HCL.HR

Internet zarada?

  • 24 Odgovora
  • 68337 Hitova
Internet zarada?
« : 05. Siječanj, 2015., 17:38 »
Pozdrav ekipa!

Da li znate i da li itko zarađuje putem interneta? Danas sam malo istrazivao i dosao do nekih informacija o par stranica pa me zanima da li ste čuli o njima? Riječ je o PaidVerts, DigAdz te Marketagent, te PaidViewPoint, s tim da su ove dvije zadnje vezane za online anketiranje ( placanje po anketama) dok su prve dvije PTC ( valjda Paid to click, nisam siguran) :)

Registrirao sam se na spomenute stranice i krenio danas s tim, svjestan da treba dosta klikanja i dugo vremena, ali tvrde da se profit moze ostvariti narocito na ovom PaidVerts, pošto sam na ostalim forumima naišao na pohvale za taj program. Inače još uvijek sam skeptičan jer to ide uz naš mentalitet, ali pošto je sve u potpunosti free, odlučio sam probati jer nemam šta izgubiti osim vremena, tako da dok igram FM 2015 povremeno alt tab kliknem na reklamu i dobije se koji cent...

Potonji tekst sam kopirao s jednog foruma gdje čovjek objašnjava o čemu se tu radi, meni se nije dalo pisati :)

PaidVerts je PTC, ali ne običan PTC

Prije ulaska na reklamu kao captcha se upisuje tekst koji je advertiser upisao te se time povećava vrijednost posjeta (jer se sazna nešto o stranici i prije posjeta na nju samu)

Cijena 50 posjeta od 30 sekundi je 1$ dakle stranica ima marginu 0.02$ po posjetu, no ne izdaju se svima takve reklame i ovdje postaje zanimljivo

Dakle recimo da sada netko uplati 100$ u reklame

Od tih 100$ neće se izdati 5000 posjeta od 0.02$ nego će se izdati nešto tipa (bubam vrijednosti, no shvatiti ćete poantu)

1 reklama - 20$
1 reklama - 10$
10 reklama - 1$
100 reklama - 0.1$
1000 reklama - 0.02$
1000 reklama - 0.008$
1000 reklama -0.005$
1000 - 0.001$
889 - 0.0005$

vrijednosti sam bubnuo, no shvaćate poantu gdje se margina na razdjeli na velike i male reklame

Tvrtka i dalje ima profit jer profit buba na svim reklamama koje izda ispod 0.02$ a taj profit se podjeli većim investitorima u obliku većih reklama

Kako se određuje tko dobiva kakve reklame?

Postoji 9 grupa poredanih po količini BAPa kojeg posjedujute (što je BAP ću objasniti ispod)

Grupe idu ovako


1.)100 to 1600 BAPa
2.)1600 to 6400 BAPa
3.)6400 to 12000 BAPa
4.)12000 to 24000 BAPa
5.)24k to 48k BAPa
6.)48k to 96k BAPa
7.)96k to 180k BAPa
8.)180k to 360k BAPa
9.)360k to 720k BAPa
10.)720k to 1.5m BAPa
11.)1.5m to 3m BAPa
12.)3m to 6m BAPa
13.)6m and up BAPa

U što ste većoj grupi to ćete veće reklame dobivati, stranica također ubire profit na nadogradnjama korisnika i kupovini ad filetera (košta 10$ i njima možete blokirati reklame niske vrijednosti)

Ja trenutno imam 79 000 BAPa i redovno dobivam reklame vrijednosti preko 1$, moj sponzor ima oko 1m BAPa skoro svaki dan dobiva reklame preko 10$, svako malo mi šalje SCove

http://i.imgur.com/OiKf2IA.png

hehe, evo tokom pisanja članka sam ovo dobio
http://i.imgur.com/TFzRwyo.png

E sad, što je BAP?

