HCL.HR

Brzina fucked up

  • 6 Odgovora
  • 2581 Hitova
*

Easy

  • ****
  • 1497
  • disi
Brzina fucked up
« : 26. Lipanj, 2009., 13:54 »
Dakle, borim se s problemom ima već mjesec dana, u biti odkad su mi povećali brzinu ADSLa u t-comu.

Radi se o slijedećem. Imam ruter na koji je spojen moj komp, sestrin laptop i laptop njegnog dečka (laptopi su wireless spojeni). Kad ja skidam neš preko Vuze-a (Azureus jel) sve radi normalno, torrent se skida ok brzinom i net radi normalno. No kad netko od njih dvoje pokrene vuze sve ode u tri pičke materine i meni se torent smanji na 12kb/s maximalno (i kod njih je tolike brzine). Net se uspori i nemoš ni surfat. Čak i msn počne jebat.

Prije je radilo normlano sve, tj. prije neg su povećali brzine. Torrenti su mogli biti upaljeni na oba kompa u isto vrijeme i dalo bi se surfat po netu i sve bi normalno radilo.

Upomoć, već mi nakurac to ide, oni nikak da odustanu i neznam kak im se da skidat torent od 500mb-a 10 dana ono. Tvrdoglavo ko ništ.  :tired:

*

Easy

  • ****
  • 1497
  • disi
Re: Brzina fucked up
« Odgovori #1 : 27. Lipanj, 2009., 14:00 »
I'm still here you know.  :tired:

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Re: Brzina fucked up
« Odgovori #2 : 27. Lipanj, 2009., 14:00 »
čekam neki "smanjuju brzine muslimanima" upad.

*

Easy

  • ****
  • 1497
  • disi
Re: Brzina fucked up
« Odgovori #3 : 27. Lipanj, 2009., 14:04 »
Muslimanima smanjuju brzine.

*

Easy

  • ****
  • 1497
  • disi
Re: Brzina fucked up
« Odgovori #4 : 27. Lipanj, 2009., 14:04 »
I sad prestanite drkat po topicu problem je ozbiljniji.

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Re: Brzina fucked up
« Odgovori #5 : 27. Lipanj, 2009., 14:09 »
Torrenti su mogli biti upaljeni na oba kompa u isto vrijeme i dalo bi se surfat po netu i sve bi normalno radilo.

Kao prvo, ovo gore ti ne vjerujem baš. Dva uTorrenta na jednom routeru i normalno surfanje? teško... edit: ili vuze, štagod

A drugo, ako ti se to sve zblesavilo kad su se mijenjale brzine, očito je u vezi nešto otišlo kvragu, zovi t-com i pitaj... da si mijenjao kakav komad terminalne opreme možda bi ti se i dalo pomoć

edit2: i ono, jebemu mater, kakav si to autoritet, opali im čepu i surfaj jebemu oca

edit3: vidiš li što sam gore učinio  :hiha:
« Zadnja izmjena: 27. Lipanj, 2009., 14:11 Dragster »


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Easy

  • ****
  • 1497
  • disi
Re: Brzina fucked up
« Odgovori #6 : 27. Lipanj, 2009., 14:25 »
 :loludara:

Evo riješio problem. Problem bio u firewallima.  :tired:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9