HCL.HR

Alternative-team squads

  • 2 Odgovora
  • 2165 Hitova
*

reeq

  • n00b
  • 1
Alternative-team squads
« : 17. Travanj, 2010., 15:34 »
Dobar dan...

Alternative-esports je jedan gaming community koji je u potrazi za vise i vise squadova.
Trenutno u svom sastavu imamo:
-CS 1.6 squad
-DotA squad

U potrazi smo za BILO kojim squadom , te su za navedene potrebni leaderi. Znaci u obzir dolaze klanovi koji imaju full sastav ili nekolicina igraca koja bi osnovala klan.
Pozeljno bi bilo da se prijave:
-COD2 Squad
-COD4 Squad
-WC3  Squad
-DotA Squad



Da ne bude ovo prica u prazno , Alternative-esports je sponzorisan od strane http://www.offshoringsuccess.com/ , cije se predstavnistvo nalazi u Sarajevu.
Uslovi pod kojim bi squadovi igrali bi bili sljedeci:
-Sedmicno minimalno 3 CW-a;
-Nositi alternative tag u svim mechevima;
-Imati 5(koliko je vec potrebno) stalnih igraca;
-Posjedovati ogrinalni acc za odredjenu igru (Battlnet , STEAM etc.)


Svaki squad ce dobivati odredjeni dio novca , zavisno od rezultata , kao i aktivnosti. Teamu ce biti obezbjedjeni serveri kao i ostalo sto je neophodno za igru.
Prijave vrsite na mail:  [email protected]


Jedini i oficijalni site alternative tima je  http://www.alt-esports.com/

Ispred alt-teama manager ,
reeq.

Odg: Alternative-team squads
« Odgovori #1 : 27. Travanj, 2010., 19:57 »
jos trazite cod 4 sq?

Odg: Alternative-team squads
« Odgovori #2 : 10. Svibanj, 2010., 12:19 »
Ovako ja sam iz cs:s squada Zelio bi vam se Pridruziti sa Svojom Ekipom To jest moj Team kojem je ime sada miTex a zeljeli bi uci u multigamin dob igraca je 14-20  Potreban nam jE sponzor koi je sposoban Hostat cs:s server i Ts 3 ili Ventrilo To je manje Vise Bitno moj nick je RaiN inace sKiLL nam je low+_ mid- inace smo Dobri kao team slazemo se Pa ako Mozemo uc u Squad bio bih zahvalan molim vas da sto prije javite.... E-mail: [email protected] SteamUserName: [email protected] ako fali jos sta samo napisite :D Tim Je iz Hrvatske i ja bi molio ako Bude moglo sta da mi tu napisite Bio bih zahvalan na Svakoj Pomoc vjerojatno bi bili aktivni za lan party to se moramo dogovorit  Klan je nedavno otvoren ali kao team igramo Vech dosta tako da.. smo Svi aktivni...A jedan Nam igrac igra za Reprezentaciju...imam Vec dosta Taktika tako da smo spremni na sve izazove, pobjede,kritike, i uspjehe :D

Team boost:
 RaiN
Mr.Drip
naRa
 lasiNho
Solda

                                                                                                                                                                                                                                           
                                                                                                                                                                                                                                                           
« Zadnja izmjena: 10. Svibanj, 2010., 12:25 rain »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9