HCL.HR

Automatic transfer from your PayPal account - kasni/problem

  • 2 Odgovora
  • 32230 Hitova
Evo sada je 03.02 i jos nije stigo mail za Automatic transfer from your PayPal account.. tj. jos pare stoje na balance ...

Imam paypal 2.5 mjeseca ... za decembar i januar stigao mi je e mail odma prvog u mjesecu i bile su prebacene pare.. a sad nije takav slucaj..

Jel to mozda zbog toga zato sto sam prva dva mjeseca imo oko 10$ da se prebaci... a sad imam preko 100$ .. !? jel se radi uopste Automatic transfer preko 100$ .. al iskreno radije bih jos cekao ako ce prebacit nego da mi skidaju 5$ .. jer su me vec ogulili kad sam primao pare (jer su bile funte) uzeli oko 7-8$..

DALI JE NEKO IMAO JOS PROBLEMA SA OVIM TJ. DA MU KASNI Automatic transfer.. ?

*

metalni

  • ****
  • 1762
  • Seoski mudrac
    • My Art Gallery
Odg: Automatic transfer from your PayPal account - kasni/problem
« Odgovori #1 : 03. Veljača, 2017., 15:02 »
Ja koristim PP preko 5 godina, i do sada se to desilo svega nekoliko puta.... najviše je to bilo oko 5-6 dana ako se dobro sjećam.
A onda su mislim 2015 ukinuli to besplatno automatsko prebacivanje koje je išlo svakog prvog mjeseca bez obzira na iznos, i uopšte nisam znao da su ga vratili.

Mada, prije par dana sam prebacivao plaću i izbacilo mi je obavjest da sve iznose preko $1000 automatski prebacuju 22. datuma u mjesecu.

Pogledaj malo pravilnik na PP, pa ćeš vidjeti šta i kako.

Odg: Automatic transfer from your PayPal account - kasni/problem
« Odgovori #2 : 03. Veljača, 2017., 18:28 »
Ja koristim PP preko 5 godina, i do sada se to desilo svega nekoliko puta.... najviše je to bilo oko 5-6 dana ako se dobro sjećam.
A onda su mislim 2015 ukinuli to besplatno automatsko prebacivanje koje je išlo svakog prvog mjeseca bez obzira na iznos, i uopšte nisam znao da su ga vratili.

Mada, prije par dana sam prebacivao plaću i izbacilo mi je obavjest da sve iznose preko $1000 automatski prebacuju 22. datuma u mjesecu.

Pogledaj malo pravilnik na PP, pa ćeš vidjeti šta i kako.

Pise da bi trebalo u prva 3 dana u novom mjesecu da se prebaci novac... a prije sam imao nekih po 10-tak dolara i to mi je prebacivalo regularno sad imam preko 100 i nece zasto ne znam... ne vjerujem da je do moje banke mada svasta je moguce ... ako ne bude do ponedeljka prebacilo.. odoh prvo u banku da njih pitam ako ne budu znali odgovor uradit cu withdraw sa provizijom 5$ i to je to ..

Hvala na odgovru

Ako ima jos neko nesto nek pisee :)

______
EDIT : Odgovorili su mi, kao ja imam neki problem sa tim i napisali da moram uraditi rucni withdraw i nakon par minuta stize poruka na mail, primili ste od paypal servisa 5 dolara...
Et dobro sam prosao.. bez provizije..

 :clap:  :clap:  :clap: za paypal
« Zadnja izmjena: 03. Veljača, 2017., 18:54 enchii »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9