BAP dobivate ili gledanjem posebnih BAP reklama (svaka daje 50 BAPa) ili kupovinom reklama, za svaki 1$ koji uložite u kupovinu reklama dobijete 3100 BAPa a svaki BAP se translatira u 0.0005$ vrijednosti u reklama, dakle za svaki 1$ koji uložite dobiti ćete 1.55$ u reklamama
Recimo da imate 10 000 BAPa, to vrijedi 10 000 * 0.0005 = 5$ , tu vrijednost možete dobiti u obliku jedne reklame od 10$ ili u obliku 100 reklama od 1$
Što ste u većoj grupi to ćete veće reklame dobivati

Em zarađujete em možete reklamirati neku svoju stranicu hehe

Možete krenuti besplatno klikanjem tih BAP reklama (na koje stranica također ubire profit jer ih ništa ne koštaju) ali više se isplati odmah uplatiti jer za 1$ dobijete 3100 BAPa a za isti iznos bi morali odgledati 62 BAP reklame

Također čim skupite 2500 BAPa možete se nadograditi čime dobivate prioritet na reciklirane reklame (nadogradnja košta 0.05$)

Grupe su bitne, u početku ćete vi biti stup sistema klikajući reklame male vrijednosti tj. donoseći profit svima ostalima, kada pređete par BAP skupina dobivati ćete reklame veće vrijednosti
Zasad sam jako zadovoljan stranicom, kupujem reklame za probux i dobio sam referrala koji svaki dan otklika sve reklame hehe

a na svaki $ uplaćen dobijem 1.55$ natrag


Također ako vam se izda reklama od 1$ ona vrijedi točno (1/0.0005= 2000 BAPa) i taj BAP će vam biti skinut s računa!
Nije bitno jer s tim 1$ kupite novu reklamu i dobijete 3100 BAPa

Zbog takvog sistema osim običnih advertisera kao na drugim PTCovima svi kupuju reklame tako da reklama uvijek ima, uvijek ima nešto za klikati...

Zanimaju me vaša mišljenja, savjeti iskustva, ako imate kakva pitanja pišite...
Linkovi na stranice su refferal linkovi, znači idu preko mene, jer sve te stranice izgleda tako funkcioniraju...

Unaprijed hvala na odgovorima i slično :)


PaidVerts: https://www.paidverts.com/ref/NinjaMikey
PaidViewPoints: http://paidviewpoint.com/?r=iv6ph8

Odg: Internet zarada?
« Odgovori #1 : 05. Siječanj, 2015., 19:21 »
 BAP grupe nisi sve napisao.

Vecina posta samo kopirana sa Forum.hr it teme moga prijatelja. http://www.forum.hr/showthread.php?t=827628
Slike također nisu tvoje.
Ovo je forum o igrama te mislim da ovdje neces naci referale.
 
Svakodnevno palim bojler i izmišljam toplu vodu.

Odg: Internet zarada?
« Odgovori #2 : 05. Siječanj, 2015., 20:30 »
Napisao sam da sam prekopirao od nekog drugog, i da u pravu s forum.hr... također nisam ni rekao da sam ovdje dosao po referale vec da pitam da li netko ima iskustva s tim, tako da se ispričavam ako je ovo netko krivo protumačio...

*

StootS

  • **
  • 185
    • Mudre misli, izreke, citati, aforizmi...
Odg: Internet zarada?
« Odgovori #3 : 17. Siječanj, 2015., 21:09 »
to vrijeme koje si utrosio na "istrazivanje" bolje da si iskoristio na trazenje posla i da vidis para wooohoooooo

Odg: Internet zarada?
« Odgovori #4 : 18. Siječanj, 2015., 11:28 »
Nema kruha bez motike. Čim prije to shvatite, manje ćete vremena trošiti na gluposti kao što su zarada klikanjem ili referal linkovima.

Na taj ili sličan način profit mogu ostvariti eventualno veliki portali koji svoje postove objavljuju preko AdFly-ja i ostalih stranica koje plaćaju 0,001 cent po kliku. Na 10000 klikova po postu i 20 postova dnevno, možda da. Ali i takvi će jednom prestati s time jer će im se smanjiti posjećenost baš zbog toga.
Bought a new boomerang. Can't throw away my old one.

*

davis90

  • n00b
  • 1
    • Igrice oblacenja
Odg: Internet zarada?
« Odgovori #5 : 17. Veljača, 2015., 12:22 »
Pozdrav ekipa!

Da li znate i da li itko zarađuje putem interneta? Danas sam malo istrazivao i dosao do nekih informacija o par stranica pa me zanima da li ste čuli o njima? Riječ je o PaidVerts, DigAdz te Marketagent, te PaidViewPoint, s tim da su ove dvije zadnje vezane za online anketiranje ( placanje po anketama) dok su prve dvije PTC ( valjda Paid to click, nisam siguran) :)

Registrirao sam se na spomenute stranice i krenio danas s tim, svjestan da treba dosta klikanja i dugo vremena, ali tvrde da se profit moze ostvariti narocito na ovom PaidVerts, pošto sam na ostalim forumima naišao na pohvale za taj program. Inače još uvijek sam skeptičan jer to ide uz naš mentalitet, ali pošto je sve u potpunosti free, odlučio sam probati jer nemam šta izgubiti osim vremena, tako da dok igram FM 2015 povremeno alt tab kliknem na reklamu i dobije se koji cent...

