HCL.HR

Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?

  • 81069 Odgovora
  • 4718586 Hitova
*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #55620 : 10. Rujan, 2010., 20:35 »
al sad kao treba upisat četvrtu, sad je INŽINJEUR


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Đester

  • *****
  • 2126
  • OSOBNI TEKST
Cuando puedo ni siquiera el tabaco, por lo menos voy a ser oblejan,,,,

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #55622 : 10. Rujan, 2010., 20:38 »
Jebote bog pišem neki kurac da bi dobio neki još više random kurac ispred imena. Ja sam ionako na veleučilištu tako da sam kurac, a ne magistar/INŽINJEUR.

Završni rad zvuči kao da imam 15 godina i upisujem se u ljetni kamp Basica. I očito nije završni ako poslije njega još ima diplomski lol.

edit:
kako sam ovno glupog marija, ololo, sad nitko neće vidit njegov link glupi  :approve
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

*

Đester

  • *****
  • 2126
  • OSOBNI TEKST
Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #55623 : 10. Rujan, 2010., 20:40 »
Završni je u smislu da nemoraš nastavit studirat. Te dvije godine zadnje su opšnl, dat će ti nekakav papir sad jel ;(
Cuando puedo ni siquiera el tabaco, por lo menos voy a ser oblejan,,,,

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #55624 : 10. Rujan, 2010., 20:41 »
Ti ideš na filozofski vidim? Fino  :hiha2:
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #55625 : 10. Rujan, 2010., 20:49 »
Završni rad zvuči kao da imam 15 godina i upisujem se u ljetni kamp Basica. I očito nije završni ako poslije njega još ima diplomski lol.

E al ne moraš ti po diplomu. Većini na strojarstvu će završni biti zadnji, odoše van države diplomirat, dao bih bubreg da i ja odem, Njemačka primjerice  :(

Nadam se da ćeš i ti ići vani, obzirom na potencijal zarade u tvojoj djelatnosti negdje vani jel. Aston Martin, ovo ono  :(





"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #55626 : 10. Rujan, 2010., 20:57 »
Ili još bolje....ostat ovdje i radit za van. Teleworking i te spike, to je prava stvar.  :wildboy:

Nego, skinula mi se Mafia 2. Sutra nemam ništa obaveza. Ane e  :hug
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #55627 : 10. Rujan, 2010., 20:58 »
Jab isto van na diplomski.
Al treba para pecto.  :wildboy:

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #55628 : 10. Rujan, 2010., 21:05 »
I preporuka pecto  :wildboy:

osim ako imaš iljadu para, onda ae


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #55629 : 10. Rujan, 2010., 22:33 »
Umirem od dosade, podsvjesno priblizavam cursor /b/ bookmarku  :hiha2:

Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #55630 : 10. Rujan, 2010., 22:38 »
Ne bi li to bilo kontraproduktivno?

Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #55631 : 10. Rujan, 2010., 22:41 »
Na razne nacine, vjerojatno, ali rijesio bih se dosade nakratko. Nodobro, sto da radim veceras :( Mogu sljedece sto bi odudaralo od normale: gledati dune, četati s rendom gikom na msnu, četati s rendom gejmer frendom na msnu, gledati kroz prozor, kurčiti se kulnoscu preko fejzbuka, gledati erejzer heda, slusati rendom glazbu, skidati twin peaks :hiha2:
Rofl, sada sam komplimentirao djevojčine grudi na lastfmu, pa je pobrisala komentar. Senzibilne zene :(
« Zadnja izmjena: 10. Rujan, 2010., 22:48 Rider on the Storm »

Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #55632 : 10. Rujan, 2010., 23:47 »
gledati erejzer heda
ni slučajno.
Skolski primjer pravilno implementirane ironije ilikojikurac? Nevalja?

Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #55633 : 10. Rujan, 2010., 23:47 »
David Lynch.

Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #55634 : 10. Rujan, 2010., 23:50 »
Jebemumater, sada cu ga pogledati samo tako da odnos snaga prevagne u korist erejzerheda  :hiha2:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9