HCL.HR

Kart Rider

  • 134 Odgovora
  • 25504 Hitova
*

seymour

  • ****
  • 1445
Re: Kart Rider
« Odgovori #105 : 05. Ožujak, 2008., 16:16 »
slažem se ,al opet item mode je 95% sreća

Ne sjećam se s kim sam se trko bio na ladderu al moj protivinik dobije tri turba zaredom a ja one dvije dimne zavjese i bananu   :wildboy:

i normlano pwno me

A igru nisam palio već dosta dugo,nitko me neće čelinđat
Di ćemo večeras, pusti prazne priče<br />Di ćemo večeras da se ubijemo pićen<br />Di cemo večeras, da bude luda kuća<br />Tu su Kuzma i Shaka Zulu, doktori puknuća

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Re: Kart Rider
« Odgovori #106 : 05. Ožujak, 2008., 16:29 »
Pa kad si bio prvi, onda većinom dobivaš dimne zavjese banane i shield... U 1on1 doduše dobiješ svašta kad si prvi, al ne i turbo ili onaj magnet....

Zato treba bit drugi i znat pravoremeno sjebat protivnika... U nekim situacijama treba i bit prvi.. banane i zavjese mogu bit zajebane iskorištene u pravo vrijeme i na pravoj stazi...

*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Re: Kart Rider
« Odgovori #107 : 05. Ožujak, 2008., 16:55 »
Znam već dosta caka kad iskoristiti dimnu zavjesu, a banane se stavljaju na skretanju ili na nekim skokovima. :thumbs:

*

seymour

  • ****
  • 1445
Re: Kart Rider
« Odgovori #108 : 05. Ožujak, 2008., 17:16 »
Pa kad si bio prvi, onda većinom dobivaš dimne zavjese banane i shield... U 1on1 doduše dobiješ svašta kad si prvi, al ne i turbo ili onaj magnet....

Zato treba bit drugi i znat pravoremeno sjebat protivnika... U nekim situacijama treba i bit prvi.. banane i zavjese mogu bit zajebane iskorištene u pravo vrijeme i na pravoj stazi...

ja sam bio drugi kad sam dobio dimne zavjese i banane,a on prvi kad je dobio tri turba zaredom :(:(
Di ćemo večeras, pusti prazne priče<br />Di ćemo večeras da se ubijemo pićen<br />Di cemo večeras, da bude luda kuća<br />Tu su Kuzma i Shaka Zulu, doktori puknuća

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Re: Kart Rider
« Odgovori #109 : 05. Ožujak, 2008., 17:20 »
Onak mislim da apsolutno nikad nisam dobio ni jedan turbo kad sam bio prvi.. eventualno u 1on1  al inace nikada nikad... Tak da neznam bas sta se tu desilo da je on na prvome mjestu uopce dobio turbo, kamoli tri za redom...  :geek:

*

seymour

  • ****
  • 1445
Re: Kart Rider
« Odgovori #110 : 05. Ožujak, 2008., 17:21 »
da sad sam se sjetio bila je to trka sa morskim

i reko da je  dobio 3 turba za redom što je sigurno jer me opro za pol kruga
Di ćemo večeras, pusti prazne priče<br />Di ćemo večeras da se ubijemo pićen<br />Di cemo večeras, da bude luda kuća<br />Tu su Kuzma i Shaka Zulu, doktori puknuća

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Re: Kart Rider
« Odgovori #111 : 16. Ožujak, 2008., 14:21 »
Upravo prešao Scenario mod cijeli. Na kraju se trkate sa dva protivnika na mnogo zajebanoj stazi koje inače nema u izboru staza. Ne može se pobjedit bez da znate nitro driftat... Nagrada je ključić na drugi chapter scenaria, koji nam još nije dostupan i dobije se 15 dana na korištene onaj lik imena Brill ( zelen je ). Koji po pobjedi daje 50+ RP i 40+ Lucci il tak nes...

Taj drugi chapter scenaria je valjda dostupan samo u Koreji.

Re: Kart Rider
« Odgovori #112 : 17. Ožujak, 2008., 14:06 »
Pridružujem se. :ementaler:

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Re: Kart Rider
« Odgovori #113 : 17. Ožujak, 2008., 17:32 »
fino  :ementaler:

Daj in-game nick da te addam za buddya..

Re: Kart Rider
« Odgovori #114 : 17. Ožujak, 2008., 22:12 »
Imam error i ne mogu ući u igru.  :wildboy:

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Re: Kart Rider
« Odgovori #115 : 17. Ožujak, 2008., 22:20 »
Pa kakav error  :wildboy:

Opiši malo pa ćemo asistirat.

Re: Kart Rider
« Odgovori #116 : 17. Ožujak, 2008., 22:28 »
Prvo mi izleti upozorenje "Cannot move data files. Please reinstall".

A nakon toga error: The instruction at "0x013a2ac9" referenced memory at "0x00000930." The memory could not be "read."

 :wildboy: Čini se da je problem u patchu. Da li se može manualno instalirati? Ako ne može, molim da mi netko uploda...

*

Dodo

  • ****
  • 1698
Re: Kart Rider
« Odgovori #117 : 17. Ožujak, 2008., 22:44 »
ja imam taj error za skoro svaku igru jebote... uvijek stisnem cancel... no kad sam jednom stisnuo ok nisam mogo više upalit unreal2k4 dok ga nisam reinstallo  :solidus:

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Re: Kart Rider
« Odgovori #118 : 17. Ožujak, 2008., 22:46 »
A ne gine ti reinstall onda. Očito to rješava problem.... Probaj pa javi...

Re: Kart Rider
« Odgovori #119 : 17. Ožujak, 2008., 22:54 »
Već sam pokušao to.  :(

Stvar je u patchu. Trebam dobru dušu da uploada sve fajlove koje dobiješ patchiranjem...
« Zadnja izmjena: 17. Ožujak, 2008., 22:57 Sonic_Moronic »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9