodaje sasvim novu dimenziju doživljaju lika.
*Nevjerojatne scene akrobacije i borbe koje Spiderman izvodi, izrazito vjerne stripu i Spiderman-u kao liku, pun pogodak (napredak naspram S.R. za 200%)

Glumci:
*Andrew Garfield naporan i antipatičan, ali 10 puta manje od Toby-a Maguire-a, odličnu Emmu Stone (iako i ona u zadnje vrijeme sve više glumi sebe) ne moram ni uspoređivati sa prozirnom Kirsten Dunst. Willem Dafoe bi ubio Rhys Ifans-a any day any time, Martin Sheen je legenda i obožavam ga od Mass effect-a 2 stoga tu nisam objektivan što se tice ujke Ben-a, Aunt May je stavljena u drugi plan di joj je i mjesto, solidno odrađen posao od strane Sally Field.

PREPORUKA:
Čekajte dok ne izađe na Bloo-ray, štedite pare za The Dark Knight Rises. Smatram da sam bacio 38 kuna potrošenih na kartu.
« Zadnja izmjena: 13. Srpanj, 2012., 20:09 Shazaam »

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: The Amazing Spiderman
« Odgovori #1 : 13. Srpanj, 2012., 19:24 »
Malo bole oči od ove teme, sve je tako - pobacano.  :(
Čuo sam dosta pozitivnih komentara. Navodno da kritičari jaaaako hvale film. Još pri prvom traileru sam rekao da će rulat. Očekujem vraški dobar cgi i smećastu priču, no ona nije ni važna.

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: The Amazing Spiderman
« Odgovori #2 : 13. Srpanj, 2012., 19:26 »
meni je bilo neugodno dok sam gledao trejler.
a svi koji ga hvale govore u stilu LOL OVAJ FILM JE DOBAR JER VJERNO PRATI STRIP XD a realno ko voli spidermen strip?  :wildboy:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

lulz

  • ****
  • 1016
  • šmeker
Odg: The Amazing Spiderman
« Odgovori #3 : 13. Srpanj, 2012., 19:29 »
 :tired: :fpalm:

*

sajo

  • **
  • 417
Odg: The Amazing Spiderman
« Odgovori #4 : 13. Srpanj, 2012., 19:48 »
ekipa koja hejta Batmana i Zagora

Čekam film, imam neki filing da će mi se svidjeti. Obično mi super budu ti neki origins filmovi o superherojima.
if life suddenly just got a bit harder, you most likely just leveled up

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: The Amazing Spiderman
« Odgovori #5 : 13. Srpanj, 2012., 19:52 »
:tired: :fpalm:

Ja ti neću tolerirat baš van lajaonice ovakve postove. Ako imaš što pametno za reć, komenitrat slobodno, inače zadrži za sebe.

*

lulz

  • ****
  • 1016
  • šmeker
Odg: The Amazing Spiderman
« Odgovori #6 : 13. Srpanj, 2012., 20:01 »
pa šta da mu kažem? nezz, rađe bi čitao stripove nego gledao film. glup je komentar bio. :wildboy:

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: The Amazing Spiderman
« Odgovori #7 : 13. Srpanj, 2012., 20:04 »
A kao citao si ga ikad lol  :mrs:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: The Amazing Spiderman
« Odgovori #8 : 13. Srpanj, 2012., 20:08 »
Glupa rasprava započela, win.  :wildboy:

*

Shazaam

  • *****
  • 2278
  • But it was so artistically done...
Odg: The Amazing Spiderman
« Odgovori #9 : 13. Srpanj, 2012., 20:13 »
Malo bole oči od ove teme, sve je tako - pobacano.  :(
Čuo sam dosta pozitivnih komentara. Navodno da kritičari jaaaako hvale film. Još pri prvom traileru sam rekao da će rulat. Očekujem vraški dobar cgi i smećastu priču, no ona nije ni važna.
Evo popravih donekle.

*

lulz

  • ****
  • 1016
  • šmeker
Odg: The Amazing Spiderman
« Odgovori #10 : 13. Srpanj, 2012., 20:38 »
maximum carnage



najbolji strip ikad.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: The Amazing Spiderman
« Odgovori #11 : 13. Srpanj, 2012., 20:48 »
 :D

Odg: The Amazing Spiderman
« Odgovori #12 : 14. Srpanj, 2012., 01:55 »
Gledao ovo danas u kinu, film je epopeja lejmnosti prevođena svetim trojstvom cheezynesom, dosadom i nelogičnosti. Uglavnom mrtvo smeće, najgori superhero movie koji sam gleda.  :wildboy:
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: The Amazing Spiderman
« Odgovori #13 : 14. Srpanj, 2012., 03:33 »
Dobro to je koza.
Mene zanima spektakl CGI-a i vizualna prezentacija filma. Za logiku i priču znam da je smeće.

*

Shazaam

  • *****
  • 2278
  • But it was so artistically done...
Odg: The Amazing Spiderman
« Odgovori #14 : 14. Srpanj, 2012., 09:54 »
Dobro to je koza.
Mene zanima spektakl CGI-a i vizualna prezentacija filma. Za logiku i priču znam da je smeće.
U tom području film je stvarno iznenadio, pogotovo kretnje Spiderman-a i realističnog lizarda. Lizard izgleda super, ali dizajn mu je truba.


maximum carnage

(Klikni za pregled slike.)

najbolji strip ikad.
najbolji ne, ali odličan serijal. Imam 13/14 komada ako se nevaram, mislim da mi samo jedan fali, Slobodna Dalmacija <3

Maximum Carnage je u top 10 najboljih igara za SNES i SEGU isto :D
« Zadnja izmjena: 14. Srpanj, 2012., 09:57 Shazaam »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9