HCL.HR

Football Manager 2013

  • 172 Odgovora
  • 48846 Hitova
Odg: Football Manager 2013
« Odgovori #75 : 11. Listopad, 2012., 16:24 »
Jednostavnije i brže, a ne da tražim neke opcije


*

Mzehn

  • ****
  • 1493
  • kakaroto
    • PCGN
Odg: Football Manager 2013
« Odgovori #77 : 16. Listopad, 2012., 10:27 »
Ovi end of the season reports su trebali, nadam se da će se morat održat i team meeting na kraju sezone. Do sad su svi poslje zadnjeg kola otišli na holiday i nije se moglo to.


*

Mzehn

  • ****
  • 1493
  • kakaroto
    • PCGN
Odg: Football Manager 2013
« Odgovori #79 : 17. Listopad, 2012., 18:38 »

Odg: Football Manager 2013
« Odgovori #80 : 18. Listopad, 2012., 19:40 »
Igra se skida, a svi vi fanovi i igrači upadajte http://steamcommunity.com/groups/fmhrvatska

EDIT: SI je ponovo nadmašio sam sebe
« Zadnja izmjena: 18. Listopad, 2012., 21:32 redhillunited »

*

Mzehn

  • ****
  • 1493
  • kakaroto
    • PCGN
Odg: Football Manager 2013
« Odgovori #81 : 18. Listopad, 2012., 21:55 »
Odigro par sati sad, oduševljen sam nisam mislio da će baš tako dobro sve izgledat, poboljšali su apsolutno svaki dio igre.

Već sam u ovo malo vremena kolko sam igro uočio još par fenomenalnih dodataka koji uopće nisu bili uvršteni u ove video blogove. Grafički veliki pomak isto, ak je kaljuža lopta zapinje u blatu, ak je grbavo teže se prima, zapravo cijela fizika lopte i igrača je puno poboljšana.

Napišem kroz par dana malo više kad se uđe u šemu. Igra se s Rangersima (:

*

seymour

  • ****
  • 1445
Odg: Football Manager 2013
« Odgovori #82 : 18. Listopad, 2012., 22:56 »
hajp :(

to betu igrate,nema demo verzije za skinut ?
Di ćemo večeras, pusti prazne priče<br />Di ćemo večeras da se ubijemo pićen<br />Di cemo večeras, da bude luda kuća<br />Tu su Kuzma i Shaka Zulu, doktori puknuća

*

Mzehn

  • ****
  • 1493
  • kakaroto
    • PCGN
Odg: Football Manager 2013
« Odgovori #83 : 19. Listopad, 2012., 06:19 »
Betu da, demo bi trebo izać 26.10.

Odg: Football Manager 2013
« Odgovori #84 : 19. Listopad, 2012., 07:05 »
Evo par slika, a kasnije ce biti jos malo

http://imgur.com/a/5QzGb

http://imgur.com/a/PCLEf
« Zadnja izmjena: 19. Listopad, 2012., 07:28 redhillunited »

*

Mzehn

  • ****
  • 1493
  • kakaroto
    • PCGN
Odg: Football Manager 2013
« Odgovori #85 : 21. Listopad, 2012., 10:55 »
Ni nakon par dana me ne prestaje oduševljavati. Ima toliko dobrih novina da ih nema smisla sve nabrajati, jedna od značajnijih je team talk u utakmici koji je bio malo zanemaren u video blogovima s obzirom koliko se promjenio.

Znači, do sada je bilo jednostavno nabrijati igrače i dić im confidence na poluvremenu, oni koji su igrali malo duže već su znali kaj se treba reć u kojem trenutku i svi sretni. Ali ne više. U 80% utakmica do sada su mi igrači loše reagirali na team talk ili uopće nisu reagirali, nije da ja radim nešto krivo nego to tako jednostavno ide, prvo se mora izgradit odnos s njima da bi poslušali šta im se ima za reć. Tako da pohvale rijetko pale a kritike često loše završe.

Također, ako se individualno pohvali nekog ko je dobio npr 7.9, a neki drugi igrač sa istom ocjenom ne dobije pohvalu bit će "ljut" izgubit samopouzdanje i past će mu moral.

Scout i coach reports su se velikim djelom proširili. Sada je uz dosadašnji "position report" tj. koliko je neki igrač jak na određenoj pozicije dodan i "role report" tj. koja uloga na kojoj poziciji mu više odgovara, isto vrijedi i za kompletan team report. Znači sada to ovako izgleda.




Utakmice izgledaju potpuno drugačije, AI je jedno 3 puta bolji nego prošle godine. Igrači se križaju, protrčavaju, navlače druge na sebe, rade finte, nisu sebični u 1 na 1 situacijama itd... Sve je puno fluidnije i pimplanje po player instrukcijama konačno ima smisla.

Interakcija s aupravom i medijima je također podignuta na višu razina, ima puno više dijalog opcija kad se priča s upravom i malo više kad se priča s medijima. Dodani su i tonovi u sve to.

Do sada nisam naišo na nijedan bug, samo mi je jednom lopta probila mrežu kad je bio gol. Možda kroz par dana stavim neki video od par golova.

Nadam se da ima još ljudi koji će kupit ovo i pridružit se Redhillu i meni na steamu, ak niš drugo bilo bi šteta ne probat demo kad izađe.



*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Football Manager 2013
« Odgovori #86 : 21. Listopad, 2012., 18:36 »
Ajme hypetine.
Neznam kad ovo krenut igrat, stvarno neznam. To i Skyrim, ubićuse.

*

sjor-bepo

  • *
  • 63
  • Fensi Pijanac
Odg: Football Manager 2013
« Odgovori #87 : 26. Listopad, 2012., 17:39 »
danas izaso update za betu, sutra bi trebao demo

napokon bi ova igra mogla bit ispeglana do izlaska  :D

*

Mzehn

  • ****
  • 1493
  • kakaroto
    • PCGN
Odg: Football Manager 2013
« Odgovori #88 : 27. Listopad, 2012., 11:51 »
Demo je vani može se skinuti OVDJE, igra iz demoa će se naravno moć nastavit kad izađe puna igra.


Par korisnih linkova
Best free players
Wonderkids
Top bargains

*

tonitomic

  • n00b
  • 1
Odg: Football Manager 2013
« Odgovori #89 : 27. Listopad, 2012., 18:38 »
Definitivno najbolji FM do sada po svemu vidjenom.
« Zadnja izmjena: 28. Listopad, 2012., 07:58 tonitomic »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9