HCL.HR

ebay carina

  • 18 Odgovora
  • 6277 Hitova
ebay carina
« : 25. Studeni, 2011., 16:34 »
Uzeo bih preko ebeya ove slusalice, bez postarine i sa jednom godinom garancije, dodu oko 60$ a ovdje u hrv su oko 100€
sad me zanima, kada i koliko uzimaju carinu i kako funkcionira ova garancija?

EDIT: Jos pitanje, ima li ikakve razlike u zvuku ako uzmem obicne 3.5jack ili ove USB s kojim dobijem i zvucnu karticu?
« Zadnja izmjena: 25. Studeni, 2011., 16:46 Skitnica »

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: ebay carina
« Odgovori #1 : 25. Studeni, 2011., 17:42 »
lako moguće da će ti proći bez carine, inače naplate 10% carine + 23% PDV-a na cijenu predočenu računom (ispis bankovne transakcije sa vidljivom paypal ili nekom drugom isplatom)

uglavnom, isplati ti se.

ne znam što reći za drugo pitanje, pitaj u hardware-u
« Zadnja izmjena: 25. Studeni, 2011., 17:49 Dragster »


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: ebay carina
« Odgovori #2 : 25. Studeni, 2011., 20:01 »
a mozes mi reci nesto o ovoj "garanciji" ?

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: ebay carina
« Odgovori #3 : 25. Studeni, 2011., 20:21 »
aha, a nezz. ja se automatski oprostim od garancije za išta kupljeno preko ebaya  :wildboy: nemam pojma jel ostvariva garancija u slučaju kvara


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: ebay carina
« Odgovori #4 : 25. Studeni, 2011., 20:29 »
znaci ako me carina uhvati, idem na carinu sa racunom i njima dajem tih 33%, to je oko 100tinjak kuna.
a gdje je carina?  :ementaler:

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: ebay carina
« Odgovori #5 : 25. Studeni, 2011., 20:32 »
U GRADU  :D

nezz, di živiš, pitaj mamu tatu i tako.  :wildboy:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: ebay carina
« Odgovori #6 : 25. Studeni, 2011., 20:34 »
ne vjerujem da u Trogiru ima toga..  :D

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: ebay carina
« Odgovori #7 : 25. Studeni, 2011., 22:29 »
Tate i Mame?  :D

*

Cobalt

  • ****
  • 1006
Odg: ebay carina
« Odgovori #8 : 26. Studeni, 2011., 17:19 »
Odakle vam carine stvari? Ja samo platim item + shipping ako ga ima, i to je to. Tipa uzeo sam bateriju za laptop oko 50$, i to je sav trošak.

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: ebay carina
« Odgovori #9 : 26. Studeni, 2011., 18:55 »
uzeo sam i ja xbox pa nije bilo ekstra troškova. ovisi o, ne znam čemu. kretenima uglavnom.


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: ebay carina
« Odgovori #10 : 26. Studeni, 2011., 21:24 »
onda cu rec prodavacu da napise na paket da je christmas gift i da makne cijenu pa sto bude.
a nitko nezna nista o garanciji?

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: ebay carina
« Odgovori #11 : 26. Studeni, 2011., 23:18 »
kontaktiraj sellera porukom, ako se nitko ovdje ne javi


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Cobalt

  • ****
  • 1006
Odg: ebay carina
« Odgovori #12 : 27. Studeni, 2011., 17:25 »
Price:   US $47.50   
Add to Wish list   
Add to list
Shipping:   FREE Expedited Int'l Shipping

Item location: Guang zhou, China


Nema carine na ovome. Baš sam gledao sa svog profila.

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: ebay carina
« Odgovori #13 : 27. Studeni, 2011., 17:34 »
Ne možeš vidjeti sa svog ebay profila ima li carine.  :wildboy:

Kao što rekoh, xbox realne vrijednosti 1000 kn (s igrama i gamepadima) mi je prošao bez naplate carine/PDV-a, dok sam na kupaće gaće u vrijednosti 340kn (preračunata vrijednost sa ispisa računa gdje je vidljiva paypal isplata) morao platiti 23% PDV-a i 10% carine. Jer je skuplje od 160 kn.

Nisam siguran je li stvar u novo/polovno. Nekako sumnjam da je...


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Cobalt

  • ****
  • 1006
Odg: ebay carina
« Odgovori #14 : 27. Studeni, 2011., 18:23 »
China je u pitanje Dragsteruuuuuu. xD

Ne znam, šta god sam kupovao iz Kine nikada mi nije bila carina, a cijene su varirale do 150$ čak. Iskreno sumnjam, zato sam bio siguran u svojoj rečenici gore. :/ Uzimao sam polovne i nove stvari, isto mi nije bilo carine. Imao sam par kupnji iz UK i Germany, također bez carine, ali su bile sitnice nekakve do 100kn.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9