HCL.HR

Internet Zarada

  • 5 Odgovora
  • 2612 Hitova
*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Internet Zarada
« : 14. Studeni, 2007., 17:55 »
http://www.hr-program.com/index.html?gclid=CLSnnebk3I8CFQtHZwodmUvlbA

zanimljiva stvar...potakla me da otvorim ovu temu..planiram s frendom upustiti se u ovo, da vidm kako je ovo....
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Re: Internet Zarada
« Odgovori #1 : 14. Studeni, 2007., 18:13 »
Ozbiljno?  :ave:

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Re: Internet Zarada
« Odgovori #2 : 14. Studeni, 2007., 20:05 »
HAHAHAHAHHAHAHAHAHAAAA

:ave: :ave: :ave: :ave:





Naravno da je bogatiji lik za par milijuna kad prodaje knjigu ekipi željnoj brze zarade.
Izbjegavaj to. 
 :tired:

Edit:
Citat:
Mene, zarada od  prodaje ove knjige ni najmanje ne zanima, taj sitni iznos koja je prodajna cijena eKnjige ja zaradim za 10-tak minuta, preko noći spavajući.
:tired: :tired:
« Zadnja izmjena: 14. Studeni, 2007., 20:07 Facaa »
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Re: Internet Zarada
« Odgovori #3 : 14. Studeni, 2007., 20:18 »
ovo ti je inače prevara tak da nemoj ni pokušavat
ja sam dost procavao takve stvari i skuzil da jednostavno nema lake zarade preko noći..
škola+faks i hrbaj na poslu
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Re: Internet Zarada
« Odgovori #4 : 14. Studeni, 2007., 20:31 »
Kada sam rekao u ovo, mislio sam na ovakav neki projekt, koji bi donio novca,  zato i pitam vas...

Blaster, radim ja ovako i kada sam u školi, idem raditi u poslovni prostor i tako, pa nije nikakav problem što se tiče posla i to

nego me zanimalo ovako nešto
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Re: Internet Zarada
« Odgovori #5 : 14. Studeni, 2007., 20:47 »
uglavnom su ti svi na istu foru
onak, svugdje moras ulazit neke "sitne" novce da bi napredovao i to al ti nitko ne garantira zaradu..
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9