HCL.HR

Obrisao program, internet nestao

  • 6 Odgovora
  • 2583 Hitova
*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Obrisao program, internet nestao
« : 14. Prosinac, 2014., 13:43 »
Zbog nedavnih firefox crasheva i chrome problema sam poimislio da imam neki virus, napravio scan i oko 15 fajlova je bilo infektano, i pobrinuo sam se za sve. Nakon toga sam odlucio malo olaksati vec pretrpan pc te sam u controll pabelu odlucio obrisati stare igrr i prpgtame. Pronasao sam neki Etherios instaliran 2011., i nakpn sto sam ga obrisao, na ikonici za internet se pokazala fini crveni krizic, i sad pise da ethernet kabal nije spojen ili da je potrgan. Kako da saznam u cemu je problem i kako da ga popravim, jer trenutno nemam internwta. Formatiranje je lose jer pisem sa mobitela. Hitna pomoc bi bila cijenjena, hvala.
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: Obrisao program, internet nestao
« Odgovori #1 : 14. Prosinac, 2014., 13:47 »
Double post jer jebi policiju, program se zvao atheros ar81 family driver, pci-e gigabit/ fast ethernet controller. Znaci sigurno je u tome problem, ali kako da fix? :wildboy:
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

Odg: Obrisao program, internet nestao
« Odgovori #2 : 14. Prosinac, 2014., 13:50 »
Obrisao si driver od mrežne, skini ga ponovno i instaliraj.

*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: Obrisao program, internet nestao
« Odgovori #3 : 14. Prosinac, 2014., 13:53 »
Kako da ga skinem ako nemam internet, i odakle?
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

Odg: Obrisao program, internet nestao
« Odgovori #4 : 14. Prosinac, 2014., 13:59 »
Ako imaš CD/DVD s driverima od matične, na njemu se nalazi driver. Ako ne, odeš kod frenda i skineš ili jednostavno skineš preko mobitela kojeg pišeš i prebaciš preko USB-a. Samo upiši u google naziv svoje mrežne i naći ćeš vrlo lako.

*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: Obrisao program, internet nestao
« Odgovori #5 : 14. Prosinac, 2014., 14:22 »
Evo pronasao driver od maticne, ubacio ga, pokrenuo neku instalaciju, sve je zastekalo pa sam se usrao da ne pogorsam stvar jos vise, resetirao pc i internet je tu. GG, moze lock <3 i hvala Peacewalkeru <3
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

*

StootS

  • **
  • 185
    • Mudre misli, izreke, citati, aforizmi...
Odg: Obrisao program, internet nestao
« Odgovori #6 : 17. Siječanj, 2015., 21:05 »
probaj napravit backup restore
probaj device manager->network adapters->desna tipka miša->properties->kartica driver-> update driver
Probaj kod nekog otic ko ima internet i skini drajver
probaj preko mobitela napravit konekciju ako imas mobilni internet
A najbolje s obzirom da se spominje 2011. godina da formatiras hard i stavis nove windowse ;)

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9