HCL.HR

Kao da nemam internet dok uploadujem na YT

  • 4 Odgovora
  • 24756 Hitova
*

kajle

  • *
  • 55
  • Youtuber
Kao da nemam internet dok uploadujem na YT
« : 17. Ožujak, 2016., 20:10 »
Ovo se ne dešava uvek, ali često. Znači bukvalno ne mogu otvoriti nijednu stranicu, ništa, ni Wi-Fi. U početku sam mislio da je to normalno, imam loš net (6/0.5) i šta da radim. Ali sam provalio da se ne dešava uvek. Pa reko da pitam jel zna neko do čega može biti?

*

general98

  • ***
  • 850
  • “Always trust computer games.”
Odg: Kao da nemam internet dok uploadujem na YT
« Odgovori #1 : 17. Ožujak, 2016., 23:03 »
Možeš jedino kupiti brži paket interneta,jednostavno YouTube ti povuče maksimum i ne ostane ti za ništa drugo.
"If you have everything under control,you're not moving fast enough!"

Odg: Kao da nemam internet dok uploadujem na YT
« Odgovori #2 : 17. Ožujak, 2016., 23:28 »
Da... Ili jednostavno imaš limitiranu liniju kao ja koja sjebe sve ako uploadaš.
Slično mi se dešava kada skidam neki StarCitizen update, taj mi smrad od programa uzme svaki bit neta kojeg može :P

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Kao da nemam internet dok uploadujem na YT
« Odgovori #3 : 18. Ožujak, 2016., 07:30 »
Možeš koristiti program NET Limiter i s njim ograničiti upload na YT, odnosno ograničiti upload na pregledniku koji koristiš.
Tada će ti ostatak neta raditi normalno. Ako ti je upload 0,5 ti stavi ograničenje na 0,4 i miran si.
Nakon toga isključiš to pravilo u programu i to ti je to.


Iako se ja ne bih ništa trudio uplodati pri toj brzini jer će ti trebati dani za upload bilo kakvog videa s boljom kvalitetom i dužim trajanjem.

*

kajle

  • *
  • 55
  • Youtuber
Odg: Kao da nemam internet dok uploadujem na YT
« Odgovori #4 : 18. Ožujak, 2016., 11:14 »
Možeš koristiti program NET Limiter i s njim ograničiti upload na YT, odnosno ograničiti upload na pregledniku koji koristiš.
Tada će ti ostatak neta raditi normalno. Ako ti je upload 0,5 ti stavi ograničenje na 0,4 i miran si.
Nakon toga isključiš to pravilo u programu i to ti je to.


Iako se ja ne bih ništa trudio uplodati pri toj brzini jer će ti trebati dani za upload bilo kakvog videa s boljom kvalitetom i dužim trajanjem.
Pokušaću to. Hvala u svakom slučaju. Mada nije sad toliko loš upload, mogu da živim s tim xD Mogu izbacivati klipove u 720p od preko 3GB svaki drugi dan.

Sent from my GT-I8552 using Tapatalk


 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9