HCL.HR

Konfiguriranje servera

  • 7 Odgovora
  • 2785 Hitova
*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Konfiguriranje servera
« : 10. Travanj, 2010., 12:44 »
Yuri i ekipa.

Jel tko zna i što je sve potrebno da se ubaci promotivni materijal na neki server?

Znaci pri spajanju na server da se na tren prikaze neciji logo i kroz igru dva tri puta odvrti u gore desnom kutu.

U biti, samo trazim osobu kojoj se da s time zajebavat, pa se dogovorimo oko detalja.

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Odg: Konfiguriranje servera
« Odgovori #1 : 10. Travanj, 2010., 12:59 »
mislim na game servere tipa ut2k4, cod2-4 i ta spika

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: Konfiguriranje servera
« Odgovori #2 : 10. Travanj, 2010., 13:31 »
Za UT2k4 imas neki mutator pomocu kojega mozes ubaciti tekst, sliku i sto vec zelis kao pozdravnu poruku pri ulasku na server.
Kroz match se nece prikazivati, samo na pocetku matcheva. Vjerojatno se za svaku Unreal Engine multiplayer igru moze naci nesto slicno.

Sad, za COD i ostale igre nemam pojma, nisam se zajebavao sa tim igrama previse. Za MW1 sam vidio nekoliko servera sa takvim addovima.
Za MW2 ne mozes nista, posto nema dedicated servera i to.

Jav' na pm sto i gdje treba, imam vremena ovaj vikend.

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Odg: Konfiguriranje servera
« Odgovori #3 : 10. Travanj, 2010., 14:23 »
Jav' na pm sto i gdje treba, imam vremena ovaj vikend.

Ma prvo sam htio vidjet jel moze :D Sljedeci tjedan uzmem par komada pa ti se javim..hm..igra mi se ona pizdarija s onim mutant modom

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: Konfiguriranje servera
« Odgovori #4 : 10. Travanj, 2010., 14:56 »
Mutant modom?
Mislis bas na mutant mod koji dolazi sa Ut2k4?

Ili tim mislis na invasion?

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Odg: Konfiguriranje servera
« Odgovori #5 : 10. Travanj, 2010., 15:58 »
Ma ili invasion, vec i zaboravio kak se zove :D

Uglavnom ono di smo se jebali s onim velikim batmanlike beštijama..sjecam se kad smo dodo, ja i još neki prvi put prešli..ajme veselja li :(  šmrc, dodo fališ mi ;_;

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: Konfiguriranje servera
« Odgovori #6 : 10. Travanj, 2010., 18:26 »
Ohoho. Da.
Mislim da jos imam backup ini fajlove za Utvote negdje za to sve skupa na nekom dvd-u. Jos sa .app servera. Morao bi to pronjuskati. I refreshati sve skupa oko toga, mozda ima novih verzija tih mutatora.

Usput, mislis na RPG verziju gdje bi dobivali levele i statovi bi se boostali? Ili obicni Invasion?
Jerbo, rpg verzija je imala vise monstera i to, to je bilo na app serveru. Obicni Invasion brzo dosadi. I Brka je mislim drzao rpg invasion server neko vrijeme. Ili jos drzi, nemam Ut2k4 trenutno instaliran.
« Zadnja izmjena: 10. Travanj, 2010., 18:28 Yuri »

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Odg: Konfiguriranje servera
« Odgovori #7 : 10. Travanj, 2010., 20:29 »
A mislim da smo prvo prolazili onu obicnu verziju od 20 lvl-a, nakon toga je bila RPG verzija, jel da?

Daj yura, u ponedjeljak uzimam par komada i dizemo to online :(

Probamo skupit neku ekipicu i tako to  :ementaler:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9