HCL.HR

Ističe T-com ugovor...

  • 14 Odgovora
  • 6561 Hitova
*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Ističe T-com ugovor...
« : 31. Svibanj, 2010., 20:03 »
Za par dana trebao bi isteći ugovor s t-com-om... Da produžim?

Mislim zadovoljan sam uslugom, štajaznam, uvijek ima interneta  :wildboy:

Može li jeftinije negdje, nešto?


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: Ističe T-com ugovor...
« Odgovori #1 : 31. Svibanj, 2010., 20:10 »
Net ti ne puca? Meni puca. Desetak puta dnevno minimalno.  :(
Al može jeftinije. Optima ti je jeftinija, a sasvim u redu sve (imam u Bjelovaru).

Isto tako, imaš na Iskonu one CARNet pakete ultrajeftine. Nešto u stilu do 5 mbit flat (kolko ti linija podržava) za 100 kn. Al ne mogu nać cjenik na njihovoj stranici sad.
S druge strane, Syzy je nedavno spominjao nešto da to ne valja jer se sve spaja preko jedne internet linije (telefon je VoIP), pa ti brzina i nije tak dobra ako hoćeš istovremeno pričati na telefon, surfati i gledati TV (ako uzmeš TRIO paket).

Nešto slično ima i kod Metroneta, al ne znam točno što oni imaju.

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Ističe T-com ugovor...
« Odgovori #2 : 31. Svibanj, 2010., 20:20 »
Ne puca, mislim ja sam prezadovoljan s t-comom, ne pamtim ikakve probleme s internetima (osim torrenta koje sam rešio  :hiha: )

a voliob' nešto jeftinije jer je dogovor da ja plaćam internete.  :wildboy: i zasad je ok, 160kn na mesec, flat, osnovna brzina...

TV me ne zanima...

progooglat ću malo



"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

noda

  • *****
  • 3184
Odg: Ističe T-com ugovor...
« Odgovori #3 : 01. Lipanj, 2010., 18:38 »
Mislim da ti se ne isplati jebavanje za tih 10-20kn kolko ušparaš. imo

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Ističe T-com ugovor...
« Odgovori #4 : 01. Lipanj, 2010., 18:57 »
Jebavao sam se ja i za manje.  ;)

Ups  :(

Vidjet ću sutra na faksu imam li kakva prava za neki jeftini fletić. Ako nema niš jeftinije ostat ću na T-comu.


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: Ističe T-com ugovor...
« Odgovori #5 : 01. Lipanj, 2010., 19:06 »
Mislim da ti se ne isplati jebavanje za tih 10-20kn kolko ušparaš. imo

Ako na Iskon DUO Carnetu telefon i do 5 Mbita flat rate internet plaća 100 kn, razlika je 60 kn.
60 kn mjesečno je dosta. Pogotovo za studenta.

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Ističe T-com ugovor...
« Odgovori #6 : 01. Lipanj, 2010., 19:38 »
i da je 10-20 kuna manje uzimam.

Veći je problem dostupnost signala, kojeg nemam ni za iskon ni za optimu, primjerice  :(



"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

lefty

  • **
  • 195
  • Everybody lies.
    • http://www.csf-cro.net
Odg: Ističe T-com ugovor...
« Odgovori #7 : 01. Lipanj, 2010., 19:58 »
Mislim da ti se ne isplati jebavanje za tih 10-20kn kolko ušparaš. imo

isplativije je puno vise od kojih 10-20 min, em ustedis novce, a bogami i zivce

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Ističe T-com ugovor...
« Odgovori #8 : 01. Lipanj, 2010., 20:06 »
Da, uglavnom, nemam pristup nijednoj drugoj firmi. Provjerio sad i za metronet, nazvao službe od svih i neće skoro ni biti dostupno...

