HCL.HR

[SpeedWorkers]'Minecraft'Clan

  • 2 Odgovora
  • 1725 Hitova
*

hyprospeed

  • n00b
  • 3
[SpeedWorkers]'Minecraft'Clan
« : 29. Ožujak, 2012., 06:07 »
eVo ja sam Borna.Ja sam admin [SW]'Mc'Clana.Posto je tesko danas naci pravi minecraft clan mi smo uvijek tu.Jako smo aktivni i igramo na puno servera a posebno na HCL.Ako zeli netko u klan ja cu ga primiti,nisu mi bitni h nego mi je bitna aktivnost.SVI ZAINTERESIRANI NEKA SE JAVE NA NAS GMAIL:[email protected] ili neka tu postaju!!Hvala
Klan se trudi uvecati broj aktivnih igraca.Ako imate xf dodajte me:bora1631999.Svi koju udu u [SW]'Mc'Clan lijepo ce se zabaviti ekipa smo i svi znamo koliko se vazno zabaviti,Zato cemo nastupati na motorickim War-ovima,Regutacije su OTVORENE do 2.4.2012 -----JAVITE NAM SE---
« Zadnja izmjena: 29. Ožujak, 2012., 06:16 hyprospeed »

*

hyprospeed

  • n00b
  • 3
Odg: [SpeedWorkers]'Minecraft'Clan
« Odgovori #1 : 29. Ožujak, 2012., 06:19 »
Primamo u klan sve verzije minecrafa znaci 1.2.3,1.2.4.Molim sve koji zele uci neka me kontaktiraju i neka prije procitaju na stranici xf nasa pravila.I Molim vas skinite TS3--HVALA--

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: [SpeedWorkers]'Minecraft'Clan
« Odgovori #2 : 29. Ožujak, 2012., 10:38 »
Ajde samo bez double-postanja. I nemoj bojati font u crveno ili plavo, ne vidi se dobro na ovoj temi i nema potrebe za time, bijeli tekst je sasvim dobro vidljiv i dovoljno upečatljiv da privučeš nekoga u svoj klan ako je zainteresiran.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9