HCL.HR

Čudan internet problem

  • 4 Odgovora
  • 23344 Hitova
Čudan internet problem
« : 28. Svibanj, 2017., 11:55 »
Pozdrav ljudovi, evo ovako naišao sam tj, imam jedan jako čudan problem.
Naime dok sam na wifi-u znači dok koristim tablet, mobitel, tv i sl. internet mi je sasvim stabilan i sve normalno radi,
ali cim se spojim preko pc-a (fizičke veze) nakon nekih 15-30 minuta me dc-a i uopće se ne pokušava rc. Nakon što router fizički resetiram sve se digne normalno i radi ponovo do sljedećeg dc-a. Pa ako je netko od vas imao kakvih iskustava sa time volio bi da to podijeli samnom. Nisam prčkao po nikakvih postavkama, sistem je win10 i koristim operu kao preglednik. Provider mi je tcom.

LP!

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Čudan internet problem
« Odgovori #1 : 28. Svibanj, 2017., 12:08 »
Jesi probao drugi kabel ili drugi utor u routeru? Recimo prebaci s jedinice na dvojku?
Uvijek je boilji i stabilniji net s kablom, a ne bez njega. Ukoliko ti recimo (dok si na kablu) odspoji računalo, a i dalje imaš net na WiFi onda je samo do računala, kabla ili konektora u routeru.
Istestiraj pa ćemo vidjeti.

Odg: Čudan internet problem
« Odgovori #2 : 28. Svibanj, 2017., 12:17 »
Jesam prebacivao i opet isto, mozda nisam dobro objasnio kako me dc-a. Znači radi sve normalno i onda se ugase sve lampice i samo svijetli power. I to samo dok je pc upaljen, na mobitelu citav dan izdrzi bez dropa.

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Čudan internet problem
« Odgovori #3 : 28. Svibanj, 2017., 12:37 »
Onda zovi T-HT router je pokvaren. Moraju doći i zamjeniti ga.

*

IvanHR

  • **
  • 225
Odg: Čudan internet problem
« Odgovori #4 : 28. Svibanj, 2017., 12:57 »
Onda zovi T-HT router je pokvaren. Moraju doći i zamjeniti ga.
Baš sam htio reći da HT ima tendenciju davanja starih routera,inače se vole izvačit da je to do računala ili zica
@Altair samo oštro sa njima,reci nek pošalju majstore i novi router sa njima  :thumbs:
Victory loves preparation

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9