HCL.HR

cod2 prijave otvorene

  • 4 Odgovora
  • 2645 Hitova
cod2 prijave otvorene
« : 27. Kolovoz, 2010., 04:37 »
Ovako.. klan je nov , nekih mjesec i pol dana. Igramo samo cod2 te smo nedavno poceli i cb. Imamo web i privat server.
Pa ja sada pitam Vas hehe ako netko zeli u klan?
Samo da nije mladi od 17 i da posjeduje org key jer nas server je streman.
Prijave ostavite na forumu ili me add na xf zerkan123
Trebaju mi aktivni igraci
Pozz...

Odg: cod2 prijave otvorene
« Odgovori #1 : 27. Kolovoz, 2010., 05:34 »
Eh da zaboravio sam pitati admina dali jos uvijek sponzorirate klanove sa svojim poddomenama od 100 mgb hosta?
Jedan od razloga je taj sto nudite 100 mgb pa bih mogao urediti galeriju i sl. Nadam se da nije neki spori host...
Uglavnom ja bih se prebacio.  Znaci web izgled bi mi ostao isti kao i do sada,samo ne znam dali za uzvrat stavljam neki vas baner na web ili je to ne obavezno.
P.S. mislim da bih i mogao staviti svejedno ako imate neki zgodan...vjerujem da bi se lijepo uklopio ;)
« Zadnja izmjena: 27. Kolovoz, 2010., 05:39 zero999 »

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Odg: cod2 prijave otvorene
« Odgovori #2 : 27. Kolovoz, 2010., 13:26 »
nećete trajati ni 2 mjeseca šta će vam host
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

$h4d0w

  • ******
  • 3910
  • Forever is an illusion...
    • Last.fm Profile
Odg: cod2 prijave otvorene
« Odgovori #3 : 27. Kolovoz, 2010., 13:50 »
Eh da zaboravio sam pitati admina dali jos uvijek sponzorirate klanove sa svojim poddomenama od 100 mgb hosta?
Jedan od razloga je taj sto nudite 100 mgb pa bih mogao urediti galeriju i sl. Nadam se da nije neki spori host...
Uglavnom ja bih se prebacio.  Znaci web izgled bi mi ostao isti kao i do sada,samo ne znam dali za uzvrat stavljam neki vas baner na web ili je to ne obavezno.
P.S. mislim da bih i mogao staviti svejedno ako imate neki zgodan...vjerujem da bi se lijepo uklopio ;)

Što se tiče toga, u ovoj temi imaš sve objašnjeno. Znači samo kontaktiraš admina i dalje će ti on sve pojasnit i sredit.
>> Last.fm Profile


>> Xfire Profile

Odg: cod2 prijave otvorene
« Odgovori #4 : 27. Kolovoz, 2010., 15:25 »
nećete trajati ni 2 mjeseca šta će vam host
jesi siguran?
Uostalom tamo pise da nije bitno koliko je klan star,tako da...

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9