Potonji tekst sam kopirao s jednog foruma gdje čovjek objašnjava o čemu se tu radi, meni se nije dalo pisati :)

PaidVerts je PTC, ali ne običan PTC

Prije ulaska na reklamu kao captcha se upisuje tekst koji je advertiser upisao te se time povećava vrijednost posjeta (jer se sazna nešto o stranici i prije posjeta na nju samu)

Cijena 50 posjeta od 30 sekundi je 1$ dakle stranica ima marginu 0.02$ po posjetu, no ne izdaju se svima takve reklame i ovdje postaje zanimljivo

Dakle recimo da sada netko uplati 100$ u reklame

Od tih 100$ neće se izdati 5000 posjeta od 0.02$ nego će se izdati nešto tipa (bubam vrijednosti, no shvatiti ćete poantu)

1 reklama - 20$
1 reklama - 10$
10 reklama - 1$
100 reklama - 0.1$
1000 reklama - 0.02$
1000 reklama - 0.008$
1000 reklama -0.005$
1000 - 0.001$
889 - 0.0005$

vrijednosti sam bubnuo, no shvaćate poantu gdje se margina na razdjeli na velike i male reklame

Tvrtka i dalje ima profit jer profit buba na svim reklamama koje izda ispod 0.02$ a taj profit se podjeli većim investitorima u obliku većih reklama

Kako se određuje tko dobiva kakve reklame?

Postoji 9 grupa poredanih po količini BAPa kojeg posjedujute (što je BAP ću objasniti ispod)

Grupe idu ovako


1.)100 to 1600 BAPa
2.)1600 to 6400 BAPa
3.)6400 to 12000 BAPa
4.)12000 to 24000 BAPa
5.)24k to 48k BAPa
6.)48k to 96k BAPa
7.)96k to 180k BAPa
8.)180k to 360k BAPa
9.)360k to 720k BAPa
10.)720k to 1.5m BAPa
11.)1.5m to 3m BAPa
12.)3m to 6m BAPa
13.)6m and up BAPa

U što ste većoj grupi to ćete veće reklame dobivati, stranica također ubire profit na nadogradnjama korisnika i kupovini ad filetera (košta 10$ i njima možete blokirati reklame niske vrijednosti)

Ja trenutno imam 79 000 BAPa i redovno dobivam reklame vrijednosti preko 1$, moj sponzor ima oko 1m BAPa skoro svaki dan dobiva reklame preko 10$, svako malo mi šalje SCove

http://i.imgur.com/OiKf2IA.png

hehe, evo tokom pisanja članka sam ovo dobio
http://i.imgur.com/TFzRwyo.png

E sad, što je BAP?

BAP dobivate ili gledanjem posebnih BAP reklama (svaka daje 50 BAPa) ili kupovinom reklama, za svaki 1$ koji uložite u kupovinu reklama dobijete 3100 BAPa a svaki BAP se translatira u 0.0005$ vrijednosti u reklama, dakle za svaki 1$ koji uložite dobiti ćete 1.55$ u reklamama
Recimo da imate 10 000 BAPa, to vrijedi 10 000 * 0.0005 = 5$ , tu vrijednost možete dobiti u obliku jedne reklame od 10$ ili u obliku 100 reklama od 1$
Što ste u većoj grupi to ćete veće reklame dobivati

Em zarađujete em možete reklamirati neku svoju stranicu hehe

Možete krenuti besplatno klikanjem tih BAP reklama (na koje stranica također ubire profit jer ih ništa ne koštaju) ali više se isplati odmah uplatiti jer za 1$ dobijete 3100 BAPa a za isti iznos bi morali odgledati 62 BAP reklame

Također čim skupite 2500 BAPa možete se nadograditi čime dobivate prioritet na reciklirane reklame (nadogradnja košta 0.05$)

Grupe su bitne, u početku ćete vi biti stup sistema klikajući reklame male vrijednosti tj. donoseći profit svima ostalima, kada pređete par BAP skupina dobivati ćete reklame veće vrijednosti
Zasad sam jako zadovoljan stranicom, kupujem reklame za probux i dobio sam referrala koji svaki dan otklika sve reklame hehe

a na svaki $ uplaćen dobijem 1.55$ natrag


Također ako vam se izda reklama od 1$ ona vrijedi točno (1/0.0005= 2000 BAPa) i taj BAP će vam biti skinut s računa!
Nije bitno jer s tim 1$ kupite novu reklamu i dobijete 3100 BAPa

Zbog takvog sistema osim običnih advertisera kao na drugim PTCovima svi kupuju reklame tako da reklama uvijek ima, uvijek ima nešto za klikati...

