HCL.HR

Dali se isplati otvarati igraonica u danasnje vrijeme

  • 3 Odgovora
  • 23909 Hitova
*

strma

  • n00b
  • 1
Decki treba mi pomoc i misljenje dali se isplati otvarati igraonicu, ali u malo boljem izdanju sosta boljem

Odg: Dali se isplati otvarati igraonica u danasnje vrijeme
« Odgovori #1 : 27. Lipanj, 2017., 23:54 »
Igraonica ne, ali možda kakvo mjesto za organizirati LAN turnire ili slično je dosta primamljivo. Možda 2-3 grupe po 10 kompova za LANove. Opet ovisi koliki je grad. Ja se ne bi upuštao u taj biznis, ali ako stvarno želiš takvo nešto otvorit onda definitivno treba biti fokus na LAN-u jer je to danas jedini način za privući ljude u igraonicu jer svatko ima doma PC, ali ne može se organizirati LAN.

Znam da bi ja definitivno radio LANove sa ekipom da ima predviđeno mjesto za to.

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: Dali se isplati otvarati igraonica u danasnje vrijeme
« Odgovori #2 : 28. Lipanj, 2017., 00:41 »
Ne znam za vas. Ali jedan je momak otvorio igraonu u kojoj ima 10x kompjutera x4 pleyke 4, 2x bilijara 1x pikado. Bolje mu igraona radi nego kafic. A pokraj srednje škole je. Ekipa se veseli obecao im je VR ubacit. Jednom/dvaput godišnje bude turnir neki. Tako da ako pokraj srednje škole ili osnovne imaš prostor, ja bi otvorio.

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk




I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

*

Haki

  • *
  • 72
Odg: Dali se isplati otvarati igraonica u danasnje vrijeme
« Odgovori #3 : 28. Lipanj, 2017., 19:06 »
sve je pitanje mjesta, stavis negdje gdje je pristupacno zbog ljudi, a i turista zbog neta.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9