A kako mi T-com ipak ne jede živce ko drugima, baš suprotno, ostat ću tamo


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: Ističe T-com ugovor...
« Odgovori #9 : 01. Lipanj, 2010., 20:11 »
Ako na Iskon DUO Carnetu telefon i do 5 Mbita flat rate internet plaća 100 kn, razlika je 60 kn.
60 kn mjesečno je dosta. Pogotovo za studenta.

Ja imam taj Carnet DUO klinac već godinu-dvije i pretplata je 99kn, internet je kunu kao. Isto kao što T-comu plaćaš 70kn (ili koliko već) pa još net 100kn i te spike. Ovdje za 100kn mjesečno dobiješ flat 5mbit, a ako ne zoveš s fiksnog račun će ti biti 100kn ravno svaki mjesec. Meni mjesečno overall telefonski račun dođe ispod 200kn jer ne koristimo fiksni često, a i tarifa je jeftinija nego T-comova ako se dobro sjećam.

Ti plaćaš net kao? Onda daj kunu svaki mjesec starcima ili kome god već jer toliko je pristup carnetovoj mreži. Ja nisam imao nikakvih problema, prezadovoljan sam vezom. Imaj na umu da kad prestaneš bit student gubiš mogućnost spajanja na net, jel.
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Ističe T-com ugovor...
« Odgovori #10 : 01. Lipanj, 2010., 21:20 »
Kao što rekoh, nemam mogućnost usluge. A i zaposlen sam u struci pa mi se fućka  :hiha:

edit: plaćam cijeli račun. Jer sam kao srednjoškolski jebač nabijao račune do 600 kuna telefona pa me stara uzela na zub...

bit će valjda za koju godinu i meni to dostupno, studiram još 3 godine tako da ćemo vidit...

Moram pitat T-comovce šta se događa ako ne produžim ugovor, zaboravio sam... dali mi se ukida usluga ili se ne dogodi ništa, samo mogu raskinuti uslugu kad god oću?
« Zadnja izmjena: 01. Lipanj, 2010., 21:24 Dragster »


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Ističe T-com ugovor...
« Odgovori #11 : 01. Lipanj, 2010., 23:28 »
Provjeri jel ćeš dobit šta ak produžiš, a ak ne produžiš onda moš raskidati kad god oš

*

$h4d0w

  • ******
  • 3910
  • Forever is an illusion...
    • Last.fm Profile
Odg: Ističe T-com ugovor...
« Odgovori #12 : 01. Lipanj, 2010., 23:37 »
Da, ako produžiš ugovor dobiješ na izbor VRIJEDNI ARTIKAL. :hiha:

Citat:
Ukoliko ste i vi jedan od MAXadsl korisnika bez ugovorne obveze ili MAXadsl korisnik kojem ugovorna obveza ističe, nudimo vam produljenje ugovorne obveze uz odabir vrijednog artikla.

http://www.t-com.hr/privatni/internet/maxadsl/postojeci_pogodnosti.asp
>> Last.fm Profile


>> Xfire Profile

*

lefty

  • **
  • 195
  • Everybody lies.
    • http://www.csf-cro.net
Odg: Ističe T-com ugovor...
« Odgovori #13 : 01. Lipanj, 2010., 23:47 »
Da, ako produžiš ugovor dobiješ na izbor VRIJEDNI ARTIKAL. :hiha:

Citat:
Ukoliko ste i vi jedan od MAXadsl korisnika bez ugovorne obveze ili MAXadsl korisnik kojem ugovorna obveza ističe, nudimo vam produljenje ugovorne obveze uz odabir vrijednog artikla.

http://www.t-com.hr/privatni/internet/maxadsl/postojeci_pogodnosti.asp


nije disk za odbacit, al sve je to tak.. ipak je to t-scum

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Ističe T-com ugovor...
« Odgovori #14 : 02. Lipanj, 2010., 00:05 »
jbt nikako nisam mogao nać to na netu. Fala sjenko  :hiha:

I da mislim da ću produžit za disk  :approve


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9