HCL.HR

PayPal i eBay

  • 4 Odgovora
  • 3382 Hitova
PayPal i eBay
« : 15. Siječanj, 2014., 13:50 »
Odlučila sam da započnem kupovinu preko eBay-a, za to mi treba PayPal račun. Nisam nikad obavljala takvu vrstu kupovine, može li mi neko objasniti kako to funkcioniše i je li sigurno? Znam da PayPal koristi kreditnu karticu, da li će na PayPalu pisati iznos koji imam na kartici ili to ide drugačije? Kako povezati PayPal sa eBay-em i kako slati novac kad nešto naručim? Htjela sam ovo pitati u temi o PayPal-u, no ona je neaktivna, pa sam otvorila novu.

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: PayPal i eBay
« Odgovori #1 : 15. Siječanj, 2014., 14:02 »
PayPal ti je obični posrednik, dakle on ti je sigurna veza između kupca i prodavača. Jednom kada aktiviraš PayPal račun, kupovina se svodi na prebacivanje na službenu stranicu PayPala preko kojeg plaćaš, dakle trgovac nikada ne vidi broj tvoje kreditne kartice, samo paypal username i uplaćeni iznos

Odg: PayPal i eBay
« Odgovori #2 : 01. Ožujak, 2014., 17:47 »
ja opce to ne razmem zakaj moras radit paypal id ja nikad nisam placam putem kartice preko ebaya paypal je posrednik uvijek me trazi da napravim account ja kazem ne fala i toe to o.o
One little spark and before you know it, the whole world is burning.

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: PayPal i eBay
« Odgovori #3 : 02. Ožujak, 2014., 01:18 »


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

manjamax

  • ****
  • 1062
  • Cro Sim Racing Forum
Odg: PayPal i eBay
« Odgovori #4 : 02. Ožujak, 2014., 08:22 »
:hihi:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9