Zanimaju me vaša mišljenja, savjeti iskustva, ako imate kakva pitanja pišite...
Linkovi na stranice su refferal linkovi, znači idu preko mene, jer sve te stranice izgleda tako funkcioniraju...

Unaprijed hvala na odgovorima i slično :)


PaidVerts: https://www.paidverts.com/ref/NinjaMikey
PaidViewPoints: http://paidviewpoint.com/?r=iv6ph8

To su sve gluposti.Zaradjivanje je sitno i moras pola dana da provedes da klikces,glupo.Najbolje je adsense autopilot.Odradis ga jednom i pustis ga da ti zaradjuje novce :)

*

skipp

  • **
  • 432
    • NuttyGamer
Odg: Internet zarada?
« Odgovori #6 : 17. Veljača, 2015., 14:17 »
Kao što je rečeno - nema kruva bez mot'ke.

Nikakve čarobne internet zarade ne postoje ako se ne misliš primit posla. Čak ni adsense ne generira nikakvu značajnu količinu novaca. Primjer - svojevremeno sam bio admin portala sa 1000-1500 unique posjeta dnevno. I osim što sam usro portal s google reklamama, dobio sam možda par sto kuna mjesečno. Za tu lovu sam mogo uzet bilo kojeg člana sa foruma tog portala i za tih par sto kuna mu izreklamirat firmu umjesto glupih google reklama koje u današnje vrijeme 99% ljudi ignorira + adblock niti ne prikaže.

Referal programe zaboravite osim ako nemate jako posjećenu stranicu sa dedicated recenzijama. Ovo znam provjereno da funkcionira jer se frend tim bavi i ekšuli dečko zaradi plaću. Al isto tako - frajer 8h dnevno piše recenzije za razno razne proizvode sa amazona i ebaya.

Sve ostalo generira beskonačno manje novaca od uloženog vremena. Osim ako vas 3 dolara mjesečno ne veseli.... 3 dolara koja ne možete izvući vani jer će vam više provizije uzet nego isplatiti

*

borisxy

  • n00b
  • 4
Odg: Internet zarada?
« Odgovori #7 : 15. Kolovoz, 2015., 19:35 »
Evo da malo i ja prokomentiram ovo.

Da li je moguće zaraditi na internetu?

Moguće je naravno, ali pitanje što netko podrazumjeva pod zaradom?

Kako navodi kolega forumaš 3 $ naravno da nije zarada. No može se daleko više. Ali nije tu samo klikanje u igri. Morate imati referale inače ništa. Ok ne morate  imati stotine već nekoliko referala na nekim stranicama drastično mijenja stvar, kao recimo na trafficmonoonu.

Na nekim stranicama možete na mjesečnoj bazi zaraditi i desetine dolara bez referala rješavajući kratke mini jobove - taskove.

Isto tako ako nanjušite dobar program možete naći dosta referala i dovoljno da zaživi 2-3 mjeseca dignut ćete pare.

Evo baš sam nedavno ušao u stranicu koja daje 10 $ poklon, i tako uvjek ima nekih akcija. Pratim jedan dobar strani forum tako da uglavnom dobro pogodim i poprilično sam zadovoljan.

Must have je neki web ili dobar blog gdje ćete raditi prezentacije, recenzije, opise poslova na pojedinim stranicama, i tako ćete moći doći do solidne zarade.

Ako nekoga stvarno ovo ozbiljno zanima i zadovoljan je sa recimo za početak 30-40 $ na mjesec dok se ne uigra slobodno se javi na pm...
« Zadnja izmjena: 15. Kolovoz, 2015., 19:40 borisxy »

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Internet zarada?
« Odgovori #8 : 15. Kolovoz, 2015., 19:57 »
Dobro došao na forum.
Nadam se da se nisi došao samo reklamirat i odgovarati na temu staru pola godine.
Ako je internet zarada tako laka, zašto onda svi to ne rade i ne kupuju si igre ili neke druge stvari za tu lovu mjesečno?!?

