HCL.HR

Nešto ko youtube

  • 2 Odgovora
  • 1949 Hitova
*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Nešto ko youtube
« : 28. Svibanj, 2009., 14:43 »
Tražim neki dobar sajt (za koji znate, nemojte mi sad ono guglaj ili mi dat listu pa da tražim jer sam to već radio  :tired:)
za uploada videa. Najviše mi sviđao onaj vimeo al je limit 500mb po tjednu. Onak jebeno lejm ako mi video ima preko 500mb.
Dakle neki koji ima onak wide screen player ko yt, da ima high quality prikaz i da nema pun kurac reklama i nepotrebnih stvari ko dailymontion.  

Eh da, i da nema neka copyright sranja ko youtube

Oh zar tražim previše?  :wildboy:
« Zadnja izmjena: 28. Svibanj, 2009., 14:50 Blaster32 »
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Re: Nešto ko youtube
« Odgovori #1 : 28. Svibanj, 2009., 14:46 »
Taman sam htio reci dailymotion...

Jebi ga. Adblock plus na Firefox i reklame ti tamo vise nece smetati.
Odande linkam sve zivo otkad su na youtubeu opet poceli raditi cistku copyright materijala zbog 'tardnih njemaca.

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Re: Nešto ko youtube
« Odgovori #2 : 28. Svibanj, 2009., 14:52 »
Imaš možda acc tamo?

Citat:

Warner Music and Dailymotion Enter Strategic Video Distribution and Revenue Partnership

Warner Music becomes first music company to announce strategic content alliance with leading user-generated content site
Warner Music Group and Dailymotion, the world's second largest worldwide video sharing website, today announced a global strategic partnership that will see Warner Music video content distributed on Dailymotion. In addition to music videos from Warner Music's extensive roster of leading local and global artists, material such as artist interviews, programming, and behind-the-scenes footage will also be made available. Furthermore, Dailymotion users will be able to incorporate music from Warner Music's world-renowned recorded music catalog into the videos they create and upload onto the site

Evo jebemti mater i youtubeu, ovi su se mogli dogovoriti al oni naravno ne. Dabogda propadnu  :thumbs:
« Zadnja izmjena: 28. Svibanj, 2009., 15:36 Blaster32 »
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9