HCL.HR

World of Warcraft

  • 1064 Odgovora
  • 234155 Hitova
Odg: World of Warcraft
« Odgovori #855 : 21. Svibanj, 2012., 12:40 »
@Garamel Ne, ne dobiješ mjesec dana igre za svaku expanziju koju kupiš. Dobiješ samo za sviježi account prvih mjesec dana besplatno tek toliko reda radi.

*

Shazaam

  • *****
  • 2278
  • But it was so artistically done...
Gladiator rogue iz TBC=>WOTLK=> CATA
« Odgovori #856 : 12. Lipanj, 2012., 19:23 »
Ima li netko da je igrao rogue-a u svim tim ekspanzijama i bio izvanredan?

Odg: World of Warcraft
« Odgovori #857 : 06. Kolovoz, 2012., 20:46 »
Moram reći da me polako hvata nostalgija za ovom igrom koju sam predugo igrao da me ne bi od vanille pa sve tamo do sredine Wotlk,   a pogotova sada kada vidim koliko sadržaja nudi WoW u usporedbi sa TOR-om i koliko je TOR endgame trenutno manjkav ,   a GW2 me u beti nije oduševio.

Tako da ramišljam da uzmem novu expanziju za WoW kada izađe.
Tribute to one of the most memorable characters in the games Loghain Mac Tir

http://www.youtube.com/watch?v=1jNpBDjZIvk

Odg: World of Warcraft
« Odgovori #858 : 10. Rujan, 2012., 16:03 »
Od danas sam suban ponovno na WoW  ,   uzeo sam i digital deluxe edition koji dolazi sa originalnim mountom i petom a ja volim collectat stvari u WoW-u.

Nažalost BW nije mogao održat TOR onakvim kakvim sam ga ja htio i updates su dolazili presporo.
Tribute to one of the most memorable characters in the games Loghain Mac Tir

http://www.youtube.com/watch?v=1jNpBDjZIvk

*

Repyh

  • **
  • 381
Odg: World of Warcraft
« Odgovori #859 : 24. Rujan, 2012., 18:05 »
Yep i mene je TOR razocarao lvlanje mi je bilo dosta dobro i fun ali end game je fail bio,ali dobro bar nisi CE uzeo kao ja epic waste of money :/,MOP cu uzeti ne ocekujem nista spektakularno od njega ali eto kad vec od igram Vanille uz nekih 35 quitanja igram poigram i ovo.

Odg: World of Warcraft
« Odgovori #860 : 25. Rujan, 2012., 22:28 »
Lol niti ovaj puta nije uspjelo Blizzardu da ima savršen launch expanzije,   evo prvi dan većina ljudi MoP nije mogla niti igrati zbog ogromne navale na servere a sada drugi dan za bilo koji server sa velikim brojem igrača čeka se po sat vremena ili više da se uopće logira na servere.
Ali bolje biti na takvom serveru tradicionalno sva ta navala splasne nakon tjedan dana kada svi oni igrači kojima je stalo samo do levelinga prestanu igrati i kada casual igrači izlevelaju svoje likove pa postanu manje aktivni nego na nekom serveru koji im low populaciju.

Nisam igrao WoW oko godine i pol i mogu reći da se WoW u mnogočemu popravio ,  evo sada su i oni počeli da voicaju sve bitnije segmente priče u WoW ,  ćak i u questovima sa posebnom vrstom prikaza što je jako dobro napravljeno.

Onda zatim customizacija geara je odlična u WoW ,  takozvana " transmogenifikacija geara "  ,   u igri postoji ogroman broj setova određene vrste geara i može se npr.  ako se dobije neki novi komad geara a to se nekom ne sviđa upotrijebiti transmogenifikacija i napraviti da određeni dio geara izgleda kao neki dio koji igrači imaju a koji im se sviđa a da zadrži sve statse od novog komada odjeće ,   što je napravilo ponovno relevantnim čak i stare rajdove u igri jer igrači farmaju stare komade geara kako bi dobili određene dijelove koji im se sviđaju.

Onda ovo što su uveli u MoP-u tkz cross-server zones  je odlična stvar jer dok se igrači nalaze izvan matičnih gradova kao Stormwind i Orgrimmar oni nisu nikad u niti jednoj zoni sami  nego su sa ljudima sa različitih servera tako da su zone pune što je ponovno vratilo element world PvP u WoW.

Dojam za prve MoP instance je jako dobar jer su teže nego u ToR-u npr i bolje osmišljene,  a uvođenjem challenge modova za instance se želi postići i da hardcore groupe imaju svoj tip instanci i challenge ,  taj mod će biti nešto kao  što su bile heroic instance u BC-u.


