HCL.HR

Traze se igraci iz grada Splita za odredene igre i turnire

  • 2 Odgovora
  • 4649 Hitova
Traze se igraci za LoL, Dota 2, CS:GO, World of tanks, Tekken 7. Trenutno se organiziraju razni turniri, lokalni medugradski cak i strani. Ove godine najbolji teamovi idu u Kinu gdje ce im put i smjestaj biti placeni. Teamovi za svaku od navedenih igara ce imati tehnicku podrsku i pristup trenerima. U svakom timu ce biti jedna osoba koja ce morat streamat, zahvaljujuci nasim sponzorima ( Monster i Hangar 18 ) imat cemo priliku izgradit pravi gaming community u Hrvatskoj. Ja sam zaduzen za nasu podruznicu u Splitu gdje cu slagati teamove i najbolje slati na turnire. Najvaznije je da svaki igrac ima dovoljno vremena za 1-2 gamea dnevno. Za sve one koji su zainteresirani i zele znati vise o ovome molim da me dodaju na moj steam account =>
Trenutno organiziramo probne turnire.  Ovo ce biti treci u seriji u kojima ce poslje biti novcane nagrade sponzorirane od strane Riot-a i Hangar 18. Unaprijed zahvaljujem svima
« Zadnja izmjena: 03. Veljača, 2018., 22:09 Red_Bull_Vodka »

Odg: Traze se igraci iz grada Splita za odredene igre i turnire
« Odgovori #1 : 04. Ožujak, 2018., 09:14 »
Pozdrav, moramo biti bas iz Splita? Inace sam djelatnik Hangara18 u Varazdinu pa sam zainteresiran haha

Odg: Traze se igraci iz grada Splita za odredene igre i turnire
« Odgovori #2 : 19. Ožujak, 2018., 09:09 »
Ako ima kompletan team da bi igrao pod mojom organizacijom nek se javi u inbox za detalje i uvjete.
Samo ozbiljne ekipe!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9