HCL.HR

A Song of Ice and Fire (SPOILERS)

  • 637 Odgovora
  • 66098 Hitova
*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: A Song of Ice and Fire (SPOILERS)
« Odgovori #210 : 25. Travanj, 2014., 09:36 »
Jep, tako i meni. Imam osjećaj da su završili s uvodom u sve i napokon počeli za stvarno sa sezonom.

*

Falak

  • *
  • 65
  • Sup brah.
Odg: A Song of Ice and Fire (SPOILERS)
« Odgovori #211 : 03. Svibanj, 2014., 18:46 »
Sa četvrtom epizodom su (po meni) malo usrali sa onim dodavanjem fabule kojen ije bilo u knjigama (zadnjih 10-ak min, beyond the wall događaji), daj jbte ako već praviš seriju po nekom romanu, i vidiš da ljudi to prihvaćaju, tu neku novinu, nemoj sad mijenjati i dodavati neke svoje gluposti...


-... .-. .- ...- ---  /  -....- .-.-.- -....-

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: A Song of Ice and Fire (SPOILERS)
« Odgovori #212 : 05. Svibanj, 2014., 09:59 »
Solidna epizoda. Opet Arya i Hound :hihi:

Ako je suditi po promo traileru, iduća bi mogla biti uzbudljiva: počinje suđenje, još malo Ramsay luđaka i Iron Bank po prvi put

Odg: A Song of Ice and Fire (SPOILERS)
« Odgovori #213 : 05. Svibanj, 2014., 22:36 »
Scena sa zecom :loludara:
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

pilip

  • ******
  • 4442
Odg: A Song of Ice and Fire (SPOILERS)
« Odgovori #214 : 05. Svibanj, 2014., 22:47 »
Dosta su smanjili krvi i seksa u ovoj sezoni,
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: A Song of Ice and Fire (SPOILERS)
« Odgovori #215 : 05. Svibanj, 2014., 22:56 »
Neka. Doduše, ova Jon Snow borba na kraju je bila dosta groteskna.

Dobra epizoda, čitao sam da ljudi nisu zadovoljni, pa sam polu zainteresirano pogledao, al sam ustvari skroz zadovoljan. Jedino mi se i dalje radnja presporo odvija, tj. čudno je, na Westerosu mi je radnja usporena, a na Essosu mi se čini čak požurena.

Najviše me ustvari nervira cijeli taj MAGIJA dio na sjeveru. Bran i Jojen i White walkersi koji mogu bebe pretvarat u svoju vrstu, šta je s tim, to navodno nije bilo u knjizi i ne sviđa mi se forsanje tog okultnog smeća. Kao ni ona Melisandre,

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: A Song of Ice and Fire (SPOILERS)
« Odgovori #216 : 06. Svibanj, 2014., 07:55 »
Dosta su smanjili krvi i seksa u ovoj sezoni,

Dap, čak ti nekako i zafali kad se navikneš kroz ostale epizode :mrgreen:


A ova dodana borba u Craster's Keep je zapravo ful dobro ispala, i cijela stvar se ok uklopila u radnju... "I'm not even mad, that's amazing" kako bi se reklo.

Odg: A Song of Ice and Fire (SPOILERS)
« Odgovori #217 : 06. Svibanj, 2014., 12:42 »
Ma Podrick sa zecom je najjači :hihi:

Nezz koji čoravac vidi manje krvi i mesa :tired:
Ovaj Oberyn nije još ni prav došo u Kings Landing pokaro je sve kaj se može, ova silovanja kod Crastera, krepo Đofri, između ostalih Snow zabija mač kroz usta onom smradu, ovi nabijaju na križ one vlasnike robova u Mereenu, bla bla. Možda sex scene ne traju tako dugo i nisu napaljujuće ko u Littlefingerovom bordelu i možda ima mrvicu manje krvi al ne bi baš reko da su to dosta smanjili jer baš i nisu a i osobno brijem da najkrvaviji dio sezone tek treba doć. Slažem se da se radnja nekako sporije odvija al manje krvi i seksa...mi gledamo istu seriju ?

btw mene oni Necromanseri od Walking Deadova baš zanimaju i cijeli taj neki proces stvaranja vojske ili šta već. S njima je malo fors al na jedan scary/cool način dok je Melisandre samo jebeno iritantna.
« Zadnja izmjena: 06. Svibanj, 2014., 19:20 wyzard »
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

