HCL.HR

The Division PC - potencijalni igraci/timovi?

  • 8 Odgovora
  • 52479 Hitova
The Division PC - potencijalni igraci/timovi?
« : 16. Siječanj, 2016., 22:44 »
Bok ekipa,

Nisam dosta dugo vec postao na hcl forum, ali i glavni razlog registracije mi je bio da se informiram kada izlazi nova igra da vidim, pitam ako netko slucajno kombinira nekakakvu grupu/guild ili svejedno, a da je hrvatska ili bar generalno balkanska vecina.

Prvo samo da napomenem da govorim iskljucivo o PC verziji igre!
Pa me, eto zanima, tko je kupio The Division i tko planira igrati betu? Eto ako ste isto kao i ja kupili igru sami, bez frendova jer cmolje kak nemaju love, bilo bi stosno da se javite ako bi se htjeli groupat i odigrat malo betu, a kasnije i kompletnu igru, ne.

Postajte dolje "Uplay nickname", ako ste zainteresirani, pa da vam posaljem invite ili ako niste lijeni - dodajte vi mene - CroPsychooo707  :clap:


AKO je tema vec bila, ja se duboko ispricavam... koristio sam search prije nego sam postao temu, ali nisam nista slicnoga nasao. Ako mi je promaklo, modovi pobrisite temu ili poduzmite kaj god morate  ;)

Odg: The Division PC - potencijalni igraci/timovi?
« Odgovori #1 : 18. Siječanj, 2016., 00:02 »
Nitko? :/

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: The Division PC - potencijalni igraci/timovi?
« Odgovori #2 : 18. Siječanj, 2016., 07:47 »
Majstore igra izlazi za 2 i pol mjeseca... Kako očekuješ da ti se itko uopće javi?


Rijetko tko radi pre order 2 i pol mjeseca unaprijed. Naprave ga više-manje mjesec dana unaprijed kako bi se zaštitili od mogućih prijevara i zatražili lovu natrag u paypal zadanom roku.
Ovo za igranje si mogao postati i u glavnu temu od igre, a tek kasnije kada izađe igra si mogao ovdje staviti u Klan arenu ovaj post.
Pričekaj još 2 i pol mjeseca pa će se onda možda ljudi javiti.

Odg: The Division PC - potencijalni igraci/timovi?
« Odgovori #3 : 18. Siječanj, 2016., 22:16 »
Citat:
Majstore igra izlazi za 2 i pol mjeseca... Kako očekuješ da ti se itko uopće javi?


Rijetko tko radi pre order 2 i pol mjeseca unaprijed. Naprave ga više-manje mjesec dana unaprijed kako bi se zaštitili od mogućih prijevara i zatražili lovu natrag u paypal zadanom roku.
Ovo za igranje si mogao postati i u glavnu temu od igre, a tek kasnije kada izađe igra si mogao ovdje staviti u Klan arenu ovaj post.
Pričekaj još 2 i pol mjeseca pa će se onda možda ljudi javiti.
Oprosti
« Zadnja izmjena: 18. Siječanj, 2016., 22:23 CroPsychooo »

Odg: The Division PC - potencijalni igraci/timovi?
« Odgovori #4 : 02. Ožujak, 2016., 15:33 »
Onda? Jeli ima tko da će žežat? Uvik je zanimljivije sa ekipom,, pa ako ima netko nek se javi da malo lutamo po NY-u  :piva: :piva:

Odg: The Division PC - potencijalni igraci/timovi?
« Odgovori #5 : 07. Ožujak, 2016., 23:35 »
Wik7im, di god da vidis killed by, taj sam
to razum grmi u svom gnjevu

*

kumman

  • n00b
  • 4
Odg: The Division PC - potencijalni igraci/timovi?
« Odgovori #6 : 12. Ožujak, 2016., 19:29 »
Pozdrav ekipa! Baš sam počeo danas igrati, trenutno sam lvl 8 i upoznajem igru ali kroz par misija se vidi da je malo teže odigrati solo, trebalo mi je više pokušaja da proem misije ali se može. Kasnije je vjerojatno još teže pa ako tko igra preko Uplaya slobodno me dodajte, imam i teamspeak pa mozemo halat. Moj Uplay: qlimaxZu90 vidimo se, uzivajte  :D

Odg: The Division PC - potencijalni igraci/timovi?
« Odgovori #7 : 12. Ožujak, 2016., 21:41 »
Ajde, dodajte me na uplay, pa da bacimo nesto :D

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: The Division PC - potencijalni igraci/timovi?
« Odgovori #8 : 14. Ožujak, 2016., 21:34 »
Probajte malo postati i u glavnu temu za raspravu o The Divisionu, tamo ćete možda i brže naći ekipu trenutno: http://www.hcl.hr/forum/multiplatform-gaming/tom-clancy's-the-division/225/

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9