HCL.HR

Internetovi za laptopove

  • 5 Odgovora
  • 2377 Hitova
*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Internetovi za laptopove
« : 30. Svibanj, 2012., 23:26 »
Stari želi bit spojen na internetove kad nosi laptop bilo gdje, jej. Je da se danas na dosta mjesta hvata besplatni wajrles, al svejedno, biznis i to. Pretpostavljam da je to još na onu šemu sa stickom koju imaju raznolike tvrtke na TELEKOMUNIKACIJSKOM tržištu. Valjda ima netko iskustva da zna reć šta je najbolje i najpovoljnije. Zahvaljujem.

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: Internetovi za laptopove
« Odgovori #1 : 31. Svibanj, 2012., 07:08 »
a da li ti stari putuje izvan HR na poslovne sastane...?

ako ne, odaberi bilo kojeg operatera, po mogućnosti sa što boljim protokom podataka, ja mislim da HT i VIP tu prednjače

*

noda

  • *****
  • 3184
Odg: Internetovi za laptopove
« Odgovori #2 : 31. Svibanj, 2012., 09:57 »
Ja sam si na iphonu aktivirao internet opciju S (HT) za 20kn mjesečno i imam 150MB net ful brzinom koja je moguća, a nakon kaj se to potroši se spušta na 64kbps ali je flat.
Na iphonu napravim hotspot i na laptopu net radi savršeno (naravno tam di ima signala).

Za usb stickove ne znam kakva je ponuda, ali čisto radi signala bi uzimao t-mobile ili vip. Mislim da ima polovnih tih stickova za kupit po 50kn sa karticom, al velim, ne znam kakva je ponuda novih.

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: Internetovi za laptopove
« Odgovori #3 : 31. Svibanj, 2012., 10:04 »
ja mislim da i novi usb nisu skupi, jer ih daju uz ugovor većinom operateri

*

HaZz

  • **
  • 475
  • \o/
Odg: Internetovi za laptopove
« Odgovori #4 : 01. Lipanj, 2012., 15:01 »
http://www.t-mobile.hr/2/20-10-08-30-00.asp


tu ti pise ugl.

preporuka mobile net L, nakon 3 gige se spušta brzina na 64kbps, usb stick imas solidan za 150 kuna.
ovisi o potrebama, može i uzet jefitniji mobile net M, gdje se nakon gige spušta brzina.

i tak.

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Odg: Internetovi za laptopove
« Odgovori #5 : 01. Lipanj, 2012., 16:51 »
Ako ima laptop s integrniranim 3g modulom onda mu ni ne treba stick, samo izvadi karticu iz tog sticka i ubaci ga u 3g modul unutar laptopa i radi.

Inace da, iphone + tethering gg

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9