Falak

  • *
  • 65
  • Sup brah.
Odg: A Song of Ice and Fire (SPOILERS)
« Odgovori #218 : 06. Svibanj, 2014., 19:14 »
HAhahaah zec i Podrick su genijalni :mrgreen:

EDIT: Ne, convertiranje beba nije bilo u knjizi, to mi je malo zasmetalo... ALi je se fino razriješila situacija sa Jonom i Branom Beyond The Wall, prosli tjedan sa mislio da su usrali, ali su se dobro izvukli :D
A borba Jona, to jest završni udarac je baš efektan ispao :D
« Zadnja izmjena: 06. Svibanj, 2014., 20:04 Falak »


-... .-. .- ...- ---  /  -....- .-.-.- -....-

*

pilip

  • ******
  • 4442
Odg: A Song of Ice and Fire (SPOILERS)
« Odgovori #219 : 12. Svibanj, 2014., 19:18 »
Vrh epizoda.
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

*

Falak

  • *
  • 65
  • Sup brah.
Odg: A Song of Ice and Fire (SPOILERS)
« Odgovori #220 : 15. Svibanj, 2014., 18:40 »
Meni najbolja dosad, Tyrionov govor <3


-... .-. .- ...- ---  /  -....- .-.-.- -....-

*

pilip

  • ******
  • 4442
Odg: A Song of Ice and Fire (SPOILERS)
« Odgovori #221 : 19. Svibanj, 2014., 20:19 »
Nisu seks pokazali. Izrazito sam razočaran. :hiha2:
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: A Song of Ice and Fire (SPOILERS)
« Odgovori #222 : 19. Svibanj, 2014., 21:11 »
Jako jako jako dobra epizoda. Napokon The Mountain, savršeno izgleda frajer, iako sam razočaran njegovom glumom. Nije možda baš najbolji izbor. Cijela ta situacija u King's Landingu se kuha po mom guštu inače. Arya i The Hound sve bolji i bolji, al kraj je najbolji dio epizode. Doduše, ja ne mogu smislit Sansu, pa sam se nadao da bi ona mogla umrijet, ali sam i ovime zadovoljan.

Pokazali su sve što me zanima, na način na koji me zanima. Napokon da sam potpuno zadovoljan, nije mi baš nešto sezona do sad bila.

EDIT: Stalno govorim ove sezone da mi je Daenerys sve gora, al sad sam baš odlučio da ju više ne mogu smislit..
« Zadnja izmjena: 19. Svibanj, 2014., 21:18 Freddy »

Odg: A Song of Ice and Fire (SPOILERS)
« Odgovori #223 : 19. Svibanj, 2014., 21:22 »
lol zaš nemreš smislit Daenerys ?
meni je osobno onaj prijašnji lik bio bolji Mountain i općenito me živcira kad mijenjaju glumce usred serije u bilo kojoj seriji.

prilično boring epizoda iiako je kraj vrlo vrlo zanimljiv :hiha:

al oću više fajt :wildboy:
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: A Song of Ice and Fire (SPOILERS)
« Odgovori #224 : 19. Svibanj, 2014., 21:48 »
Dany me nervira većinu sezone radi cijele situacije sa Daariom i radi toga što je usporavala radnju cijelu prvu polovicu sezone. Al nadao sam se to će kao bit samo tizanje i ostat će kul lik, ali ovim je izgubila zadnji dio kulnosti koji je imala. Baš ne vidim više ništa u njenom liku što bi mi se sviđalo.

Onaj prvi je bio najbolji. Ovaj je najveći i izgleda najbolje, ali ima taj neki dobroćudni bbfejs, plus izgleda puno mlađe od Hounda. Ne izgleda mi ko netko od 209 i 200 kila tko može i želi ljude nabijat na svoj mač od dva metra i nosit ih preko ramena, nego ko netko tko slaže drva po kućama i onda još ekipi plati pivkana. A i  užasno je glumio u ovoj epizodi, ni upola zastrašujuće ko onaj prvi lik il čak i ovaj drugi kojeg si ti spomenuo.
« Zadnja izmjena: 19. Svibanj, 2014., 21:49 Freddy »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9