*

borisxy

  • n00b
  • 4
Odg: Internet zarada?
« Odgovori #9 : 15. Kolovoz, 2015., 20:03 »
Hvala!

Nisam se došao reklamirati, niti sam pokušavao stavljati ref.linkove jer mi zarada ne ovisi toliko o tome.

Zasigurno da ću se pojaviti i na drugim temama, ali pošto se ovime bavim htio sam ipak dati doprinos ovoj temi. Mislim da ovakva tema treba imati više konstruktivnih postova. Jer na internetu se doista može zaraditi. Osobno koristim dosta baš tu istu zaradu pa kupujem neke stvari sa ebaya. Mogao bih i igre, ali prvo moram pogledati što mi laptop može vrtjeti hehe...

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Internet zarada?
« Odgovori #10 : 15. Kolovoz, 2015., 20:05 »
Ako možeš ostaviti konstruktivan post s uputama, ali bez ref. linkova, slobodno onda svima objavi što i kako.
Jer ovo s pm i s novim čovjekom na forumu stvara skeptičnost kod naših članova.

*

borisxy

  • n00b
  • 4
Odg: Internet zarada?
« Odgovori #11 : 15. Kolovoz, 2015., 20:41 »
Ok budem onda tako, nisam imao loše namjere mislio sam jednostavno uputiti na moj blog da ne pišem puno!

Ali budem po savjetu ovdje sve tj koliko mi vrijeme i volja dozvole jer doista danima bih mogao o tome. Naravno dugoročno gledano primite se web dizajna, programiranja, obrade slike i videa, blogiranja. Takve stvari kada naučite moći ćete konkurirati na freelance stranicama...

Ali za to treba vremena i ne možete odmah konkurirati - svaki početak je težak. Zato možete početi raditi jednostavnije poslove. Radi se o CrowdFlower taskovima na dvije popularne i poznate stranice. Radi se o neobux i clixsense stranici. Te stranice su već osmu godinu online. To dovoljno govori o njima.

Počele su kao klasične bux stranice koje su ona shema klikanje na reklame. Mnogo je takvih naravno propalo. Puno je prijevara.

Dakle taskovi omogućuju da i bez dovođenja referala zarađujete neke iznose.

O kakvim ciframa možemo govoriti?

Pa iskreno naravno da su to relativno mali iznosi s obzirom na neke real life satnice, ali opet u usporedbi sa par centi dnevno koje možete zaraditi na klasičnim ptc stranicama osjetno veća zarada. Naravno nije poanta raditi taskove po cijele dane - to bi bilo gubljenje vremena. Znači ono uzmete si cca 1 sat i rješavate ih. Time ćete popraviti svakako i znaje iz engleskog jezika, poboljšati brzinu i točnost.

Na dnevnoj bazi možemo govoriti o 1-2 $ po stranici, ali ima ljudi i sa većim iznosima. Nije to neki novac za sat-dva posla, ali opet kažem u usporedbi s klasičnim ptc stranicama to je ipak recimo u namanjem slučaju 50 tak $ što više nije zanemarivo za neki večernji hobi. A može postati i više s vremenom.

Glavna stvar je da u počecima imate mali broj zadataka na raspolaganju ali kako napredujete dobivajući 3 levela na kraju ćete imati hrpu zadataka na raspolaganju. Morate paziti na postotak točnosti koji mora biti iznad 80 % najmanje.

Počinjete tako da nakon što ste se registrirali na neobux i / ili clixsense, dodatno se posebno registrirate na crowdflower. Glavni je uvjet da isti zadatak ne možete raditi na obje stranice, ali možete kombinirati jer nisu iste cijene po zadatku.

Imate i offere gdje uglavnom je zadatak uključiti se u neku igru i tu je cijena po zadatku osjetno veća ali ne funkcionira savršeno i ponekad ne plate, ponekad nakon support ticketa plate i tako. Tu su cijene 20-50 centi po zadatku i tu je moguća osjetno veća zarada.

E sad vratimo se taskovima. Cijena varira ali uzmimo da većina taskova se kreće u prosjeku 5-10 centi. Izgleda malo ali opet je to puno više od 0.001 ili eventualno po koja reklama od 0.01 $.

