HCL.HR

TRAŽIM hrvatski klan za Red Orchestra 2

  • 7 Odgovora
  • 2824 Hitova
*

Bellator

  • *
  • 33
  • izvukla si ciglu
TRAŽIM hrvatski klan za Red Orchestra 2
« : 07. Travanj, 2013., 13:25 »
Eto, sve je u naslovu, imam preko 200 sati na igri, level 76 sam, tražim igrače s kojima mogu trkeljat preko teamspeaka (imam svoji mali server) ili steama.

http://steamcommunity.com/id/crappycro pa me dodajte ako ima nekog (ikog?).

EDIT: ne trebaju biti isključivo hrvatski igrači, jasno, ali da ste s ovog područja (ex-yu i tako to)
« Zadnja izmjena: 07. Travanj, 2013., 13:36 Bellator »

*

Bellator

  • *
  • 33
  • izvukla si ciglu
Odg: TRAŽIM hrvatski klan za Red Orchestra 2
« Odgovori #1 : 14. Travanj, 2013., 16:09 »
shameless bump :fpalm:

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: TRAŽIM hrvatski klan za Red Orchestra 2
« Odgovori #2 : 14. Travanj, 2013., 17:30 »
Tek sad vidjeh temu. Koliko sam ja bio upoznat, u hrvatskoj su bila samo dva klana koja su igrala. Jedan je bio CRO nešto i bio je aktivan kada je igra izašla koliko sam vidio na ladderu, nakon jedno četiri mjeseca nisu igrali. Mrcine su nedavno prestale s igrom jer nismo imali dovoljno igrača da možemo igrati normalno. Vidio sam tu i tamo igrača s bivših prostora ali niti jedan nije imao clan tag.

Prije tjedan dana sreo sam jednu ekipu, mislim da ih je četiri ili pet koji zajedno na pubu igraju ali zaboravio sam pitati koji im je Steam da ih dodam.

*

Bellator

  • *
  • 33
  • izvukla si ciglu
Odg: TRAŽIM hrvatski klan za Red Orchestra 2
« Odgovori #3 : 14. Travanj, 2013., 17:42 »
Šteta... :( Postoji li mogućnost da mi, sa HCL foruma, osnujemo neku grupicu pod možda vašim potkroviteljstvom? Vjerujem da tu ima prilično dobrih i aktivnih igrača, jedino je problem što možda propuste takav neki post o grupnom igranju  itd. stoga bi bilo najbolje napraviti neki official announcement da prikupimo igrače. Što misliš?

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: TRAŽIM hrvatski klan za Red Orchestra 2
« Odgovori #4 : 15. Travanj, 2013., 08:43 »
Teško da bih ponovno išao nešto pokretati, pogotovo ako bi se išlo na ladder. Ovako da se na kežualno na pubu skupimo i igramo, može.

*

Bellator

  • *
  • 33
  • izvukla si ciglu
Odg: TRAŽIM hrvatski klan za Red Orchestra 2
« Odgovori #5 : 15. Travanj, 2013., 08:56 »
Ma može i to, a ako se kasnije pokaže neka incijativa onda bi se možda mogao predomisliti? :D

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: TRAŽIM hrvatski klan za Red Orchestra 2
« Odgovori #6 : 15. Travanj, 2013., 09:09 »
To bi moralo uključivati barem 8 igrača, jer se ladder igra 6vs6, a ne mogu svi uvijek igrati.

*

Halo2

  • **
  • 169
Odg: TRAŽIM hrvatski klan za Red Orchestra 2
« Odgovori #7 : 15. Travanj, 2013., 13:57 »
Poslal sam ti zahtjev za prijateljstvo, imam dvojicu iz Zagreba kaj igraju RO2, ja se znam ubacit tu i tamo navece, al ono cisto pub igra, posto sam u team-u na CS:GO pa nemam bas previse vremena za ostale igre

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9