HCL.HR

Duo Paketi

  • 3 Odgovora
  • 29955 Hitova
Duo Paketi
« : 09. Srpanj, 2016., 18:20 »
Pozdrav svima,

već dosta dugo sam korisnik FLAT interneta i telefona,te sam sa tom kombinacijom zadovoljan jer problema nisam imao nikada.No kako su telefoni sve manje u upotrebi za oko su mi zapeli DUO paketi koji sadrže uslugu FLAT interneta i televizije.Ovim putem molim nekoga za pomoć da mi preporuči DUO uslugu FLAT interneta i televizije(s time da sam kod tv-a zadovoljan općenito i sa osnovnim paketima programa) do nekakvih 230kn mjesečno.

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Duo Paketi
« Odgovori #1 : 09. Srpanj, 2016., 19:02 »
Majstore nisi dao apsolutno nikakve relevantne informacije.
Niti iz koje si države, niti GDJE živiš jer je to jako bitno radi dostupnosti.
Imaš više ISPova, ali najdostupniji na cijelom području RH su ti T-HT i Iskon. Sada je dostupan i VIP, ali je on nešto skuplji jer nije na žici...


Isto tako u većim gradovima su dostupni Amis i Bnet (koji pripadaju istoj grupaciji kao i VIPnet) i imaju dosta dobre ponude.
Od manjih ponuđača ti još ostaju Optima i H1...


Sad sve ovisi o hrpetini detalja. Koju brzinu želiš, koje sve pakete želiš i itd.


U krajnjem slučaju među jeftinijim ponudama za TV ti je i onaj od HPa zvan Evo TV i nije loša spika, a internet uzmeš od nekog ISPa.

Odg: Duo Paketi
« Odgovori #2 : 09. Srpanj, 2016., 19:28 »
Majstore nisi dao apsolutno nikakve relevantne informacije.
Niti iz koje si države, niti GDJE živiš jer je to jako bitno radi dostupnosti.
Imaš više ISPova, ali najdostupniji na cijelom području RH su ti T-HT i Iskon. Sada je dostupan i VIP, ali je on nešto skuplji jer nije na žici...


Isto tako u većim gradovima su dostupni Amis i Bnet (koji pripadaju istoj grupaciji kao i VIPnet) i imaju dosta dobre ponude.
Od manjih ponuđača ti još ostaju Optima i H1...


Sad sve ovisi o hrpetini detalja. Koju brzinu želiš, koje sve pakete želiš i itd.


U krajnjem slučaju među jeftinijim ponudama za TV ti je i onaj od HPa zvan Evo TV i nije loša spika, a internet uzmeš od nekog ISPa.

Ja sam iz Zagreba,trenutno sam kod AMIS telekoma i super sam zadovoljan,no koliko sam vidio 275kuna mjesečno za flat net i osnovni paket TV-a mi je nekako puno.

Što se tiče tog duo paketa želio bih okvirno više od 4mbit brzinu flat neta i osnovni paket tv programa.Proučio sam Evo TV kod njih koliko sam shvatio moraš prvo kupiti ruter za 400kn da bi uopće mogli pružiti uslugu,što je opet trošak.

Gledao sam ISKON i oni nude nekakvih 220kn Duo paket neta i tv-a.Ima li itko sa time iskustva koliko je kvalitetna usluga?

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Duo Paketi
« Odgovori #3 : 09. Srpanj, 2016., 19:35 »
EVO TV nema nikakav router nego reciver, on ne ide preko interneta i možeš ga IZNAJMITI za 15kn mjesečno. Moraš detaljnije čitati, a ne samo proletiti kroz tekst.


Pitanje je što je kod tebe dostupno, najbolje bi bilo navesti adresu ili broj telefona, jer mogu ti preporučiti više toga, ali ne znam je li to kod tebe dostupno.
Možeš okvirno pogledati na kompare KLIK


U Bnetu ti je recimo 239kn internet i TV (osnbovni paket) teško da ćeš jeftinije od tih cijena proći i dobiti neki prošireni paket... To je kod nas trenutno nemoguće... Moraš biti realan i svjestan koliko možeš dobiti za određenu svotu novaca.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9