Na tim stranciama imate i reklame, a na clixsense i clixgrid igru, pa i tu možete nešto sitno usićariti.

O čemu su taskovi?

Ima tu svega, koliko se sjećam u samim počecima su taskovi bili o blogovima, pronalazite odgovor da li ponuđeni odgovor valja o autoru bloga, odgovarate da li je neki tekst post na blogu ili website, da li se određene osobe spominju u blogu, kasnije dolaze obrade nekih računa tj prepisujete neke ključne podatke, zatim odgovarate da li na određenim stranicama postoji adult sadržaj ili ne, prepisujete podatke sa starih dokumenata, prepisujete podatke sa ebay i amazon paketa, tražite neke podatke sa fb profila, tražite službene stranice restorana, raznih poduzeća pa prepisujete neke podatke, doista ima puno varijacija na tu temu.

Eto to bi bilo to za početak pa koga zanima neka proba, može i upisati u google: provjerene ptc stranice crowdflower taskovi - pa ce mu izbaciti dosta dobrih blogova i stranica o tome.

I na kraju priče o taskovima imate na clixsense stranici još  i dodatni bonus ukoliko izvršite neke uvjete koji seže i do 16 %. a na neobuxu je fiksan i iznosi 12 % bez ikakvih uvjeta.

Eto nadam se da je ovo sad ok, nisam uvaljivao nikakve linkove.

I da za kraj imate dobre strane forume pa tamo dosta pratim. Recimo znaju neke stranice kad budu u prelaunch fazi dati neke bonuse pa se skupi i nešto referala. To tamo gdje nema taskova. Ali taskovi definitivno najbolja stvar na ovakvim stranicama.

*

Terox

  • ***
  • 650
    • Planet Minecraft-TeroXCro
Odg: Internet zarada?
« Odgovori #12 : 16. Kolovoz, 2015., 08:07 »
Koliko ja znam jedini način zarade preko interneta je preko sponzorskih tvrtki na You Tube (kao što pewdiepie ubire novac za vrištanje) ,ili objavljivanjem nećega što će ljudi puno skidati i to povezivat sa linkovima na Adfocusu ili još bolje na ADFly.
Evo recimo primjer.

Ja sam Minecraft graditelj i objavljujem svoje mape na planet minecraft tamo se natjećem i aktivan sam,trenutačno sam 17 level,kada dođem na 20 level Planet Minecraft mi dopušta da
povezujem svoje download linkove na AdFly, sa svakih 10000 posjeta dobijam nekoliko dolara,znači budući da ja radim projekte neću puno zaraditi od toga,ali kada dođem na level 20
radit ću texture što daje puno više downloada,a i poslije modove koji donose po i 10 dolara tjedno,a stime mogu zarađivat za igre,ali ako neko kaže da je to isto kao i navedeno gore nije zato jer ako si na you tube potrošio si svoje vrijeme imaš stil i tako to,a ako kao ja objavljuješ nešto kao projekt i ostale stvari opet si utrošio masu vremena na njih.

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Internet zarada?
« Odgovori #13 : 16. Kolovoz, 2015., 09:15 »
Ako si sposoban zaradit ces, ako nisi nece ti ni bog pomoc.

*

borisxy

  • n00b
  • 4
Odg: Internet zarada?
« Odgovori #14 : 16. Kolovoz, 2015., 10:47 »
Ima jako puno vrsta zarade. Na nekim stvarima možeš odmah zarađivati po malo, a na nekima ozbiljniji novac ali treba vremena.

Slažem se oko youtubea ali treba vremena.

Mislim da ne treba biti pohlepan i treba uzeti svaki dolar koji se može uzeti.

Svatko bira na koji način će uzeti novac. Ovdje smo da raspravljamo, navedemo mane, prednosti, iskustva.

Neki jako dobro zarađuju na recimo adsenseu, fb, na skraćenim linkovima...

Ima tu svega, ali nije svaki posao za svakoga, netko se u nečemu nađe, a netko s vremenom se prebaci na drugu vrstu zarade.

Važno je samo objasniti ljudima da internet zarada nije tabu, bauk - ona postoji, samo nije jednostavna, ima prijevara ali i pouzdanih stvari.

Treba istraživati, učiti, pokušavati.

Malo kada pogledamo to je kod nas još uvijek slabo, član sam i nekih stranih foruma - tamo je to nešto jako popularno i jako puno stvari možete naučiti i dobiti važne informacije.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9