HCL.HR

Koji internet uzeti?

  • 26 Odgovora
  • 8113 Hitova
Koji internet uzeti?
« : 15. Siječanj, 2011., 14:39 »
Dakle, želim uzeti neki flat rate, ali ne znam što mi se najviše isplati, pošto ima milijun kompanija i svaka nudi neke pogodnosti. E i kako funkcionira ovo s ugovorom, recimo ako se budem selija negdi i želim pribaciti priključak u drugi stan, jel se to more i tako?

Ne znam, nekako mi se čak čini T-com najpovoljnijim  :wildboy: Ima li ko kakav savjet?
majstor za vodovodne instalacije i rješava bazene i ostalo

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: Koji internet uzeti?
« Odgovori #1 : 15. Siječanj, 2011., 14:55 »
T-Com mozes seliti iz stana u stan. Ali u paketu onda ide telefonski broj + adsl kod preseljenja. Znaci, ako vec imas telefonski broj u drugom stanu, moglo bi bit komplikacija. Normalno, ako nisi na istoj centrali, dobivas drugu numeraciju za broj.

Za Iskon/B-Net ne znam.  :wildboy:

S tim da se jedna stvar sad u T-Comu promjenila. Prije si routere doslovno dobivao kad si potpisivao ugovor. Znaci, postali su tvoje vlasnistvo. Sad ih kakti iznajmljujes od T-Coma. Ne placas nista dodatno za to, ali u slucaju raskida ugovora vracas njima opremu.
Dobra stvar kod toga je da ce ti bilo kad zamjeniti router ako se ista sjebe. Nema onih cakica sa garancijom ili produzivanjem ugovora kao prije.

Odg: Koji internet uzeti?
« Odgovori #2 : 15. Siječanj, 2011., 15:11 »
Aha, znači ako sam pod t-com ugovorom od 12 miseci recimo, ja mogu priključak pribaciti u drugi stan, ako u njemu već ne postoji telefonska linija?
majstor za vodovodne instalacije i rješava bazene i ostalo

Odg: Koji internet uzeti?
« Odgovori #3 : 15. Siječanj, 2011., 15:12 »
To za stan u Zagrebu il kaj, Smauže?

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: Koji internet uzeti?
« Odgovori #4 : 15. Siječanj, 2011., 15:23 »
Aha, znači ako sam pod t-com ugovorom od 12 miseci recimo, ja mogu priključak pribaciti u drugi stan, ako u njemu već ne postoji telefonska linija?

Da. Aktivna telefonska linija, tj. broj. Instalacije of kors moras imat.
Ali nemas ugovor na 12 mjeseci. Barem nije bilo kad sam zadnji put provjeravao. 24 mjeseca samo.

Odg: Koji internet uzeti?
« Odgovori #5 : 15. Siječanj, 2011., 15:39 »
Aha, berem. Hvala na informacijama. Vidit ću još  :wildboy:


To za stan u Zagrebu il kaj, Smauže?

Dakako.
majstor za vodovodne instalacije i rješava bazene i ostalo

Odg: Koji internet uzeti?
« Odgovori #6 : 15. Siječanj, 2011., 16:02 »
Jel te zanima besplatna alternativa?

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Koji internet uzeti?
« Odgovori #7 : 15. Siječanj, 2011., 16:10 »
Šta, da krade net pomoću pojačivača signala, aka konzerva paradajza?

Ako nije to, zanima i mene  :hiha:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: Koji internet uzeti?
« Odgovori #8 : 15. Siječanj, 2011., 16:18 »
Il moš kupit za 500kn antenu i kabel od 5m koji pojačavaju jače od konzerve i ne moraš se jebat sa sastavljenjem koje ti vjerojatno neće ispast kak si zamislio. :wildboy: Nakon tog, free internet. :hug

U biti, samo mi reci jel hvataš koji speedtouch u okolici pa ti niš od tog ne treba.

Odg: Koji internet uzeti?
« Odgovori #9 : 15. Siječanj, 2011., 16:22 »
Nemam pojma, pogledat' ću kad dođem doma  :( I, kako funkcionira taj besplatni internet?  :wildboy:
majstor za vodovodne instalacije i rješava bazene i ostalo

Odg: Koji internet uzeti?
« Odgovori #10 : 15. Siječanj, 2011., 16:29 »
Hvataš masu mreža i spojiš se na nečiji router. Silom, ako treba. :wildboy:

Odg: Koji internet uzeti?
« Odgovori #11 : 15. Siječanj, 2011., 16:34 »
Još da si u stanju obrazložit išta od toga. :hihi:

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Koji internet uzeti?
« Odgovori #12 : 15. Siječanj, 2011., 16:42 »
Ne ozbiljno ono. Loše je  :wildboy: Super za kežualnu geek veselicu, ali kao stalno internet rješenje baš?  :wildboy:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: Koji internet uzeti?
« Odgovori #13 : 15. Siječanj, 2011., 16:43 »
Zalud se boriš karlo. smaug je klošar ko babić. :(


luka, aj sredi internete za jedno dva tjedna. pa ćemo diabla preko hamačija. zamislisli kako će rulat :wildboy:
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

Odg: Koji internet uzeti?
« Odgovori #14 : 15. Siječanj, 2011., 16:43 »
Babiću, jesi li zainteresiran za besplatan auto?  :hiha:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9