HCL.HR

Što biste voljeli vidjeti na HCL portalu?

  • 14 Odgovora
  • 27555 Hitova
Što biste voljeli vidjeti na HCL portalu?
« : 07. Srpanj, 2017., 22:04 »
Ovu temu sam pokrenuo s ciljem da iznesete vaše želje koje biste još mogućnosti voljeli vidjeti na HCL.hr portalu. Pošto već imam nekoliko ideja, želim ih podijeliti sa vama. Pa, krenimo:

- Dislike gumbić - uz lajk gumbić na komentarima, ne bi bilo loše vidjeti i jedan za dislike, tako da se jasno vidi koliko se ljudi slaže sa rečenim, a koliko ne.

- Edit - pošto sam na HCL.hr portalu svakodnevno i komentiram većinu članaka, naravno da bi bilo lakše da ima i edit opcija, tako da kad nešto pogriješim ili izostavim da mogu bez problema nadodat/izmjenit.

- Live Chat - volio bih da bude live chat otvoren 24/7 za sve registrirane korisnike portala, tako da se svi zajedno možemo dopisivati, upoznavati ili što god već. Također sam primjetio da još neki domaći portali to imaju.

To je to od mene, sada je vaš red. :)
« Zadnja izmjena: 11. Srpanj, 2017., 09:35 Ne Znam »

Odg: Što biste voljeli vidjeti na HCL portalu?
« Odgovori #1 : 08. Srpanj, 2017., 22:40 »
Možda bih najzanimljiviji bio chat. Dislike gumbić možeš zamijeniti sa komentarom ako se ne slažeš, a edit bio bi svakako koristan ali također nije potrebno žuriti sa postom tako da se greške mogu zaobići, mada se zna omaći svima ali eto ;)

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Što biste voljeli vidjeti na HCL portalu?
« Odgovori #2 : 08. Srpanj, 2017., 23:42 »
Da, nekakav live chat bi svakako trebalo razmotrit.

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Što biste voljeli vidjeti na HCL portalu?
« Odgovori #3 : 16. Srpanj, 2017., 18:24 »
Live chata sigurno neće biti, izuzev posebnih prilika tipa konferencije.

Ovo ostalo mislim da će se sredit prvom prilikom.

Odg: Što biste voljeli vidjeti na HCL portalu?
« Odgovori #4 : 18. Srpanj, 2017., 14:28 »
Ma znam da je moguće i ostavit komentar ako se ne slažeš, ali lakše mi je opalit dislajk i nastavit dalje :D

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: Što biste voljeli vidjeti na HCL portalu?
« Odgovori #5 : 18. Srpanj, 2017., 20:40 »
Bolje i uljudnije ostavit komentar zbog čega se ne slažeš sa nekim komentarom.  ;)



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Odg: Što biste voljeli vidjeti na HCL portalu?
« Odgovori #6 : 18. Srpanj, 2017., 21:00 »
Bolje i uljudnije ostavit komentar zbog čega se ne slažeš sa nekim komentarom.  ;)

Eh, da nismo na internetu, to bi još i bilo  moguće. Ovako, sumLJam  :wildboy:
Ali da, slažem se s tobom, iako ponekad volim preletjeti preko kojeg shitstorma od 100+ komenatara u kojima se svi međusobno svađaju  :hihi:

*

krvoZD

  • n00b
  • 2
Odg: Što biste voljeli vidjeti na HCL portalu?
« Odgovori #7 : 22. Rujan, 2017., 21:08 »
Meni bi bila zanimljiva integracija hcl-a sa steam-om. Nema mi smisla da dodajemo kompletnu kolekciju igara jednu po jednu, kad možemo povezati profil i da se same importaju.

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Što biste voljeli vidjeti na HCL portalu?
« Odgovori #8 : 23. Rujan, 2017., 07:49 »
Nema mi smisla da dodajemo kompletnu kolekciju igara jednu po jednu,kad možemo povezati profil i da se same importaju.

E pa ne možete :)

Nije to baš nešto što se napravi "preko noći". Niti baš ima koristi za korisnike ili bilo koga, da bi se trudili previše oko toga.

