HCL.HR

Internet spor... wtf?

  • 9 Odgovora
  • 5738 Hitova
*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Internet spor... wtf?
« : 07. Ožujak, 2012., 12:06 »
Evo, zadnjih par dana sam primjetio da mi se internet strahovito usporio. Najavljivali su nekakvo ubrzanje interneta, i dosli su tu, nesto po stupu kopcali, resetirali net i kad se vratilo - nista. Ne samo da se brzina nije povecala, vec se smanjila. Sad, jel to samo meni ili sta? I po nekim FB stranicama pise da se net usporio :S Koristim T-comov Gigaset SX763, I ne, nitko ne krade internet, cak i kad iskljucim wireless brzina je losa. 4 MB/S je brzina, i znam, kad se gleda download dijeli se sa osam bla bla bla, ali jednostavno se usporio. Siguran sam da su to oni iz T-coma zeznuli, jer su kopcali nesto ovo ono, ostao sam bez koneckije na 2 min pa se vratila. A frendu pak nije bilo neta par dana, pa su mu sve kablove mijenjali i sad mu ide brze nego sta je islo. help pl0x!  :wildboy:  :wildboy:  :wildboy:
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

*

noda

  • *****
  • 3184
Odg: Internet spor... wtf?
« Odgovori #1 : 07. Ožujak, 2012., 14:57 »
I meni je zadnjih dana dosta tromo. Torrenti idu ful brzinom, ali surfanje je koma.

Inače, fulo si podforum.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Internet spor... wtf?
« Odgovori #2 : 07. Ožujak, 2012., 15:21 »
Zifkaj ih i zajebavaj, dok ne poprave. Nekako čisto sumnjam da je do tvog rutera.

*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: Internet spor... wtf?
« Odgovori #3 : 07. Ožujak, 2012., 15:34 »
pa i budem nazvao, a mozda sam fulao podforum, no to je pocelo kad su prckali nesto po stupicu, telefonskom, znate. anyways, mislio sam da je ili do toga, ili routera, jer sam bio siguran da nije software, ispricavam se ljudofi, al ajde, barem nisam jedini  :hihi:
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Internet spor... wtf?
« Odgovori #4 : 07. Ožujak, 2012., 15:39 »
Nemaš problema, javi šta bude...  :ementaler:

Odg: Internet spor... wtf?
« Odgovori #5 : 07. Ožujak, 2012., 20:50 »
I meni se nekak čini da mi ovaj T-comov internet nekak sporije učitava stranice u zadnje vrjeme, a skidanje ide normalno :S
When I get sad, I stop being sad, and be awesome instead... True story !

*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: Internet spor... wtf?
« Odgovori #6 : 08. Ožujak, 2012., 10:18 »
Pa da, no meni i skidanje nekad ide sporo...
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

Odg: Internet spor... wtf?
« Odgovori #7 : 17. Ožujak, 2012., 02:27 »
da tako je svima... ja sam na optimi i isto mi se sranje događa uz jos njihove generalne kvarove pa cesto nemam neta po sat-dva....
a bas vcrs upalim mozzilu i ... kad sranje ulazi mi direktno u router i trazi da upisem podatke za pristup netu... sta sam morao samo 1. put kad sam uzeo  internet ugl. ... upisem user name i password kliknem SAVE/APPLY ... kad ono nista i jbg morao sam njih zvat u 1:50 u jutro da mi sifru promjene... teska sranja s ovim netom i to mi je sumnjivo.....hmmmm špijaju nas.. :D  :chair:

Odg: Internet spor... wtf?
« Odgovori #8 : 17. Ožujak, 2012., 02:28 »
Pa da, no meni i skidanje nekad ide sporo...

pa dobro to opet ovisi i do torrenta ...

*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: Internet spor... wtf?
« Odgovori #9 : 17. Ožujak, 2012., 15:04 »
Pa da, no meni i skidanje nekad ide sporo...

pa dobro to opet ovisi i do torrenta ...
ma sad je sve normalno...
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9