HCL.HR

H1 Telekom

  • 5 Odgovora
  • 8370 Hitova
H1 Telekom
« : 17. Srpanj, 2014., 23:24 »
Pozz ekipa naime razmisljam u zadnje vrijeme o prelasku na H1 telekom no medjutim cuo sam svasta o njima:da su jeftini,da korisnici imaju malo veci ping od t-com-a npr,da nekim korisnicima mreza zna cesto pucati,a nekima da radi besprijekorno sad me zanima kakva su vasa iskustva zelio bih se stobolje informirati prije prelaska

Odg: H1 Telekom
« Odgovori #1 : 18. Srpanj, 2014., 13:28 »
Po meni su losi ako ti se dogodi neki kvar moras cekat 2-3 tjedna zbog toga sam preso na t com

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: H1 Telekom
« Odgovori #2 : 18. Srpanj, 2014., 13:31 »
Teško smeće su. Nema dana kad mi ne pukne veza i onda moram čekati od 10min do čak 2 sata da oni to srede sami sa sobom.

*

Fuker

  • **
  • 153
Odg: H1 Telekom
« Odgovori #3 : 18. Srpanj, 2014., 14:11 »
H1 je tasko sranje. Je da i t-com ima svojih sranja i idu mi na nerve,al kad usporedim s ostalima jedino je t-com koji je ok i koji ima solidnu ponudu. Susjedi se prebacili pa im nakarikali nekih gluposti stalno ih zovu i na dnevnoj bazi ih pokusavaju sjebat

Sent from my GT-S6500D using Tapatalk 2


*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: H1 Telekom
« Odgovori #4 : 18. Srpanj, 2014., 17:12 »
OK, svatko ima svoje iskustvo, ALI uvijek postoji ali...

1) Ovisi gdje živiš i kakva je općenito infrastruktura koja vodi od centrale do tvoje kuće/zgrade i naravno u kakvom stanju su i tvoje parice...
2) Svaki provider u nekim djelovima HR/grada/kvarta ima problema...
3) Ovisi što sve želiš paketi 3u1 ili 2u1 ili možda samo internet...

Moj susjed ima H1 u Zagrebu i jako je zadovoljan!
Ja sam promijenio HT, prešao na Iskon, skužio da je isto smeće i na kraju otišao na Amis i veza mi uopće ne puca, imam duplo veću brzinu za manju cijenu...

Sa ova 2 sam konstantno imao problema, iako je HTova infrastruktura, iako su me uvjeravali da nikada preko tako starih parica neću imati brzinu veću od 10Mb/s, a ja danas bez problema imam 12Mb/s

Moram napomenuti da osobno ne koristim TV uslugu, a telefon imam samo iz razloga što mi a je isplativije imati, jer je 2u1 paket jeftiniji od samo internet paketa...

Znači prvo odvagni što želiš, što trebaš i prođi susjedstvo i raspitaj se tko u tvojoj neposrednoj okolici koristi H1 uz to da u Amisu imaš (ne znam za ostale) mislim 30 dana "probnog roka", pa ako neke stvari ne valjaju i nisu ispoštovane, možeš besplatno raskinuti s njima i otići dalje

Odg: H1 Telekom
« Odgovori #5 : 24. Srpanj, 2014., 00:27 »
Puno hvala na savijetima i iskustvima,ma zivim u Karlovcu (50 km od zagreba) nije tako veliki grad,ali sto se tice infrastrukture sasvim je uredu sve mislim da nebih smio imati problema zbog mene kao korisnika vec sam godinama na t-com-u bez problema sve radi puno hvala uglavnom na savijetima :piva:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9