*

9mlg9

  • Gost
Odg: Što biste voljeli vidjeti na HCL portalu?
« Odgovori #9 : 15. Listopad, 2017., 18:04 »
Manje ovakvih članaka - http://www.hcl.hr/video/sportski-znanstvenici-sprjecavat-ce-ozljede-u-football-manageru-2018-112335/
No hard feelings Zoranu, jasno.

Osobno, obožavam FM i ako je objavljen članak, očekujem mrvu više od preuzetog videa i podnaslova od 1 rečenice. Konkretno se za ovo i nema što puno dodati, ali primjetio sam nekolicinu ovakvih članaka u zadnje vrijeme i malo zasmetaju, pogotovo ako čitam na faksu ili na poslu i nemam vremena/mogućnosti pogledati video, a volio bih saznati o čemu je riječ.

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Što biste voljeli vidjeti na HCL portalu?
« Odgovori #10 : 15. Listopad, 2017., 20:57 »
To je sadržaj iz video sekcije, takvi "članci" postoje u takvom formatu već gotovo dvije godine - otkako smo lansirali novi portal. To je dakle sadržaj iz video sekcije, da ponovim, poanta je pokazati video koji nam je stigao kroz razne PR kanale - bez previše komentara, osim rečenice-dvije ispod naslova.

Odg: Što biste voljeli vidjeti na HCL portalu?
« Odgovori #11 : 20. Listopad, 2017., 07:55 »
Bolje bez dislike gumbića, jer to samo postane oružje trolova kojih i ovako ima previše. Na taj način se olakša im posao, jer lakše je kliknuti gumbić nego napisati konkretan odgovor.
Još k tome na taj način potiču se ljudi da komuniciraju, izražavaju se na svoj način. Ako ti se nešto ne sviđa, reci u čemu je problem, umjesto lupanja gumbića. Najbolji primjer ti je BUG forum koji je unazadio sam sebe sa tim palčevima gore/dolje. Raj za trolanje.

*

imagineak

  • **
  • 238
  • And it's Freddie Mercury!
Odg: Što biste voljeli vidjeti na HCL portalu?
« Odgovori #12 : 20. Listopad, 2017., 11:37 »
Bolje bez dislike gumbića, jer to samo postane oružje trolova kojih i ovako ima previše. Na taj način se olakša im posao, jer lakše je kliknuti gumbić nego napisati konkretan odgovor.
Još k tome na taj način potiču se ljudi da komuniciraju, izražavaju se na svoj način. Ako ti se nešto ne sviđa, reci u čemu je problem, umjesto lupanja gumbića. Najbolji primjer ti je BUG forum koji je unazadio sam sebe sa tim palčevima gore/dolje. Raj za trolanje.

Slažem se. Jedini način kojim bi se to izbjeglo je da postoji nekakav sistem kao kad review-aš igre na steamu. Slobodno možeš dati igri minus ali moraš objasniti zašto, iako većina ljudi samo piše gluposti...
"Dreams feel real while we're in them. It's only when we wake up that we realize something was actually strange. "

*

9mlg9

  • Gost
Odg: Što biste voljeli vidjeti na HCL portalu?
« Odgovori #13 : 22. Listopad, 2017., 13:09 »
S jedne strane ste u pravu, s druge strane neke idiotarije ne želim vidjeti, a npr. komentar s dovoljno dislajkova (10-20, kolko već) se jednostavno ne prikazuje, nešto slično postoji već na nekoliko portala, a i npr. Ispovesti.com.

Previše poziva na piratstvo, homofobno ponašanje itd., tu bi cenzura komentara neukih pojedinaca uz pomoć odgovorne publike bila stvarno dobra stvar.

Odg: Što biste voljeli vidjeti na HCL portalu?
« Odgovori #14 : 25. Listopad, 2017., 21:05 »
Ja bih volio vidjeti, kraj recenzije igre, gumbić kojim mogu tu igru dodati u svoju kolekciju.
Mislim da je danas taj sustva malo kompliciran, i da mnogi ne iskorištavaju tu mogućnost dovoljno, a mogućnost je lijepa i korisna ( svaka čast HCL! ).
 

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9