A što se tiče TOR-a ja se još uvijek  nadam da će Bioware naučiti nešto na svojim greškama i popraviti igru u budućnosti ,  oni kada su ušli u izradu TOR-a i nisu imali baš nešto iskustva sa online igrama,  nadam se da će shvatiti da je endgame jako bitan u MMO igrama jer jako malo igrača voli igrati MMO samo radi pravljenja altova i levelanja a puno više voli igrati svoj main character i imati što više aktivnosti za radit na max levelu.
Isto tako valjda će naučiti iz slučaja DAO2 i  TOR-a da danas sve manje igrača voli igre sa puno instanci i da igrači vole seamless open world puno više .
« Zadnja izmjena: 25. Rujan, 2012., 22:30 Loghain »
Tribute to one of the most memorable characters in the games Loghain Mac Tir

http://www.youtube.com/watch?v=1jNpBDjZIvk

Odg: World of Warcraft
« Odgovori #861 : 26. Rujan, 2012., 21:38 »
Evo kako je izgledala cijela ceremonija izlaska MoP-a ,   poprilično ludo diljem Europe što je još jedan dokaz kako je ova igra još uvijek na samom vrhu popularnosti

The European Digital Launch Event -- Mists of Pandaria
Tribute to one of the most memorable characters in the games Loghain Mac Tir

http://www.youtube.com/watch?v=1jNpBDjZIvk

*

Njaksje

  • n00b
  • 1
Odg: World of Warcraft
« Odgovori #862 : 30. Rujan, 2012., 09:50 »
Oj ekipa,e samo bi molio jednu uslugu ako netko ikako ima neki stari account na kojem ne misli vise igrat i nije igro neko vrijeme da mogu poslati SOR na njega bio bi mu full zahvalan :) probao sam na svoj ali sam uzeo 10 dana trial-a i sve sa time zeznio pa nemam druge opcije nego vas traziti neznam koga bih mogao pitati,nadam se da ce se neko javiti ! :) Pozdrav

*

cwenda123

  • *
  • 98
  • https://secure.eu.playstation.com/psn/mypsn/
Odg: World of Warcraft
« Odgovori #863 : 15. Studeni, 2012., 14:10 »
Planiram uskoro nastavit igrat WoW(već bio pa prestao),jer ima ko kakav prijedlog,na kojem serveru igrat,jer igrao bi na serveru gdje ima ljudi naravno.Navodno sam čuo da je najveća populacija na Silvermoonu i Draenor-u(ili tako nešto,ugl. znam da ima veze sa Draenei-ima).Ne PVP server nego PVE ili NORMAL...

Odg: World of Warcraft
« Odgovori #864 : 18. Studeni, 2012., 17:48 »
ja sam na neptulon ally side  populacija je ok samo nema bas balkanca barem dosad nisam vidio nijednog zanima me jel ima kakav domaci guild tamo

*

cwenda123

  • *
  • 98
  • https://secure.eu.playstation.com/psn/mypsn/
Odg: World of Warcraft
« Odgovori #865 : 27. Studeni, 2012., 12:45 »
Jel ima koga u Alliance-u na Nagrandu???

Odg: World of Warcraft
« Odgovori #866 : 24. Siječanj, 2013., 17:32 »
I mene zanima na kojem serveru poceti igrati gdje je populacija pravo dobra ( nasih ljudi ), jer pocinjem ponovo igrati. Bas sam danas uplatio sebi.

*

tuthmosis

  • n00b
  • 3
Odg: World of Warcraft
« Odgovori #867 : 29. Siječanj, 2013., 19:21 »
1. Pa konkretno i iskreno od srca mislim da bi trebao izbjegavati više naše igrače, nije da su loši no to je vrela krv, stvari se brzo raspadaju cim nesto krivo podje, najbolje neki internacionalni guild, preporučam neki high ili full populated server. Ja sam konkretno alijansa na the maelstormu, ekipa internacionalaca i vecinom ljudi stariji od 20 godina tako da eto radi se sve s voljom. Nema prepucavanja.

2. Ako netko želi Sor neka se slobodno javi :) meni bi 3x exp puno znacio isto :)

Odg: World of Warcraft
« Odgovori #868 : 29. Siječanj, 2013., 21:13 »
2. Ako netko želi Sor neka se slobodno javi :) meni bi 3x exp puno znacio isto :)
ja sam mislio da to nije dostupno u hrvatskoj O.o

Odg: World of Warcraft
« Odgovori #869 : 30. Siječanj, 2013., 10:40 »
Isto kao i za Bosnu i Hercegovinu, nažalost. Da li ima nekoga na Silvermoon-u?

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9