HCL.HR

Le Tilt Squad

  • 4 Odgovora
  • 60045 Hitova
Le Tilt Squad
« : 14. Ožujak, 2016., 23:07 »
Pozdrav,

naš klan je napravljen nedavno i trenutno imamo 11 članova. Prvenstveno igramo CS:GO, ali ne isključujemo ostale igre. Tako da se osim Counter-Strikea tu nađe i Arma 2 ili 3, Rust, LoL... Ovisno o željama i količini članova postoji mogućnost da isprobamo nešto novo. Cilj nam je okupiti ekipu koja će se opušteno zabavljati vikendima.

Kriteriji za upad nisu strogo određeni. Pa tako u tim okvirima treba reći da je potrebno osnovno znanje o FPS, MOBA ili drugim igrama. Dobne granice nema, ali isto tako nismo dječiji vrtić pa držite to na umu.

U slučaju da ste nam se odlučili pridružiti ostavite poruku na mom steam profilu [ ChillingCold] ili na profilu [ Nikach].

Le Tilt Squad
« Zadnja izmjena: 18. Ožujak, 2016., 18:12 aerina »

Odg: Le Tilt Squad
« Odgovori #1 : 15. Ožujak, 2016., 15:48 »
Svi ste nasi?? :D Mislim ima li stranaca??

Odg: Le Tilt Squad
« Odgovori #2 : 15. Ožujak, 2016., 19:09 »
Svi ste nasi?? :D Mislim ima li stranaca??

Svi smo domaći :)

Odg: Le Tilt Squad
« Odgovori #3 : 12. Prosinac, 2016., 13:07 »
Bok ekipa zanima me jeste li jos aktivni? Pridruzio bi vam se u arminim nastavcima te Squadu! Imam vac ban od L4D2 , duga prica nisam ni pipnuo cheat engine ali to mi ne predstavlja nikakav problem u drugim igrama.  :piva:
C

Odg: Le Tilt Squad
« Odgovori #4 : 16. Prosinac, 2016., 20:49 »
Bok ekipa zanima me jeste li jos aktivni? Pridruzio bi vam se u arminim nastavcima te Squadu! Imam vac ban od L4D2 , duga prica nisam ni pipnuo cheat engine ali to mi ne predstavlja nikakav problem u drugim igrama.  :piva:

Ma raspala se ekipa odavno.

Admin može i lock

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9